Zrób wzór Twojej pieczątki!

location icon
FabLab powered by Orange Twarda 14/16, Warszawa
calendar icon
Od 29 sie 13:00 do 29 sie 16:00

Zapraszamy do pracowni FabLab powered by Orange na cykl letnich warsztatów: Lato w Mieście. 

Podczas zajęć wykonasz swoją własną pieczątkę!

W ramach warsztatu zapoznasz się z całym procesem tworzenia projektu: od pomysłów po gotowy projekt wektorowy. 

Zaczniemy od kartek papieru. Wywołamy wielką burzę mózgów, dzięki której powstanie Twój projekt pieczątki. Następnie przeniesiemy rysunki do komputera, poznając podstawowe funkcjonalności programu Inkscape. W ten sposób stworzymy piękne, profesjonalne projekty graficzne. Przy użyciu plotera laserowego zamienisz swój projekt w prawdziwą pieczątkę, którą weźmiesz ze sobą do domu.


odbiorca: 8-12
ilość osób: 6
rodzaj: jednorazowe
Termin: 29 sierpnia
Godzina: 13:00-16:00


Wprowadzone procedury w związku z COVID-19
W ramach organizacji zajęć w pracowni FabLab powered by Orange został przygotowany szereg wytycznych zwiększających bezpieczeństwo uczestników warsztatów. O wszelkich zasadach prowadzenia zajęć zostaną państwo poinformowani drogą e-mail.


W przypadku braku zebrania minimalnej ilości potwierdzeń obecności, zastrzegamy sobie prawo do odwołania zajęć. Organizator powiadamia o tym fakcie Uczestników drogą elektroniczną 3 dni przed wyznaczonym terminem warsztatów. Potwierdzenia obecności są wysyłane do uczestników na min. tydzień przed planowanym wydarzeniem.

Warsztat realizowany przez Stowarzyszenie Robisz.to we współpracy z Fundacją Orange

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Ten bilet gwarantuje udział w warsztacie, tylko w wypadku, jeżeli potwierdzisz swoje uczestnictwo. Na kilka dni przed warsztatem wysyłamy wiadomość na wskazany adres email z potwierdzeniem uczestnictwa. wejsciówka

Ten bilet gwarantuje udział w warsztacie, tylko w wypadku, jeżeli potwierdzisz swoje uczestnictwo. Na kilka dni przed warsztatem wysyłamy wiadomość na wskazany adres email z potwierdzeniem uczestnictwa.

Wyprzedane Brak wolnych miejsc
jeżeli już nie ma miejsca w puli biletów, nic się nie martw! Powiadomimy Cię o fakcie wiadomością email, gdy ktoś zrezygnuje :) Pierwszeństwo uczestnictwa ma bilet "wejściówka". bilet REZERWOWY

jeżeli już nie ma miejsca w puli biletów, nic się nie martw! Powiadomimy Cię o fakcie wiadomością email, gdy ktoś zrezygnuje :) Pierwszeństwo uczestnictwa ma bilet "wejściówka".

Wyprzedane Brak wolnych miejsc