PIEKIELNE WARSZTATY Z RAZOREM - 4. urodziny Conceptu Stu Mostów!

location icon
Browar Stu Mostów Jana Długosza 2, Wrocław
calendar icon
Od 18 lip 12:30 do 18 lip 13:30

W połowie lipca na #Długosza2 świętować będziemy 4. urodziny Conceptu Stu Mostów!

Dla tych z Was, którzy są spragnieni nie tylko dobrego smaku, ale i wiedzy na jego temat, przygotowaliśmy warsztaty, podczas których będziecie mogli poszerzyć swoje sensoryczne horyzonty.

Ostatni, czwarty z warsztatów przygotowanych w ramach urodzin Conceptu będzie dla podniebienia iście... piekielny!

Wraz z ekipą Razor Hot Sauces przygotowaliśmy dla Was urodzinowy sos na bazie uwarzonego po sąsiedzku 36. już piwa z serii ART od Browar Stu Mostów - Pastry Sour Ale Pineapple & Dragon Fruit!

Będzie to najostrzejszy sos w historii marki Razor - tylko dla odważnych! Tego oraz innych wyrobów Razora spróbować będziecie mogli podczas naszych sobotnich warsztatów. Dowiecie się też co nieco o historii marki oraz tajnikach wyrobu ostrych sosów i używanych w procesie produkcyjnym papryczkach.

Uwaga - będzie ostro!

Zapraszamy do zapisów!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Wymiana biletu na inne warsztaty możliwa jest najpóźniej na 7 dni kalendarzowych przed eventem. Aby tego dokonać prosimy o zgłoszenie sprawy mailowo na adres: rezerwacje@100mostow.pl PIEKIELNE WARSZTATY Z RAZOREM

Wymiana biletu na inne warsztaty możliwa jest najpóźniej na 7 dni kalendarzowych przed eventem. Aby tego dokonać prosimy o zgłoszenie sprawy mailowo na adres: rezerwacje@100mostow.pl

już niedostępne 10,00 zł -