"Polski ład w NGO" - co należy wiedzieć? Bezpłatny webinar z księgową.

location icon
online
calendar icon
Od 26 sty 17:00 do 26 sty 17:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Tzn. "Polski ład" wprowadził znaczące zmiany w zakresie zatrudniania pracowników i zleceniobiorców, a także w innych aspektach funkcjonowania m.in. organizacji pozarządowych.


Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze, skierowanym do przedstawicieli NGO, podczas którego dowiecie się m.in.:

- w jaki sposób obliczać wynagrodzenia dla pracowników zgodnie z nowymi przepisami? 

- czym jest obowiązkowy Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych i jak wysokie kary finansowe grożą za brak wpisu w tym rejestrze?


Prowadząca: Ewa Kubicka - skończyła studia z zakresu księgowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, posiada certyfikat Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. 
Od 2010 roku prowadzi własne biuro rachunkowe, rozliczając zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki prawa handlowego jak i stowarzyszenia i fundacje. Jest członkiem zarządów kilku organizacji pozarządowych. W ramach prowadzonej działalności gospodarczej zajmuje się również wdrożeniami systemu ERP Comarch Optima, który usprawnia i organizuje prace w firmie w zakresie od obsługi sekretariatu, przez magazyn, produkcję a na kadrach i księgowości kończąc. W 2017 roku poszerzyła zakres działalności o rozliczanie czasu pracy kierowców, obsługę BHP i ppoż. oraz nadzór nad przewozem materiałów niebezpiecznych ADR.
Od 2019 roku pracuje w Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości S.A., gdzie odpowiada za organizację pracy zespołu obsługi księgowej, realizuje i rozlicza projekty współfinansowane ze środków UE, udziela wsparcia biznesowego przedsiębiorcom.
Przeprowadziła kilkaset godzin szkoleń, głównie dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą
z tematyki związanej z księgowością, podatkami i obowiązkami wynikającymi z prowadzenia działalności gospodarczej.


Czas webinaru:

Środa, 26.01.2022 r., start o godz. 17.00. Webinar potrwa około 45 minut.


Aby wziąć udział w webinarze należy zarejestrować się poprzez niniejszy formularz - w przeddzień webinaru wyślemy stosowny link do wirtualnego pokoju w którym odbędzie się webinar.

Webinar organizowany jest w ramach projektu " Rewolucja technologiczna w 3 sektorze", realizowanego przez Forum Organizacji Pozarządowych Subregionu Zachodniego (FOPSZ) na zlecenie Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWE FIO na lata 2021-2030.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Zapisz się na webinar
już niedostępne -