Pieniądze, seks i relacje w związku. dr Piotr Pałagin

location icon
ON-LINE
calendar icon
Od 20 lip 20:00 do 20 lip 22:30

Pieniądze, seks i relacje w związku. dr Piotr Pałagin

20 lipca godz. 20:00 - 22.30


Kto nauczył Cię czuć i kochać, a kto liczyć pieniądze?

Miłość - seksualność - bliskość

Wartość - ocena czy cena?

Seksualność - wymiana energetyczna, instynkt czy mechanizm? 

Kiedy tłumaczyłem na rosyjski książkę o tarocie i doszedłem do karty, która nazywa się "Kochankowie", przeczytałem na niej coś, co bardzo mnie poruszyło: "Jedyną naszą wolnością na Ziemi, w tym bardzo mocno uwarunkowanym świecie, jest wybór partnera do miłości". Faktycznie - możemy uprawiać seks z każdym, kogo wybierzemy. Innej wolności nie mamy. Musimy chodzić do przedszkola, do szkoły, na uczelnię, do pracy. Bardzo możliwe, że religia zawsze tak mocno walczyła z seksem, ponieważ seks jest luką, dzięki której nie daje się do końca kontrolować człowieka.

Na czym polega władza? Na kontroli. A w seksie wszyscy są równi, wszyscy mogą mieć takie samo przeżycie. To, że człowiek ma władzę czy pieniądze, nie oznacza, że jest lepszym kochankiem.

Miłości ani orgazmu nie kupisz.

Seks, orgazm to jedyna sfera wolności, którą człowiek ma w otaczającym go świecie. A wolność jest największym pragnieniem człowieka. Bo wolność to radość, spokój, rozluźnienie. To ona daje prawdziwe poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że nasze życie na Ziemi ma sens.


Jeżeli czujesz brak lub dyskomfort, w sferze seksu, bliskości lub na polu finansowym - ten webinar jest dla Ciebie!


Spotkanie z dr. Piotrem Pałaginem, autorem książek Gdzie mieszka seks? i Być mężczyzną? Zabronione! 
Zajęcia oparte są na perspektywie łączącej wiedzę medyczną, psychosomatykę, Nową Germańską Medycynę, Totalną Biologię / /Recall Healing, astrologię, homeopatię, irydologię i lata praktycznych doświadczeń jako lekarz, terapeuta i coach.


Uczestnicy otrzymują dostęp do nagrań webinarium. 

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet
już niedostępne 28,00 zł -