Szkolenie online "Personal branding w generowaniu pomysłu na biznes"

location icon
Szkolenie online Dostęp zdalny, Dla uczestników
calendar icon
Od 6 gru 10:00 do 6 gru 11:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza na bezpłatne szkolenie online pt. "Personal branding w generowaniu pomysłów na biznes", które odbędzie się 6.12.2021 r., w godz. 10.00-11.30. Wydarzenie odbędzie się w ramach programu "Akcja Akceleracja!".


Cel szkolenia: Zapoznanie uczestników z narzędziami personal brandingu, celem określenia własnego pomysłu na założenie firmy.

Grupa odbiorców: szkolenie skierowane jest do osób myślących o założeniu własnej firmy.


Plan szkolenia:

  • czym jest personal branding? Studium przypadku i omówienie pojęcia,
  • moje cechy szczególne, zalety, mocne strony - jaką firmę w oparciu o nie chciałabyś/chciałbyś prowadzić? Dopasowanie do strategii generowania pomysłów na biznes,
  • autodiagnoza kompetencji biznesowych - co muszę poprawić?
  • jak budować swoja markę osobistą - porady.

Czas: 1,5 h, godz. 10.00-11.30.


Jak przebiegać będzie rejestracja na szkolenie?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do szkolenia online wraz z dalszą instrukcją postępowania.


Szkolenie poprowadzi dr Maciej Górecki, p.o. kierownika Działu Wspierania Przedsiębiorczości w Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, wykładowca akademicki, certyfikowany trener przedsiębiorczości, zajmujący się w pracy zawodowej organizacją szkoleń dla przedsiębiorców oraz szeroko pojętym doradztwem biznesowym, skierowanym do osób myślących o założeniu działalności gospodarczej.


Partnerami całego programu "Akcja Akceleracja!" są: Porozumienie Bydgoskich Biur Karier i Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, Oddział Zamiejscowy w Bydgoszczy, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej.


Udział w szkoleniu online jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na szkolenie online "Personal branding w generowaniu pomysłów na biznes", 6.12.2021 r., godz. 10.00-11.30.
już niedostępne -