POCZUJ JESIEŃ. NAPRAWDĘ!

location icon
calendar icon
Od 27 wrz 0:00 do 27 wrz 0:00
ticket icon
Od 0,00 zł

POCZUJ JESIEŃ. NAPRAWDĘ!


7 DNI z haiku - rozwój pisarski i osobisty. Kurs online.

WYZWANIE PISARSKIE | ROZWÓJ PISARSKI | PISANIE HAIKU | PISANIE Z TRZEWI | KREATYWNE PISANIE| WEWNĘTRZNY GŁOS

START: 27 września.

CENA: 120 zł.

7 DNI Z PISANIEM i HAIKU - lista korzyści:

  • Każdego dnia rano przez 7 kolejnych dni dostajesz via email zadanie.

Przez 7 dni otrzymujesz na swoją skrzynkę emailową zadanie pisarskie haiku wraz z inspirującą wiadomością od Justyny.

Zadanie zapewnia ci rozwój pisarski, rozpisanie i uwrażliwia na każde napisane słowo. Te 7 dni wzmacnia umiejętność obserwacji i kontroli strumienia własnych myśli. Jest o świadomości i o docenianiu teraźniejszości. Pisanie haiku to opowieść o dyscyplinie pisarskiej, cierpliwości i pokorze.

Wszystko po to, aby nie pędzić przez życie bezrefleksyjnie. Pisanie haiku jest o zatrzymaniu się, o kontakcie ze sobą i usłyszeniu swojego wewnętrznego głosu. 

  • Dostajesz na emaila ebooka z 12 haiku

To wiosenny ebook z 12 przepięknymi haiku. Idealne do medytacji, refleksji z uśmiechem, inspirującej lektury.

Jak skorzystać z ebooka?

Każdy wiersz potraktuj jako zaproszenie do zatrzymania się. Polecam ustawić sobie budzik w telefonie na dowolną godzinę w ciągu dnia i w tym momencie dać sobie 3-5 minut na przeczytanie haiku z ebooka i spokojny oddech zakończony uśmiechem.

  • Twoje haiku jest opublikowane w ebooku

Twoje haiku jest wybrane do publikacji w e-booku. Jeżeli będzie taka potrzeba to otrzymasz wsparcie redakcyjne. Dostaniesz też imię japońskie, którym będzie podpisana twoja twórczość. Jeżeli już je masz to tylko znak, aby doświadczać haiku dalej:-)

Ebook to wspaniały prezent dla siebie. Jest  zwieńczeniem twojej podróży tych 7 dni. Idealny  na prezent dla bliskiej ci osoby (możesz go wysłać via email lub wydrukować). Prowokuje do pięknych rozważań o życiu, jego pięknie i ulotności. Ten ebook z haiku to wyjątkowy pomysł na zaproszenie do rozmowy głębszej niż wszystkie inne.

  • Uczestniczysz w wieczorze online dzielenia się haiku

Pewnego wieczora, kiedy zapadnie zmrok, rozświetlimy go czytając sobie haiku. Będzie to czas odwagi, czas wspólnoty i wewnętrznych przeżyć.

  • Jesteś w parze pisarskiej

Pisanie zawsze jest o poznawaniu i jest w nim drugi człowiek. Para pisarska to otwarcie się na człowieka podobnego sobie, a jednocześnie będącego tajemnicą. Para pisarska ma wiele wymiarów. Jednym z nich jest rozwój pisarski, bo daje ci szansę kontaktu z twoim pierwszym czytelnikiem. To szansa na poznanie siostrzanej duszy i w ogóle na poznanie kogoś nowego. To czas wychodzenia ze swojej strefy komfortu, dlatego dzieją się rzeczy wartościowe, a nawet magiczne.

  • Otrzymujesz feedback rozwojowy od Justyny

Pisanie pęcznieje od pytań o to, czy jest to dość dobre, jak pisać lepiej, co z tym zrobić dalej, jak to wykorzystać…? W tej rozmowie daję ci całą swoją wiedzę, doświadczenie i duszę, aby pokazać to, co widzę, słyszę, czuję i co sprawi, że będziesz silniejsza w tworzeniu w wierności sobie .

  • Otrzymujesz dostęp do webinaru pt. Haiku i Zen

W kwietniu 2021 przeprowadziłam 3 webinary z pisania haiku dla pięknych umysłów. Jeden z nich dotyczył właśnie haiku i filozofii zen. Pokazuje jak życie, twój wewnętrzny głos, filozofia mają się do trzech linijek, które tworzysz.

  • Publikacja wywiadu z tobą  nt. pisania, życia i twoich odkryć, który jest opublikowany na portalu Creativity First

To, że tu jesteś już samo w sobie jest rodzajem nobilitacji. Bo ile osób pisze haiku? Ile tym się interesuje? Bardzo niewiele. Jesteś w pięknej mniejszości i to, co masz do opowiedzenia jest ważne. Stąd ta rozmowa z tobą.

Jest ona również o tym ,że chcę pokazać cię światu. To szansa opowiedzenia o sobie z myślą o innych, których zaprosisz do poznania siebie i tego co robisz. Link do opublikowanej rozmowy będzie można podawać w świat na różne sposoby. Możesz nazwać to dobrą promocją dla siebiebie albo otwarciem serca na świat. 

Dołącz do mnie!

KONTAKT: j.niebieszczanska@gmail.com

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  BIORĘ UDZIAŁ
Wyprzedane Brak wolnych miejsc