Marketing

Jak ustawić Twoją pierwszą kampanię reklamową na Facebooku

location icon
Biznes Zone Łódź ul. Wólczańska 125, łódź
calendar icon
Od 20 lis 18:00 do 20 lis 18:00

Już 20 listopada 2019 StartUp Booster zaprasza na bezpłatne szkolenie "Jak ustawić Twoją pierwszą kampanię reklamową na Facebook", które odbędzie się w przestrzeniach Biznes Zone Łódź.

✅ Rozumiesz już, że media społecznościowe to ogromna możliwość do promocji Twojego biznesu, ale nie wiesz do końca gdzie kliknąć, co zaznaczyć, a gdzie przełączyć?

Manager Reklam Facebooka wygląda dla Ciebie jak szara dżungla opcji i znaczków bez ładu i składu?

Przyjdź na spotkanie szkoleniowe w Biznes Zone i dowiedz się jak uruchomić swoją pierwszą kampanię reklamową na Facebooku i Instagramie!

Od omówienia celów reklamowych po porady w ustalaniu grup docelowych do tworzenia kreacji reklamowych, to szkolenie to doskonała okazja na zdobycie praktycznej wiedzy od praktyka reklam Facebook - bez owijania w bawełnę!

O prowadzącym:

Paweł Sierpowski jest właścicielem agencji reklamy internetowej Ad Brainiacs - Mózgowcy Reklamy. Specjalizuje się w pozyskiwaniu klientów indywidualnych. Oprócz tego, posiada 4 lata doświadczenia w konsultingu strategicznym i operacyjnym zdobyte podczas podczas pracy dla największych międzynarodowych firm konsultingowych. Prowadził też globalne projekty regulacyjne w jednym z największych banków na świecie. Studiował biznes, zarządzanie i marketing na uniwersytetach w Wielkiej Brytanii, Korei Południowej i Japonii.

✅ Sesja jest bezpłatna i jest organizowana w ramach cyklu szkoleń i wydarzeń przy współpracy z StartUp Booster, Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp" oraz Biznes Zone.

Termin i miejsce szkolenia:
20 listopada 2019 godz. 18:00
Biznes Zone Łódź
ul. Wólczańska 125

Zapraszamy !!!

Jeśli Pani/Pan kontaktuje się z nami pierwszy raz, prosimy o zapoznanie się z zasadami przetwarzania danych osobowych w Fundacji https://twojstartup.pl/ObowiazekInformacyjnyRODOFundacja23-05-2018.pdf /If you received this message for the first time please read Foundation's rules regarding personal data protection policy: https://twojstartup.pl/Obowiazek-informacyjny-ENG.pdf

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Rejestracja
już niedostępne -