Jak poczuć sens pracy swojej (i innych) oraz angażować się (i innych) we współ_pracę?

location icon
Google Meet
calendar icon
Od 6 gru 12:30 do 6 gru 16:30

Co jest moją największą mocą w pracy? Czy można lub jak być szczęśliwym człowiekiem w pracy? Jak zaplanować swoją pracę, by samemu czuć jej, by inni czuli sens mojej pracy? W jaki sposób kalibrować zaangażowanie w pracę — swoje i innych osób w zespole? Relacje w pracy — współzależność, niezależność, zależność oraz moc integratora.


Warsztaty stanowią wprowadzenie do teorii modelowania (craftowaniu) stanowiska pracy z użyciem Job Crafting oraz optymalizacji pracy zespołu (z wykorzystaniem owego craftowania oraz stylów zachowań MaxieDISC i Happiness at Work). 

Skoncentrują się na:

  • analizie mocnych stron i potencjałów pracowników związanych z poczuciem satysfakcji i spełnienia na pełnionym stanowisku
  • umiejętności planowania i organizacji pracy, przekładającej się na poczucie sensu z jej wykonywania.

Podczas spotkania poznasz i doświadczysz narzędzia budującego poczucie sensu i zaangażowania w pracę oraz współ_pracę, jednocześnie modelujące Twój obszar odpowiedzialności oraz komunikację z innymi, z którymi współ_działasz. Skorzystaj z niepowtarzalnej okazji i doświadcz, jak możesz wprowadzić Turkus do swojej pracy!


Kiedy: 6 grudnia 2021 (poniedziałek)
Czas trwania: w godz.12:30-16:30 (4h)
Platforma: Google Meet
Liczba uczestników: max. 15 osób. 

Na warsztat obowiązuje rejestracja. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. 

Forma uczestnictwa: BEZPŁATNA!


Kto poprowadzi warsztat? 

Alicja Liczba
człowiek_happiness oficer_facylitator job crafting_trener biznesu_coach_strateg_prelegent


Uśmiechnięty człowiek wdrażający, wzmacniający Ekonomię Szczęścia w biznesie oraz codzienności. Współ_działa z firmami w obszarze komunikacji oraz optymalizacji procesów firmy poprzez kalibrację poczucia sensu pracy oraz zaangażowania pracowników, korzystając ze swoich kompetencji i certyfikacji: Chief Happiness Officer, Facylitator Job Crafting, Trener biznesu, Proffessional Coach i Coach Prowokatywny oraz DISC Consultant, a także jako praktyk w biznesie od ponad 20 lat. Wraz z zespołem dwukrotnie nagrodzona statuetką Effie za wymierny efekt sprzedażowy realizowanych kampanii. Współpracowała m.in. z/dla: Fabryka Formy, Neuca, Nivea, Sandoz, T-Mobile, VW Poznań, Zelmer. Członek stowarzyszenia Turkusowy Poznań. Kulturoznawca z japońskim fisiem, ceniący metaforę. Prelegent nt. Ekonomii Szczęścia, Turkusu oraz Ikigai i Kintsugi. Autor "gry" zespołowej: "ModeLOVE Happiness at Work" budujące poczucie sensu i zaangażowania pracowników, "Inkubatora paradygmatów" nt. współ_pracy i zarządzania, twórca CO_dziennika i kursu e-learning nt. komunikacji i sprzedaży.

{www.io.com.pl | https://www.linkedin.com/in/alicjaliczba/


Projekt finansowany ze środków Miasta Poznania w ramach realizacji działania publicznego.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja na warsztat "Jak poczuć sens pracy swojej (i innych) oraz angażować się (i innych) we współ_pracę"
Wyprzedane Brak wolnych miejsc