Rachunkowość i Księgowość Prawo i Podatki

PAKIET CERTYFIKOWANYCH KURSÓW POCZĄTKUJĄCY KSIĘGOWY

location icon
Sale szkoleniowe w Centrum Krakowa kraków
calendar icon
Od 9 lut 9:00 do 9 lut 9:00

W 2019 r. według autentycznych ocen
Uczestników Certyfikowany Kurs Rachunkowości od podstaw
został oceniony na: 5,35 /6
Sprawdź opinie


PAKIET KURSÓW "DLA POCZĄTKUJĄCEGO KSIĘGOWEGO" SKŁADA SIĘ Z 5 KURSÓW:

 1. Certyfikowanego Kursu Rachunkowości od podstaw (kod zawodu 331301) 56 h
 2. Certyfikowanego Kursu Prowadzenia PKPiR (kod zawodu 431101) 24 h
 3. Kursu Płatnik od podstaw (8h)
 4. Kursu Optima Księgowość od podstaw (8h)
 5. Kursu Symfonia Finanse i Księgowość od podstaw (8h)

Szczegółowy program znajdziesz na naszej stronie www.taxconsilium.com


TEN KURS JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!

 • Jeśli nie posiadasz wiedzy z zakresu księgowości
 • KURSY PROWADZONE SĄ OD PODSTAW
 • Posiadasz niewielkie doświadczenie w tej dziedzinie, chcesz pogłębić swoją wiedzę i zyskać potwierdzenie swoich kompetencji
 • Chcesz rozpocząć pracę w działach finansowo-księgowych lub biurach rachunkowych
 • Prowadzisz swoją firmę i chciałbyś efektywniej zarządzać jej finansami
 • Chcesz realnie podnieść swoje szanse na rynku pracy
 • Posiadasz co najmniej średnie wykształcenie


JAK ZDOBĘDZIESZ CERTYFIKAT ASYSTENTA DS. KSIĘGOWOŚCI ORAZ KSIĘGOWEGO?

Kursy w Tax Consilium praktycznie przygotują Cię do pracy w zawodzie KSIĘGOWEGO i ASYSTENTA DS. KSIĘGOWOŚCI.Na zakończenie każdego kursu otrzymasz ZAŚWIADCZENIE MEN zgodne z Rozporządzeniem MEN ws. kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych. 


Dodatkowo na ostatnich zajęciach Certyfikowanego Kursu Rachunkowości od podstaw oraz Certyfikowanego Kursu Prowadzenia PKPiR możesz podejść do egzaminu zdawanego przed Komisją Egzaminacyjną Tax Consilium. Każdy egzamin jest bezpłatny, nieobowiązkowy i ma formę pisemną. Trwa 1 godzinę i składa się z części testowej oraz zadań (analogiczne przykłady są omawiane na zajęciach, więc gdy będziesz w nich uczestniczył, na pewno sobie z nim poradzisz). 


Aby dostać zaliczenie, powinieneś uzyskać min. 50% punktów możliwych do zdobycia. Zdanie go jest równoznaczne z uzyskaniem CERTYFIKATU KSIĘGOWEGO oraz CERTYFIKATU ASYSTENTA DS. KSIĘGOWOŚCI z kodem zawodu 331301 i 431101 według kwalifikacji zawodów i specjalności MPiPS. Każdy certyfikat Tax Consilium oznaczony jest hologramem potwierdzającym autentyczność dokumentu (tu znajdziesz przykładowy certyfikat). 


Do egzaminów możesz podejść bezpłatnie dwa razy na zasadach określonych w naszym Regulaminie. Oczywiście, możesz również z nich zrezygnować. Jednak zachęcamy Cię, abyś sprawdził swoją wiedzę. Egzaminy są podsumowaniem tego, co naprawdę powinieneś znać i potrafić zastosować.CO REALNIE DA CI PAKIET "DLA POCZĄTKUJĄCEGO KSIĘGOWEGO"?


KOMPLEKSOWĄ WIEDZĘ I PRAKTYCZNE PRZYGOTOWANIE DO PRACY

Dzięki temu pakietowi OD PODSTAW, PRAKTYCZNIE przygotujesz się do pracy w biurze rachunkowym. Zyskasz umiejętności prowadzenia zarówno ksiąg rachunkowych, jak i rozliczania firm prowadzących Podatkowe Księgi Przychodów i Rozchodów. Nauczysz się także obsługi najważniejszych programów finansowo-księgowych (Symfonia, Optima) oraz Płatnika.To wszystko pozowli Ci rozpocząć samodzielną pracę w biurach rachunkowych.WSPARCIE PRZEZ 7 MIESIĘCY

W trakcie wszystkich Kursów otoczymy Cię specjalną OPIEKĄ DORADCY, z którym będziesz w stałym kontakcie. Po każdym z modułów zajęć będziesz otrzymywał podsumowania, dodatkowe materiały (m.in. webinar dot. Sztuczek i trików w MS Excel, które powinieneś znać oraz zadań do przećwiczenia w domu) w formie e-learningu.
INDYWIDUALNE KONSULTACJE

Swoje postępy w nauce będziesz mógł konsultować z trenerem podczas 2 H INDYWIDUALNYCH KONSULTACJI(na spotkanie umówisz się z Działem Szkoleń w dogodnym, weekendowym terminie).
SYSTEM SPŁAT W RATACH 0%

Za ten pakiet możesz płacić w 7 miesięcznych ratach 0%. Każda rata będzie wynosiła 384 zł (VAT zw.), a Ty nie poniesiesz ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT z tego tytułu. Gdy zapiszesz się na Kurs, poprosimy Cię o wpłatę zaliczki (384 zł), którą po rozpoczeciu zajęć - zaliczmy na poczet pierwszej raty.
50 DNI OPIEKI POSZKOLENIOWEJ

Przez 50 DNI po zakończeniu Kursu otoczymy Cię e-mailową opieką poszkoleniową. Przez miesiąc nasi Trenerzy będą do Twojej dyspozycji. Jeśli będziesz miał pytania lub wątpliwości związane z programami Kursów, pomożemy Ci je rozwiązać.
ŚCIEŻKI EDUKACYJNE I RABATY

Po Kursie przydzielimy Ci specjalne zniżki i rabaty na udział w kolejnych Kursach:otrzymasz 200 zł zniżki na Certyfikowany Kurs Rachunkowości dla średniozaawansowanych (kod zawodu 241103) oraz 5% na drugi i 10% rabatu na trzeci (i każdy kolejny) Kurs w Tax Consilium.CZEGO KONKRETNIE NAUCZYSZ SIĘ NA ZAJĘCIACH?

 • Dzięki ukończeniu Kursów Tax Consilium OD PODSTAW, PRAKTYCZNIE przygotujesz się do pracy w biurze rachunkowym, gdzie będziesz mógł prowadzić zarówno księgi rachunkowe, jak i rozliczać firmy prowadzące Podatkowe Księgi Przychodów i Rozchodów
 • Na Certyfikowanym Kursie Rachunkowości od podstaw (kod zawodu 331301) zyskasz PRAKTYCZNĄ UMIEJĘTNOŚĆ prowadzenia księgowości spółek prawa handlowego (będziesz prowadził księgi rachunkowe, sporządzał sprawozdania finansowe, optymalizował podatki)
 • Zyskasz umiejętność ZARZĄDZANIA FINANSAMI (na warsztatach rachunkowych przejdziesz całą drogę księgową firmy od dokumentu źródłowego, jakim jest faktura, po przygotowanie rocznego sprawozdania)
 • Na Certyfikowanym Kursie Prowadzenia PKPiR nauczysz się natomiast prowadzenia Podatkowej Księgi Przychodów i Rozchodów, tj. uproszczonej księgowości (na zajęciach rozwiążesz liczne ćwiczenia, przykłady, case study, wypełnisz druki oraz dokumenty)
 • Na Kursie Płatnika od podstaw poznasz zasady poprawnego prowadzenia rozrachunków z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, a na zajęciach z obsługi systemów ERP dowiesz się, jak prowadzić komputerową księgowość swojej formy w programie Optima i Symfonia


POTWIERDŹ SWOJE PRZYGOTOWANIE DO PRACY
W BIURZE RACHUNKOWYM
I UZYSKAJ 2 CERTYFIKATY Z KODAMI ZAWODU
Księgowy kod zawodu 331301,
Asystent ds. Księgowości kod zawodu 431101
według kwalifikacji zawodów i specjalności MPIPS
oraz 5 ZAŚWIADCZEŃ MEN

Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.
Biuro czynne w godz. 9:00-17:00
ul. Rynek Główny 30/37, 31-010 Kraków
tel./fax +12 623 73 43
szkolenia@taxconsilium.com

SKORZYSTAJ Z DOŚWIADCZENIA NASZYCH TRENERÓW

WYBIERZ PRAKTYCZNE ZAJĘCIA

I ZYSKAJ KONKRETNE UMIEJĘTNOŚCI

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Pakiet CERTYFIKOWANYCH Kursów POCZĄTKUJĄCY KSIĘGOWY
już niedostępne 2 688,00 zł -