VI Kongres Patient Empowerment

location icon
Centrum Konferencyjne Kopernik Wybrzeże Kościuszkowskie 20, Warszawa
calendar icon
Od 26 kwi 9:00 do 27 kwi 16:00

Instytut Komunikacji Zdrowotnej zaprasza na VI Kongres Patient Empowerment. Jak co roku, podczas tego spotkania, chcemy skoncentrować uwagę decydentów, lekarzy, instytucji mających wpływ na kształt systemu ochrony zdrowia, ale także mediów na aktualne potrzeby organizacji pacjentów i wspólnie zastanowić się, co pod dwóch latach pandemii i w czasach kryzysu humanitarnego wywołanego wojną w Ukrainie oznacza PATIENT EMPOWERMENT. Czy dziś pewne definicje pozostają bez zmian, czy wręcz przeciwnie: pilnie ich potrzebują?

Będziemy rozmawiać o zdrowiu i systemie w kryzysie, standardzie leczenia vs. standardzie życia pacjenta z choroba przewlekłą, chorobach rzadkich, wyzwaniach w dziedzinie kardiologii i onkologii, ale też o emocjach w chorobie czy roli badań przesiewowych. W dyskusji głos zabiorą przede wszystkim eksperci, czyli PACJENCI.

Pierwszego i drugiego dnia odbędzie się specjalna sesja Patient eXperience. Na scenie kongresu zobaczymy liderów organizacji pacjenckich, których krótkie wystąpienia zapadną w pamięć i okażą się wstępem do długich i ważnych dyskusji. Po Kongresie wspólnie stworzymy wyjątkową broszurę, w której zawrzemy najważniejsze postulaty organizacji pacjentów i przekażemy ją Ministerstwu Zdrowia.

Po dyskusjach panelowych i lunchu zapraszamy na warsztaty, m.in. medialne "Media DO IT YOURSELF" i "Future thinking czy design thinking w strukturach organizacji pacjentów" - czyli wszystko, co chcielibyście wiedzieć o drodze do celu.

Do zobaczenia w Centrum Konferencyjnym Kopernik w Warszawie - stacjonarnie i online na patientempowerment.pl już 26 i 27 kwietnia!

Udział w wydarzeniu i warsztatach jest bezpłatny.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bezpłatna rejestracja

dostępnych: 208

już niedostępne -