PubQuiz Star Wars - Gliwice [Dobry Zbeer]

location icon
Dobry Zbeer Zygmunta Starego 11a, Gliwice
calendar icon
Od 14 gru 17:00 do 14 gru 19:00

Twórcy popularnej gry PubQuiz zapraszają na quiz tematyczny o Gwiezdnych Wojnach! Już 14 grudnia widzimy się w kilkunastu miastach, między innymi w Gliwicach w lokalu Dobry Zbeer o godzinie 17:00. Czekać będzie na Was Krzesimir!

Wczujcie się w klimat sagi i sprawdźcie swoją wiedzę jeszcze przed oficjalną premierą 9 części - Skywalker. Odrodzenie.

O czym będzie quiz - będzie on dotyczył wszystkich filmów z serii Star Wars (a więc główna saga oraz Łotr 1 i Han Solo).

Uczestnicy - liczba uczestników biorących udział w wydarzeniu jest ograniczona (70). Liczba osób w drużynie powinna się wahać pomiędzy 2 a 10 osobami - najlepiej gra się jednak w drużynach 5-6 osobowych. 

Nagrody - dokładne nagrody będą przedstawione bliżej wydarzenia na Facebooku, jednak z pewnością będą to minimum vouchery do wykorzystania na barze i obejmą one 4 najlepsze drużyny (3 według tabeli + najlepsza drużyna dogrywki).

Czym jest PubQuiz?

Quiz to forma rozrywki intelektualnej polegająca na sprawdzaniu posiadanych wiadomości z różnych dziedzin (w przypadku tego wydarzenia tylko ze świata Star Wars!) , np. kino, sport, geografia, muzyka, media itp. Swoją formą przypomina popularne teleturnieje, takie jak "Milionerzy" czy "Jeden z dziesięciu", których głównym założeniem jest odpowiadanie na pytania przez uczestników gry z tą różnicą, że udział w nim może wziąć każdy, bez wstępnych eliminacji.

W pierwszej części PubQuizu zadawane są pytania, na które drużyna udziela odpowiedzi na specjalnie przygotowanych kartach. W drugiej części prowadzący podaje odpowiedzi, aby uczestnicy mogli porównać je ze swoimi. Za każdą prawidłową odpowiedź drużyna otrzymuje jeden punkt, a za odpowiedź błędną lub jej brak - zero. Wygrywa drużyna, która uzyska najwięcej punktów.

Standardowy Quiz składa się z dziewięciu kategorii po pięć pytań. Pomiędzy każdym pytaniem jest czas (około 2 - 3 min) na zastanowienie się nad odpowiedzią, a pomiędzy rundami dłuższa 5-minutowa przerwa.


Serdecznie zapraszamy do udziału!


[UWAGA] - Zastrzegamy sobie prawo do odwołania wydarzenia w przypadku sprzedaży mniej niż 12 biletów elektronicznych.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Jeden bilet uprawnia do wzięcia udziału w grze jedną osobę. Bilety Early Bird dostępne są w niższej cenie do 14 grudnia do godziny 10:00. Bilet early bird - online

Jeden bilet uprawnia do wzięcia udziału w grze jedną osobę. Bilety Early Bird dostępne są w niższej cenie do 14 grudnia do godziny 10:00.

dostępnych: 29

już niedostępne 10,00 zł -
Jeden bilet uprawnia do wzięcia udziału w grze jedną osobę. Bilety normalne dostępne są do kupienia na miejscu. Bilet normalny - kupiony na miejscu

Jeden bilet uprawnia do wzięcia udziału w grze jedną osobę. Bilety normalne dostępne są do kupienia na miejscu.

dostępnych: 0

Wyprzedane 15,00 zł Wyprzedane