Biznes i Przedsiędsiębiorczość Rozwój osobisty Zdrowie i Medycyna

Planeta Duszy - Wartości nie tylko od święta. Jak zmienić fascynację wartościami w życie pełne wartości.

location icon
Mercure Katowice Centrum Młyńska 6, Katowice
calendar icon
Od 12 gru 17:30 do 12 gru 17:30
  • Czym różni się fascynacja wartościami od życia w zgodzie z nimi❓
  • W jaki sposób przeżyć wartościowo okres świąteczny❓
  • Jak podejmować decyzje prywatne i zawodowe w zgodzie ze swoimi wartościami❓
  • Pełne miłości, pełne radości, pełne odpoczynku, pełne czasu - jakie mogą być Twoje święta❓
🌲12 grudnia 2022 zapraszamy na ostatnie w tym roku spotkanie w cyklu Planeta Duszy.

🌲Spotkanie zupełnie wyjątkowe w formie i klimacie prowadzone przez aż 4 prelegentów.

Gośćmi Planety będą certyfikowani trenerzy, mówcy i coachowie amerykańskiej organizacji specjalizującej się w przywództwie, światowego lidera w tej dziedzinie Johna Maxwella - Maxwell Leadership Certified Team.

Planeta Duszy, to cykl, który powstał w kooperacji Mercure Katowice Centrum, Balinese - The Body & Soul Clinic i Instytutu Szkoleniowo-Rozwojowego Leadit.

Misją Planety Duszy jest tworzenie przestrzeni do spotkań z ciekawymi osobami ze świata biznesu, rozwoju, literackiego, duchowego, akademickiego, zapraszając naszych gości do udziału w prelekcjach, wywiadach i spotkaniu z ich uczestnikami, tym samym tworząc miejsce do wymiany wiedzy, przemyśleń i do lekkiej formy networkingu.

Temat spotkania: Wartości nie tylko od święta. jak zmienić fascynację wartościami w życie pełne wartości.

Prelegenci:

Regina Burdaś - Certyfikowany trener przywództwa, coach, mówca Maxwell Leadership Certified Team, członek założyciel i koordynator Maxwell Leadership, Peer Teaching Partner Maxwell Leadership Poland. Ponadto certyfikowany coach mocnych stron SCC, konsultant raportów talentów wg Instytutu Gallupa, pedagog, edukator, Trainer & Facilitator Everything DISC badanie i rozwój wg typów osobowości, doradca zawodowy i personalny, terapeuta w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Kilkunastoletnie doświadczenie w dziedzinie szkoleń z przywództwa, mentoringu a także pracy z potencjałem.

https://www.facebook.com/ReniaBurdas

Jacek Siatkowski - Certyfikowany trener przywództwa, coach, mówca Maxwell Leadership Certified Team, konsultant biznesowy, trener, wykładowca, pomaga menedżerom, pracownikom i zespołom zwiększać ich potencjał w kluczowych obszarach życia zawodowego. Dzieli się swoją wiedzą i ponad 20-letnim doświadczeniem managerskim.Wspiera innych w rozwoju osobistym i osiąganiu zakładanych celów oraz lepszych rezultatów w biznesie i życiu codziennym. Kolejną pasją zawodową jest Fundacja Good Network, działająca wg misji Rozmawiasz-Pomagasz, której jest współzałożycielem. Fundacja łączy dzieci i młodzież z Polski z rówieśnikami z Afryki, Azji i Ameryki Południowej, aby wspólnie realizowali projekty edukacyjne i wspierali bardziej potrzebujących.

https://www.facebook.com/portalgoodnetwork

Małgorzata Miszczak -  Certyfikowany trener przywództwa, coach, mówca Maxwell Leadership Certified Team, trener i praktyk zmian, coach. Żona i mama, stawiająca w życiu na: autentyczność, różnorodność, jakość, prostotę w oparciu o szacunek do siebie i innych. Absolwentka Zarządzania na Uniwersytecie Jagiellońskim, Pedagogiki Przedsiębiorczości na Akademii Krakowskiej oraz Coach Godzenia życia zawodowego i rodzinnego. Fundatorka Fundacji Owocna. Jej motto to: "Jedyną pewną w życiu jest zmiana." a cel to: Dodawanie wartości w życiu innych.

https://www.facebook.com/centrumdobrejzmiany

Edyta Kwiatkowska - Certyfikowany trener przywództwa, coach, mówca Maxwell Leadership Certified Team Polska i USA, Coach ICF, dyplomowany trener biznesu, moderatorka Design Thinking, dyplomowany facylitator IAF. Pasjonatka procesów i ukierunkowanej na porozumienie komunikacji w organizacjach. Publikuje swoje artykuły na forbes.com, współpracuje z Pulsem Biznesu, czy Her Impact. Współtwórczyni Woman Business Hub przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach. Na co dzień współtworzy Instytut Szkoleniowo-Rozwojowy Hana Mana - "LEADIT" w ramach, którego szkoli, facylituje i układa procesy w MŚP.

https://www.facebook.com/leaditpl


Wydarzenie odbędzie się:

data: 12 grudnia 2022

godzina: 17:30

miejsce: Hotel Mercure Katowice Centrum ul. Młyńska 6

Obowiązuje rejestracja na wydarzenie, ilość miejsc jest ograniczona.

Organizatorzy:

https://www.facebook.com/balineseclinic

https://www.facebook.com/MercureKatowiceCentrum

https://www.facebook.com/leaditpl

Patronat Medialny:

https://rig.katowice.pl/businesshub/

Partnerzy:

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach

Woman Business Hub

Polityka prywatności:

https://sites.google.com/artofgrowth.pl/politykapr...łówna?authuser=0

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Rejestracja dla jednego uczestnika wydarzenia. Zarejestruj się na wydarzenie

Rejestracja dla jednego uczestnika wydarzenia.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc