Pokrowiec na telefon

location icon
FabLab powered by Orange Twarda 14/16, Warszawa
calendar icon
Od 29 sie 10:00 do 29 sie 13:00

Zapraszamy do pracowni FabLab powered by Orange na cykl letnich warsztatów: Lato w Mieście. 

W ramach warsztatów konstrukcyjnych zapoznasz się z naszą pracownią krawiecką a także uszyjesz swój pokrowiec na telefon.

Korzystając z plotera laserowego wytniemy bazy, które następnie przyozdobisz wybranymi akcesoriami krawieckimi. Taśmy, guziki, filcowe ozdoby - to od Ciebie zależy, jak będzie wyglądało Twoje etui. Tak gotowy projekt zabierzesz ze sobą - od teraz Twój smartfon już nie będzie narażony na niechciane ryski :-)


Odbiorca: dzieci 8-12 lat 

ilość osób: 6 
rodzaj: jednorazowe
Termin: 29 sierpnia 
Godzina: 10:00-13:00 


Wprowadzone procedury w związku z COVID-19
W ramach organizacji zajęć w pracowni FabLab powered by Orange został przygotowany szereg wytycznych zwiększających bezpieczeństwo uczestników warsztatów. O wszelkich zasadach prowadzenia zajęć zostaną państwo poinformowani drogą e-mail.


W przypadku braku zebrania minimalnej ilości potwierdzeń obecności, zastrzegamy sobie prawo do odwołania zajęć. Organizator powiadamia o tym fakcie Uczestników drogą elektroniczną 3 dni przed wyznaczonym terminem warsztatów. Potwierdzenia obecności są wysyłane do uczestników na min. tydzień przed planowanym wydarzeniem.

Warsztat realizowany przez Stowarzyszenie Robisz.to we współpracy z Fundacją Orange

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Ten bilet gwarantuje udział w warsztacie, tylko w wypadku, jeżeli potwierdzisz swoje uczestnictwo. Na kilka dni przed warsztatem wysyłamy wiadomość na wskazany adres email z potwierdzeniem uczestnictwa. wejsciówka

Ten bilet gwarantuje udział w warsztacie, tylko w wypadku, jeżeli potwierdzisz swoje uczestnictwo. Na kilka dni przed warsztatem wysyłamy wiadomość na wskazany adres email z potwierdzeniem uczestnictwa.

już niedostępne -
jeżeli już nie ma miejsca w puli biletów, nic się nie martw! Powiadomimy Cię o fakcie wiadomością email, gdy ktoś zrezygnuje :) Pierwszeństwo uczestnictwa ma bilet "wejściówka". bilet REZERWOWY

jeżeli już nie ma miejsca w puli biletów, nic się nie martw! Powiadomimy Cię o fakcie wiadomością email, gdy ktoś zrezygnuje :) Pierwszeństwo uczestnictwa ma bilet "wejściówka".

już niedostępne -