Portrety Kupców - warsztat fotograficzny

location icon
Miejskie Hale Targowe w Gdyni ul. Wójta Radtkego 36, Gdynia
calendar icon
Od 3 paź 9:30 do 3 paź 12:00

Zapraszamy na spotkanie z fotografią "Portrety Kupców - warsztat fotograficzny z udziałem kupców Hal Targowych. Insirowany magią wspomnień z okresu l. 80-90", w ramach szóstej edycji "Święta Hal Targowych w Gdyni"

Udział BEZPŁATNY!

Liczba miejsc ograniczona.

Czas: 3.10. 2020 r., godz. 9:30

Start: box 319 / podziemie Hali Łukowej / wejście od strony ul. 3 Maja i ul. Jana z Kolna

Portret z atrybutem to bardzo ciekawy zabieg fotograficzny często określający zawód, pasję lub charakter osoby portretowanej. Z drugiej strony fikcyjne budowanie opowieści o portretowanym człowieku, nadając zdjęciu nierealny wydźwięk lub nieprawdziwą historię poprzez dodawanie atrybutów przeczących lub kontrastujących, może doprowadzić do ciekawych efektów wizualnych i kompozycyjnych. 

Najważniejszą jednak rzeczą jest też szerokie pole do rozbudzania wyobraźni widza w przedstawianych historiach, zarejestrowanych na fotografiach z atrybutem. Podczas warsztatów wykorzystamy przedmioty, gadżety i rekwizyty/przedmioty związane z prowadzoną działalnością kupców. Wykonamy serię atrakcyjnych portretów rezydentów Gdyńskich Hal Targowych.

Rozpoczniemy krótkim wprowadzeniem, które będzie inspiracją i zachętą do kreatywnej praktyki. Sesja fotograficzna odbędzie się w spacjalnie przygotowanym kameralnym atelier fotograficznym w Hali Łukowej.

Zapraszam!

Krzysztof Winciorek - Tekla Studio

Podczas imprezy organizatorzy proszą o zastosowanie się do wytycznych związanych z obostrzeniami COVID-19, zawartych w Regulaminie imprezy (www.arg.gdynia.pl / zakł. 'do pobrania')

Fb / haletargowegdynia

www.haletargowegdynia.pl

fot. K. Winciorek / ARG


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatny
już niedostępne -