Rozwój osobisty Koncerty, Festiwale, Rozrywka Polityka i Gospodarka

Netflixowy PubQuiz - Szczecin

location icon
Cybermachina Szczecin ul. Śląska 12, Szczecin
calendar icon
Od 16 lut 18:00 do 16 lut 20:00

Twórcy popularnej gry PubQuiz zapraszają na kolejny specjalny quiz tematyczny, tym razem dotyczący wybranych produkcji serialowych od Netflixa. Widzimy się 16 lutego w Szczecinie w pubie Cybermachina o godzinie 18:00. Czekać będzie na Was nasz prowadzący Grzegorz!

Powtórzcie wybrane seriale lub szybko je nadróbcie, jeżeli jeszcze ich nie widzieliście, albo po prostu zaproście do drużyny najlepszych znawców Netflixowych produkcji :))

UWAGA - O czym będzie quiz - będzie dotyczył siedmiu konkretnych popularnych seriali: 

  • La Casa De Papel (Dom z papieru),
  • The Witcher (Wiedźmin), 
  • Orange Is The New Black,
  • Black Mirror (Czarne lustro),
  • Lucyfer
  • Narcos
  • Stranger Things
Z każdego z wymienionych seriali pojawią się pytania podzielone na różnorodne kategorie (w tym również multimedialne). Z pewnością nie zapytamy Was o żaden z seriali spoza listy. 

Uczestnicy - liczba uczestników biorących udział w wydarzeniu jest ograniczona (45). Liczba osób w drużynie jest dowolna (może być nawet 1-osobowa), najlepiej gra się jednak w drużynach 5-6 osobowych. 

Wpisowe - 10zł od osoby kupując online, 15zł kupując na miejscu, ale wówczas nie macie gwarancji, że będą jeszcze miejsca!

Nagrody - informację o nagrodach przedstawimy bliżej quizu, na wydarzeniu na Facebooku. Przewidujemy, że będą to vouchery do wykorzystania na barze i obejmą one 4 najlepsze drużyny (3 według tabeli + najlepsza drużyna dogrywki).

Czym jest PubQuiz?

Quiz to forma rozrywki intelektualnej polegająca na sprawdzaniu posiadanych wiadomości z różnych dziedzin (w przypadku tego wydarzenia tylko wybranych seriali Netflixa!) , np. kino, sport, geografia, muzyka, media itp. Swoją formą przypomina popularne teleturnieje, takie jak "Milionerzy" czy "Jeden z dziesięciu", których głównym założeniem jest odpowiadanie na pytania przez uczestników gry z tą różnicą, że udział w nim może wziąć każdy, bez wstępnych eliminacji.

W pierwszej części PubQuizu zadawane są pytania, na które drużyna udziela odpowiedzi na specjalnie przygotowanych kartach. W drugiej części prowadzący podaje odpowiedzi, aby uczestnicy mogli porównać je ze swoimi. Za każdą prawidłową odpowiedź drużyna otrzymuje jeden punkt, a za odpowiedź błędną lub jej brak - zero. Wygrywa drużyna, która uzyska najwięcej punktów.

Standardowy Quiz składa się z dziewięciu kategorii po pięć pytań. Pomiędzy każdym pytaniem jest czas (około 2 - 3 min) na zastanowienie się nad odpowiedzią, a pomiędzy rundami dłuższa 5-minutowa przerwa.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Jeden bilet uprawnia jedną osobę do udziału w quizie.

[UWAGA] - Zastrzegamy sobie prawo do odwołania wydarzenia w przypadku sprzedaży mniej niż 12 biletów elektronicznych.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Bilety elektroniczne dostępne są w niższej cenie, a ich zakup jest możliwy do dwóch godzin przed wydarzeniem. Bilet elektroniczny (early bird)

Bilety elektroniczne dostępne są w niższej cenie, a ich zakup jest możliwy do dwóch godzin przed wydarzeniem.

dostępnych: 0

Wyprzedane 10,00 zł Wyprzedane
Bilety dostępne są w wyższej cenie, a ich zakup jest możliwy na miejscu przed wydarzeniem u prowadzącego. Bilet kupiony na wydarzeniu

Bilety dostępne są w wyższej cenie, a ich zakup jest możliwy na miejscu przed wydarzeniem u prowadzącego.

dostępnych: 0

Wyprzedane 15,00 zł Wyprzedane