Finanse i Inwestycje IT i Nowe technologie Zarządzanie

Hackathon #PekaoCoders Wrocław | 25-27 października (piątek-niedziela) | Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej PWr

location icon
Centrum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej Politechniki Wrocławskiej Plac Grunwaldzki 11, Wrocław
calendar icon
Od 25 paź 17:00 do 27 paź 18:00

Kolejnym miastem, które odwiedzi #PekaoCoders jest Wrocław. Weź udział w ostatnim w tym roku eliminacyjnym hackathonie Banku Pekao S.A. w weekend 25-27 października. Zwycięski Zespół powalczy o nagrodę główną na wielkim finale w Warszawie!

NAGRODA dla uczestników we Wrocławiu: 3000 zł za zajęcia I miejsca, 2000 zł za zajęcie II miejsca, 1000 zł za zajęcia III miejsca.

ZADANIE: udostępnimy Ci dane zebrane z terminali płatniczych o dokonywanych transakcjach, przykładowych ich wartościach (wolumenie transakcji), czasu ich dokonania oraz lokalizacji. I wspólnie wymyślimy co można z nimi zrobić.

Jeśli lubisz kreatywną pracę i nie boisz się wyzwań, to czekamy właśnie na Ciebie :) Szczegóły wydarzenia, wyzwanie oraz agendę znajdziesz na www.pekaocoders.pl/wroclaw.

Zobacz jak było na naszym poprzednim hackathonie z cyklu #PekaoCoders w Łodzi i nie zwlekaj z rezerwacją biletu!

Hackathony Banku Pekao S.A. to cykl wydarzeń, które odbywają się w 6 miastach Polski. W ramach eliminacji do finału, w każdym z miast zespoły zmierzą się z tymi samymi wyzwaniami. Najlepsze z nich kwalifikują się do finału, który odbędzie się w Warszawie na przełomie listopada i grudnia 2019 roku.

#PekaoCoders to interdyscyplinarne wydarzenie dedykowane jest studentom i absolwentom do 30. roku życia z wiedzą i doświadczeniem z takich obszarów, jak m.in. IT, big data, marketing, sprzedaż i biznes.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Hackathon #PeakoCoders Wrocław - Uczestnik
już niedostępne -