Rachunkowość i Księgowość Zarządzanie

KALKULATOR WYNAGRODZEŃ - WG. POLSKIEGO ŁADU Z ROZPORZĄDZENIEM MF Z 07.01.2022 + PIT-2022!!

location icon
calendar icon
Od 11 sty 22:00 do 31 sty 23:59

Szanowni Państwo,

oferuję Państwu "Kalkulator Wynagrodzeń wg Polskiego Ładu" z uwzględnieniem Rozporządzenia MF z 07.01.2022 r. + PIT-2022!!

Jakie elementy zawiera zamówienie:

- Możliwość dodania do kalkulacji 4. umów o pracę (z różnym miesięcznym wynagrodzeniem) [Wybór: PIT-2, ulga dla klasy średniej, KUP]

- Możliwość dodania do 4 umów zleceń (z różnym miesięcznym wynagrodzeniem) [wzór ze stosowaniem wniosku zleceniobiorcy z art. 41 1c]

- Możliwość dodania do kalkulacji emerytury (wówczas liczba umów zleceń wynosi 3)

- Możliwość wprowadzenia danych z jednoosobowej działalności gospodarczej (JDG) opodatkowanej za zasadach ogólnych!

- Wszystkie powyższe dane umożliwiają obliczenie rocznego PIT wg zasad Polskiego Ładu i ustalenie czy stosowanie Rozporządzenia wpłynie negatywnie/pozytywnie, na konkretnych kwotach [ulga dla klasy średniej, ulga PIT-0 dla rodzin 4+, ulga na dziecko] !!!! - HIT!

- Szeroka instrukcja obsługi i informacja w zakresie interpretacji wyników Kalkulatora, a także link z video do instruktażu.

Ponieważ Rozporządzenie to wprowadza niemałe zamieszanie, a Ministerialny wzór jest szablonem dla jednej stałej kwoty 12.000 zł brutto, wielu z Państwa nie wie tak na prawdę w dalszym ciągu czy faktycznie zyska, straci, czy Rozporządzenie będzie dla niego neutralne. Nasz Kalkulator to dla Was sprawdzi - dla kilku różnych źródeł (UoP i zlecenie) oraz różnych miesięcznych kwot wynagrodzenia.Kalkulator przeznaczony jest do celów porównawczych ustalenia zaliczek zgodnie z zasadami obowiązującymi w 2021 i 2022 roku, a także obliczenia sumy rocznych obciążeń podatkowych, tj. dopłaty/nadpłaty w PIT za 2022 rok.

+++ !!! BONUSOWO !!! +++

Roczny newsletter z Broszurami informacyjnymi dla Biur Rachunkowych / Działów księgowości i Kadr - na cały rok 2022 w formacie do edycji i z możliwością umieszczenia swojego Logo Firmy/Urzędu !!!

Niemniej niż 20 materiałów w trakcie roku!

+++ !!! BONUSOWO !!! +++

To rozbudowane narzędzie, które ułatwi pracę w Biurach, a przede wszystkim pozwoli pracownikom dokładnie sprawdzić, jak zmiany przepisów Polskiego Ładu po aktualizacji z Rozporządzeniem wpłyną na ich wynagrodzenia netto i rzeczywiste kwoty, które pojawią się w PIT.

Koszt: 100 zł brutto (FV 23%)*
Faktura automatycznie wysyła się na Waszego maila po dokonaniu zamówienia!

Wysyłka tej wersji Kalkulatora 3.0 będzie następować na podanego w zamówieniu maila (od 25.01.2022).

UWAGA! Jeden zakup uprawnia do używania Kalkulatora tę jedną osobę - która zakupu dokonała. 

Nie wolno udostępniać Kalkulatora osobom, które nie dokonały zakupu bez zgody autora!

*poprzednia cena w przedsprzedaży - 60 zł brutto.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Kalkulator Wynagrodzeń wg Polskiego Ładu i Rozporządzenia z 07.01.2022 + PIT + JDG!
Wyprzedane 100,00 zł Wyprzedane