Rozwój osobisty Medytacja, Duchowość Koncerty, Festiwale, Rozrywka Sport Polityka i Gospodarka

WARSZTAT "ZREALIZUJ SWÓJ CEL". INSPIRACJA I MOTYWACJA. HOTEL HERON LIVE SPA. BESKIDY

location icon
LIVE HOTEL HERON ul. Sienna 104, Gródek nad dunajcem
calendar icon
Od 7 lut 19:00 do 9 lut 14:00

Weekend z coachem. Weekendowe zatrzymanie, refleksja, wyciszenie, redukcja stresu w wyjątkowym hotelu w HERON LIVE HOTEL*****. Hotel położony jest tuż nad taflą Jeziora Rożnowskiego, gdzie na tym odcinku Dolina Dunajca tworzy przełom ograniczony od zachodu łososińskim pasmem Beskidu Wyspowego, a od wschodu wzniesieniami Pogórza Rożnowskiego. Miejsce, w którym znajdziesz się w jednej chwili, w centrum tętniącego życiem lasu, nie będziesz mógł oderwać wzroku od urokliwych gór i ulegniesz fascynacji magnetyzującym pięknem jeziora.

Hotel posiada 3 oryginalne restauracje (ekskluzywną, casualową oraz fusion), gdzie doświadczysz prawdziwych smaków dzięki produktom z ekologicznych upraw i hodowli okolicznych plantatorów. W hotelu znajduje się również luksusowa strefa wellness (basen zewnętrzny typu ‚Infinity Pool' wraz z jacuzzi zewnętrznym, basen wewnętrzny z jacuzzi oraz kompleks saun składający się z sauny suchej, sauny parowej, sauny aromatycznej oraz sauny na podczerwień. W strefie saun możemy także odpocząć w pokoju relaksu. Z całej strefy wellness można delektować się piękną panoramą Jeziora Rożnowskiego. W Live SPA na poziomie -1 znajduje się Sala Fitness.

📆 7 - 9.02.2020.HERON LIVE HOTEL*****Sienna 104,33-318 Gródek n/Dunajcem

💥 WARSZTAT:

piątek: 19:00 przyjazd

sobota 9:30 - 16:30

niedziela 9:30 - 14:00DLA KOGO JEST WARSZTAT?

Warsztat "ZREALIZUJ SWÓJ CEL". W poszukiwaniu inspiracji, motywacji i odwagi, przeznaczony jest dla Ciebie, jeśli:

 • Potrzebujesz określić lub na nowo zdefiniować swój cel i wiedzieć jak go osiągnąć (związany np. z życiem osobistym, biznesowym/zawodowym). Cel dotyczący np. zmiany ścieżki kariery, awansu, stworzenia skutecznego zespołu, założenia własnej firmy.
 • Chcesz się dowiedzieć, jakie cechy, postawy, umiejętności, wartości, przekonania poczucia tożsamości musisz rozwinąć, które mogą zaprowadzić Cię do realizacji Twoich pasji, celów i marzeń. A także co Ci jest jeszcze potrzebne do bycia lepszym liderem w zespole/organizacji, czy właścicielem własnej firmy.
 • Chcesz przetestować ścieżkę przechodzenia w związku z tym zmiany oraz chcesz się dowiedzieć jak osiągnąć swoje cele z inspiracją i motywacją.
 • Chcesz dokonać zmiany w swoim życiu. Ale potrzebujesz przejrzystości, spójności i odwagi w wyborach przed którym stoją (np. w decyzji dotyczącej zmiany pracy/kariery, założenie własnego biznesu, rodziny, związku czy relacji z innymi).
 • Chcesz spróbować czegoś nowego, ale coś Cię blokuje lub nie wiesz jak się za to zabrać.
 • Jesteś na etapie przejściowym w życiu i szukasz poczucia celu i kierunku następnej fazy w swoim życiu.
 • Zastanawiasz się czy cel, do którego dążysz, jest rzeczywiście tym czego naprawdę pragniesz i co da Ci szczęście.

CO ZYSKASZ?

Wszyscy chcemy osiągnąć swoje cele. Chcemy osiągnąć coś, dużego lub małego, bez względu na to, kim jesteśmy. Wszyscy chcemy nauczyć się odnosić sukcesy, spełniać własne pragnienia, zmieniać swoje życie. Z jakiegoś powodu często nie dokonujemy tych zmian, które poprawiłyby jakość naszego życia osobistego i zawodowego. Coś nas zwykle powstrzymuje od ich realizacji. Coś nas zatrzymuje. To ironicznie zabrzmi - ale robimy to MY sami. Sami dla siebie możemy być niewidzialnym hamulcem, który może nas zatrzymać lub potężnym sojusznikiem, dzięki któremu osiągnięcie najbardziej niewiarygodnych celów staje się przyjemną i ekscytującą przygodą.


Warsztat "ZREALIZUJ SWÓJ CEL". W poszukiwaniu inspiracji i motywacji", oparty jest na koncepcji archetypów (wzorców) Podróży Bohatera Josepha Campbella. Koncepcja ta stanowi potężną mapę drogową do poruszania się w wyzwaniach związanych z wyznaczaniem, definiowaniem i realizacją celów, weryfikacji zasobów do ich realizacji oraz diagnozy niewspierających ograniczeń. Wykorzystanie takiego podejścia wspiera uczestników w dokonywaniu głębokiej zmiany, umożliwiając lepsze zrozumienie siebie i swojej roli w szybko rosnącej złożoności w świecie.

Podczas 2 dniowych warsztatów, przejdziesz sprawdzony model realizacji wizji swojego życia i ważnych zawodowych czy osobistych celów. Dowiesz się jak zaprojektować swoje cele, jak je osiągnąć, by spełniać swoje marzenia. Podczas warsztatu wykorzystuję grę coachingową "Podróż Bohatera®", jako ramę dla ćwiczeń. Daje ona jasny obraz tego, czego chcesz w życiu i jak to osiągnąć. Pomaga przewidzieć możliwości, pułapki i procesy związane z tworzeniem idealnej wizji życia/celów.

W bezpiecznej atmosferze, będziesz mógł pracować nad swoimi celami i spełnieniem w życiu. Pozostali uczestnicy, będą wsparciem w poszerzaniu perspektyw i poznaniu przez Ciebie nowych możliwości.

To Ty zdecydujesz ile z odkryć, inspiracji i wniosków weźmiesz z warsztatu dla siebie i potem wdrożysz w swoim życiu.

W trakcie warsztatu zostaną wykorzystane różne interaktywne narzędzia, m.in.: gra coachingowa:"Podróż bohatera®", Karty archetypów®, Karty wartości®, Karty Points of You®.

* Gra Podróż Bohatera® jako element innowacyjnego modelu, wygrała w konkursie na innowacje społeczne w 2017 roku!


WYKORZYSTANE NARZĘDZIA:

PROGRAM


OSOBA PROWADZĄCA:

JULITA PIETRASZKO. Spędziłam wiele lat, pomagając ludziom rozwijać się, wierzyć w swoje możliwości, przezwyciężać wyzwania, odblokowywać ograniczające przekonania na drodze do realizacji celów i odczuwać po prostu radość. To bardzo osobista praca i wiele dla mnie znaczy. Swoimi doświadczeniami i sposobami jak zwolnić, wyciszać szum perfekcjonizmu i porównania, być mniej zestresowaną, jak poszerzać własne perspektywy, aby realizować odważnie życiowe cele dzielę się na warsztatach, w wyjątkowych miejscach sprzyjających rozwojowi - w stylu SLOW life, ECO, blisko natury.

Jestem entuzjastką życia. Smakuję każdy kęs świata. Kocham podróżować po świecie, co wyrywa mnie z tzw. "systemu" i sprawiło, że stałam się bardziej uważna na to co mnie otacza i co dzieje się w moim umyśle. Przeżyłam wypalenie zawodowe, dzięki któremu poznałam i praktykuję Mindfulness (uważność) oraz zaczęłam praktykować jogę Iyengara…odciągając dzięki tym praktykom swój umysł od natłoku myśli. Uważność i uważne współczucie są podstawą moich praktyk i technik, zarówno osobiście, jak i zawodowo. Nauka "BYĆ TU i TERAZ" jest prostą i potężną zasadą, która zmieniła tak wiele ludzkich żyć, w tym moje własne. Wiem, że one też mogą zmienić Twoje.

Jestem Trenerem rozwoju osobistego, Akredytowanym Coachem ICC®. Partnerem firmy szkoleniowej OKTI. Założycielem Projektu "Świat w Kawałkach" (łączy rozwój z podróżami w duchu SLOW life i midfulness). Międzynarodowym Certyfikowanym konsultant MindSonar®, narzędzia badającego hierarchię wartości i myślenia. Certyfikowanym praktykiem Points of You, narzędzia wspomagającego zmiany. Certyfikowanym praktykiem kursu MBSR treningu Redukcji Stresu opartego na Uważności. Posiadam Certyfikat Emotional Intelligence (level 1 i 2 professional) i jestem członkiem w International Society for Emotional Intelligence.

Posiadam ponad 20 lat doświadczenie zawodowe jako menadżer, trener i coach. Byłam prelegentem na konferencjach dla Kadry Zarządzającej dla takich jak: Poczta Polska SA, Citibank SA, Millennium SA. Współpracuje jako ekspert w magazynie "Zmiany w życiu","Sens".Jestem ekspertem dla startup'ów w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej.

Więcej o mnie znajdziesz: TUTAJ.WARUNKI ZAKUPU:

  • Dostępnych jest 8 miejsc.
  • Koszt pakietu pobytowego wraz z warsztatami rozwojowymi: 1.550 zł/ osobę.

WARUNKI REJESTRACJI:

 • Zaliczka rejestracyjna gwarantująca miejsce: 800 zł.
 • Pozostała kwota jest należna na 14 dni przed rozpoczęciem warsztatów.
ZASADY ANULOWANIA:
 • Wszystkie depozyty nie podlegają zwrotowi po 20.01.2020, ponieważ są wykorzystywane do zagwarantowania zakwaterowania, udogodnień.
 • Zastrzegam sobie prawo do anulowania warsztatów, jeśli nie będzie minimalnej ilości uczestników (tj. 4 osoby). Zostaniesz powiadomiona 7 dni przed rozpoczęciem warsztatów. W przypadku braku minimalnej ilości osób i anulowania warsztatów - otrzymasz zwrot pieniędzy lub możesz je wykorzystać na inne wydarzenie.
WIĘCEJ INFORMACJI NA STRONIE:

http://swiatwkawalkach.pl/warsztaty/warsztat-zrealizuj-swoj-cel-inspiracja-i-motywacja-heron-live-spa-beskidyKONTAKT W SPRAWIE WARSZTATÓW:

Julita Pietraszko tel 519 734 643

julita.pietraszko@okti.pl

julita@swiatwkawalakch.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  WARSZTAT "ZREALIZUJ SWÓJ CEL". INSPIRACJA I MOTYWACJA. HERON LIVE SPA 5*. BESKIDY
już niedostępne 1 550,00 zł -