Turystyka i podróże

"Podróże z Peronu 5" | Stacja Food Hall | Wakacje.pl |

location icon
Stacja Food Hall Jana Kilińskiego 4, Gdańsk
calendar icon
Od 13 lut 18:00 do 13 lut 18:00

Rozpoczynamy cykl spotkań 'Podróże z Peronu 5', będący owocem współpracy Stacji Food Hall z ekspertem ds. planowania urlopów - serwisem Wakacje.pl!

Raz w miesiącu Peron 5 zamieni się dla Was w kameralną przestrzeń przepełnioną niezwykłymi opowieściami z wojaży w te najdalsze, i te nieco bliższe zakątki świata. To tutaj posmakujecie kulinarnych specjałów zajadanych w różnych szerokościach geograficznych i skosztujecie najlepsze wakacyjne koktajle. To właśnie na Peronie 5 będzie Wam dane spotkać znanych podróżników, którzy, wraz z zajmującymi się wakacjami zawodowo pracownikami Wakacje.pl, podzielą się swoimi podróżniczymi doświadczeniami. 

Przyjdź na pierwsze spotkanie 13.02.2020 i dowiedz się, jak sobie poradzić w czasach PODRÓŻNICZEJ APOKALIPSY! Twórca bloga 'Paragon z podróży' - Bartek Szaro - opowie o świadomym podróżowaniu, o zagrożeniach wynikających ze wzrostu ruchu turystycznego na świecie, o tym, co robić, żeby mieć dobry wpływ na turystykę i podróżowanie, o tym, jak wybierać kierunki, by nas nie rozczarowały.. i przede wszystkim o tym, jak to zrobić tanio!

Z kolei opowieściom o włoskim LA DOLCE VITA towarzyszyć będą najlepsze zakąski z tego rejonu świata! Czy może być pyszniej?Mało? Każdy uczestnik spotkania otrzyma rabat na serwowany w barze drink i weźmie udział w konkursie, w którym do wygrania będą  3 zestawy wakacyjnych gadżetów! 

Dodatkowo, uczestnicy, którzy wezmą udział w co najmniej 2 spotkaniach podróżniczych, mają szansę wygrać m.in. voucher na wakacje o wartości 500 zł! Zbieraj pieczątki w wakacyjnym paszporcie i zgarnij nagrodę główną.

Gdzie: Peron 5 - Stacja Food Hall w Galerii Metropolia

Kiedy: 13.02.2020 godz. 18:00 (warto przybyć 20-30 min. wcześniej)

Wstęp bezpłatny! Na wydarzenie obowiązują zapisy.


Patronem wydarzenia jest portal Wakacje.pl

Facebook Stacja Food Hall

Facebook Wakacje.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet normalny
już niedostępne -