Języki programowania Rozwój osobisty

Froncik - podstawy tworzenia stron w HTML i CSS

location icon
PLEO method Limanowskiego 36/30, Kraków
calendar icon
Od 15 lut 9:00 do 15 lut 9:00

Jak często słyszysz, że programista to zawód przyszłości?
Dla wszystkich, którzy jeszcze nie odpowiedzieli sobie na pytanie, czy droga usłana kodem jest dla nich, śpieszymy z otwartym szkoleniem z technik front-endowych w lekko odświeżonej formie!
Jednodniowe warsztaty odbędą się 15 lutego w godzinach od 9:00 do 17:00.

W czasie tego kilkugodzinnego warsztatu OD PODSTAW pokażemy Ci na czym polegają języki FRONT-ENDOWE, zaczniesz tworzyć swoją pierwszą, prostą stronę a dzięki uprzejmości eksperta z DMT Software House dowiesz się jak wygląda praca programisty od wewnątrz.

Agenda:
9:00 - 9:15 Rozpoczęcie wydarzenia, przedstawienie trenerów i celu szkolenia
9:15 - 11:00 Część teoretyczna
11:00 - 13:00 Część projektowa
13:00 - 13:45 Przerwa
13:45 - 16:30 Część projektowa cd.
16:30 - 17:00 DMT Software House opowie o kulisach pracy w IT

Część teoretyczna - w PLEO method skupiamy się przede wszystkim na praktycznym podejściu do rozwiązywania problemów. Teoria ograniczona jest do absolutnego minimum, które pozwala uczestnikom gładko wejść w przedstawione przez nas zagadnienie. W pierwszej części wydarzenia poznamy podstawy HTML oraz selektory i właściwości CSS.

Część projektowa - praktyczna część szkolenia. W tej części szkolenia każdy z uczestników wykona prostą stronę-portfolio. W trakcie prac nad nią pojawiać się będą nowe zagadnienia, które będziemy omawiać w odniesieniu do projektu nad którym pracujemy. Nad częścią warsztatową czuwać będzie trener prowadzący oraz programiści PLEO digital, którzy pomagać będą w razie jakichkolwiek problemów.

Dla kogo jest nasze szkolenie?
Jednodniowe warsztaty są dla osób, które myślą o zmianie branży na development ale nie wiedzą czy odnajdą się w świecie kodu. Kilka godzin warsztatów połączonych z wykładem pozwolą każdemu stworzyć swoją pierwszą prostą stronę internetową i przekonać się, czy ten kierunek jest dla nich odpowiedni.

Trener prowadzący:
Marcin Nowak - Trener Pleo method, Full stack developer PLEO digitalPoznajcie Marcina! To właśnie z nim spędzicie czas, jeśli zapiszecie się na szkolenie z podstaw technologii front-endowych. Marcin to poeta wśród deweloperów. W linijkach jego kodu nie znajdziecie pomyłek ani nieprzemyślanych rozwiązań. Docenili to klienci PLEO digital, którzy mogą pochwalić się nowymi stronami i aplikacjami oddanymi właśnie pod dowództwem Marcina. Po pracy wchodzi do PLEO hangarka aby dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Specjalizacje Marcina to HTML, CSS, JavaScript (Angular, React, React-native. node.js), PHP, MySQL.

Partner szkolenia:
DMT Software House Sp. z o.o. od 1995 roku tworzy wydajne systemy masowej przepustowości - rozwiązania wymagające przetwarzania szczególnie dużych ilości informacji w możliwie najkrótszym czasie, dedykowane wyjątkowo wymagającym Klientom. Dostarcza rozwiązania umożliwiające nowoczesnym przedsiębiorstwom szybki dostęp do przetworzonych informacji.


To czego potrzebujesz to wolna sobota, własny komputer i energia do nauki!

Koszt udziału: 30zł (opłata bezzwrotna)

Liczba miejsc ograniczona.

ZAPISZ SIĘ TUTAJ 👇
https://evenea.pl/event/pleofroncik

Adres spotkania:
#hangarek PLEO method
Limanowskiego 36/30
Kraków
Do zobaczenia!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  FRONCIK - HTML & CSS
Wyprzedane 30,00 zł Wyprzedane