Piękniejsza w Dzień Kobiet, warsztaty makijażu i stylizacji fryzur.

location icon
Piękniejsza Pracownia Makijażu Bednorza 49/2, Katowice
calendar icon
Od 7 mar 8:30 do 7 mar 14:30
ticket icon
Od 349,00 zł

PIĘKNIEJSZA w Dzień Kobiet, czyli warsztaty makijażu i stylizacji fryzur ...


Marzysz, o tym, by stworzyć nieskazitelny makijaż? 

Pomysły na ułożenie włosów już się kończą, i nie wychodzi to tak jak powinno? Mamy na to rozwiązanie - nasze warsztaty w prosty i przyjemny sposób pozwolą Ci każdego dnia czuć się jeszcze piękniej...

Warsztaty to duża dawka wiedzy ale przede wszystkim zajęć praktycznych pod okiem ekspertów....

Beata Kowalska Make-up Artist - uczy sztuki makijażu prowadząc liczne szkolenia i warsztaty zarówno dla osób, które chcą profesjonalnie zajmować się makijażem oraz osób indywidualnych, które chcą na co dzień wyglądać doskonale i czuć się pięknie... Opracowała autorski program, dzięki któremu Kobiety w niespełna kilka godzin nabywają umiejętności, dzięki którym potrafią samodzielnie tworzyć własne i unikatowe makijaże. Beata Kowalska prowadzi liczne warsztaty makijażu zarówno w dużych jak i małych firmach na terenie całej Polski... Właścicielka marki Piękniejsza Beata Kowalska Make-up Artist... Tworzy makijaże do filmów reklamowych i sesji zdjęciowych. Efekty jej prac wielokrotnie można było podziwiać w znanych i renomowanych magazynach czy czasopismach. Członkini organizacji BNI Polska.

Alicja Zgłobicka Hair Stylist - ekspert w zakresie stylizacji fryzur ślubnych i biznesowych. Tworzy realizacje dla wielu znanych marek m.in. LR Health & Beauty, fryzury na gale biznesowe oraz konferencje. Efekty jej prac ukazały się w wielu prestiżowych czasopismach. Alicja uczy Kobiety, jak tworzyć niebanalne stylizacje, by na co dzień czuć się pięknie. Właścicielka marki Owl Heads - fryzjer mobilny.Zawsze dbamy o wysoką jakość, dlatego mamy tylko 6 miejsc na warsztaty!

Kameralne grono i świetna atmosfera!

Jesteś początkująca czy chcesz udoskonalić dotychczasowe umiejętności? Mamy program dostosowany dla Ciebie

Zdradzimy Ci cenne tajniki w makijażu i stylizacji fryzur!

Otrzymasz także niespodziankę, jeśli zapiszesz się z koleżanką...

Zatem, jesteś ciekawa co czeka Cię w naszym programie?

Makijaż wieczorowy oraz stylizacja fryzury na wielkie wyjście... 

Pokażę Ci w jaki sposób, krok po kroku stworzyć makijaż doskonały... omówię każdy etap, wraz z przygotowaniem skóry do makijażu... Pokażę jak wykonać makijaż oczu, jakie pędzle wybierać i dlaczego właśnie takie... popracujemy z cieniami rozświetlającymi.. Dodatkowo otrzymasz: kartę makijażu, długopis sygnowany nazwą mojej marki, a także gąbkę do demakijażu i makijażu na własny użytek...Dodatkowo w prezencie będzie czekać na Ciebie maska w płachcie, którą nałożysz w domu po wykonaniu demakijażu - maska będzie dobrana dla Twojego rodzaju skóry, maska o spektakularnym działaniu odżywiającym skórę - Beata Kowalska Make-up Artist.

Pokażę Ci w jaki sposób, krok po kroku stworzyć niebanalną stylizację fryzury... omówię każdy etap, wraz z przygotowaniem włosów... Pokażę jak wykonać proste stylizacje, byś mogła każdego dnia cieszyć się świetnym wyglądem... Otrzymasz wiele podpowiedzi, które przydadzą się na co dzień... Dodatkowo otrzymasz kilka niespodzianek - Alicja Zgłobicka Owl Heads.

Zatem jak długo trwają warsztaty?

Zajęcia podzielone są na dwa bloki po trzy godziny każdy, co daje łącznie 6 godzin.

Podczas zajęć zapewniamy:
Wysokiej jakości kosmetyki profesjonalnych, drogeryjnych i selektywnych marek kosmetycznych (Tarte Cosmetics, Make-up Atelier Paris, Smashbox, Too Faced, Make-up Revolution, RCMA). Wysokiej jakości kosmetyki fryzjerskie, Profesjonalnie wyposażone stanowiska: luterka, oświetlenie, pędzle umyte i zdezynfekowane (istnieje możliwość zakupu pędzli na własny użytek za dodatkową opłatą). Karty makijażu, akcesoria jednorazowe w postaci szczoteczek do rzęs, aplikatory do ust, szpatułki do nakładania kosmetyków o konsystencji kremowej, płynnej itd. Narzędzia fryzjerskie (prosimy by każda z Kobiet zabrała ze sobą własne grzebienie, szczotki oraz np. prostownice i lokówki, warto uczyć się na swoim sprzęcie)

Zapewniamy także przerwy kawowe i słodki poczęstunek.
Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
Bilet Standard obejmuje szkolenie wraz z poczęstunkiem. Bilet standard

Bilet Standard obejmuje szkolenie wraz z poczęstunkiem.

już niedostępne 349,00 zł -
Bilet Standard dla Ciebie i koleżanki obejmuje szkolenie wraz z poczęstunkiem. Bilet standard DUO dla Ciebie i koleżanki

Bilet Standard dla Ciebie i koleżanki obejmuje szkolenie wraz z poczęstunkiem.

już niedostępne 649,00 zł -
Bilet VIP szkolenie + metamorfoza (fryzura + makijaż) / Szkolenie + Voucher na metamorfozę do wykorzystania w innym dniu. Bilet VIP szkolenie + metamorfoza (fryzura + makijaż)

Bilet VIP szkolenie + metamorfoza (fryzura + makijaż) / Szkolenie + Voucher na metamorfozę do wykorzystania w innym dniu.

już niedostępne 698,00 zł -