Sprzedaż Biznes i Przedsiędsiębiorczość Przemysł

PRIVATE LABEL SHOW Targi Producentów Marek Własnych i Produktów Naturalnych oraz Ekologicznych

location icon
Targi Lublin S.A. Dworcowa 11, Lublin
calendar icon
Od 24 lis 9:00 do 25 lis 15:00
ticket icon
Od 0,00 zł

W dniach 24-25 listopada 2020 roku na terenie Targów Lublin odbędą się Targi Private Label Show  - Targi Producentów Marek Własnych i Produktów Naturalnych oraz Ekologicznych - nowoczesne targi business to business dedykowane profesjonalistom z branży marek własnych. Celem wydarzenia jest stworzenie przyjaznej biznesowi przestrzeni umożliwiającej nawiązywanie relacji handlowych.


Rozwiń swój biznes

Targi Private Label Show są organizowane z myślą o firmach, które rozwijają produkcję w segmencie marek własnych (dotyczy to zarówno produktów food oraz non-food). Podczas dwóch dni imprezy zostanie zaprezentowana oferta przedsiębiorstw wytwarzających artykuły we wszystkich kategoriach produktowych FMCG. Począwszy od producentów produktów świeżych i mrożonych, a skończywszy na producentach produktów chemicznych czy przemysłowych. Celem wydarzenia jest prezentacja możliwości polskich i zagranicznych dostawców oraz zaaranżowanie kontaktów handlowych z kupcami reprezentującymi przedsiębiorstwa handlujące markami własnymi.


Nowoczesny handel

Na targach obecni są decydenci największych sieci handlowych działających na terenie Polski oraz krajów ościennych. Private Label Show jest idealną okazją by nawiązać z nimi kontakt, uzyskać dostęp do największych kanałów sprzedaży i współtworzyć fenomen sukcesu rynkowego jakim jest marka własna.

Producenci działający w branży dóbr szybko zbywalnych (tzw. FMCG) dzięki Targom Private Label Show mogą nawiązać bezpośrednie kontakty z przedstawicielami sieci handlowych, hurtownikami lub właścicielami sklepów, którzy poszukują nowych dostawców, chcą rozszerzyć lub zróżnicować swój asortyment.


Zmieniamy się dla Was

Formuła Targów Producentów Marek Własnych i Produktów Naturalnych oraz Ekologicznych PL Show, na życzenie wystawców, poszerzona została o produkty naturalne i ekologiczne. Rynek produktów eko stale rośnie, na świecie jest jedną z niewielu branż, która od kilkudziesięciu lat permanentnie notuje wzrosty.


CO, GDZIE, KIEDY

Private Label Show Targi Producentów Marek Własnych i Produktów Naturalnych oraz Ekologicznych

24 listopada 2020 r.  godz. 9.00 - 16.00

25 listopada 2020 r. godz.  9.00 - 15.00

Targi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11, Lublin

www.plshow.pl 


ZASADY WSTĘPU

Wstęp na Targi jest bezpłatny po rejestracji on-line lub na miejscu podczas trwania wydarzenia. Aby otrzymać bezpłatny bilet wstępu wypełnij formularz rejestracyjny.


KONTAKT

Masz pytania? Chętnie pomogę!

Katarzyna Nieradka | email: k.niedzwiecka@targi.lublin.pl | tel. 81 458 15 39

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Private Label Show Targi Producentów Marek Własnych i Produktów Naturalnych oraz Ekologicznych
25 Listopada 2020, 15:00