Marketing Rozwój osobisty

Marketing w czasach pandemii i po pandemii

location icon
PUB Raciborska Piwnica Batorego 5, Racibórz
calendar icon
Od 24 cze 19:00 do 24 cze 20:30

Po wielu miesiącach izolacji, spotkań online i setkach godzin, podczas których widzieliśmy się tylko na ekranach komputerów czas wrócić do spotkań na żywo. Zapraszamy na spotkanie z Dawidem Pastorem, specjalistą od strategii marketingowych i mediów społecznościowych, które odbędzię się 24 czerwca 2021 r. (czwartek) w godzinach 19:00-20:30 w pubie Raciborska Piwnica.

Ostatnie miesiące były dziwne dla nas wszystkich - nie tylko prywatnie, ale i biznesowo. Niemal wszystkie branże wyglądają dziś inaczej niż kilkanaście miesięcy temu. Restrykcje i ograniczenia stopniowo są wycofywane, więc uznaliśmy, że to odpowiedni moment, by spotkać się na żywo i omówić zmiany, które pandemia spowodowała w marketingu. Omówimy je na konkretnych przykładach.

Uczestnicy prelekcji poznają odpowiedź na następujące pytania:

  • Jak pandemia zmieniła marketing? 
  • Od czego zacząć budować swoją markę w internecie? 
  • Które kanały komunikacji wybrać? 
  • Czy warto skupiać się na Social Media?

BIO
Dawid Pastor
- od 8 lat związany z marketingiem, współpracuje z dużymi ogólnopolskimi markami jak również z małymi, lokalnymi przedsiębiorcami. Wywodzi się z branży start-upowej, od 5 lat realizuje prelekcje i szkolenia dotyczące marketingu. Praktyk oraz maniak cyferek, widzi działania jak klocki, które należy połączyć, żeby zbudować coś imponującego. Obecnie jest właścicielem Black Strategy i Marketing Strategic Managerem w fireup.pro. Specjalizuje się w strategiach marketingowych i mediach społecznościowych.

***
Marketing w czasach pandemii i po pandemii
data: 24 czerwca 2021 r. | godz.: 19:00-20:30
miejsce: PUB Raciborska Piwnica (ul. Batorego 5, Racibórz)Liczba miejsc ograniczona

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu
już niedostępne -