Biznes i Przedsiędsiębiorczość Rozwój osobisty

Spotkanie "Stabilny biznes"

location icon
Pałac na Wodzie Falkowskich Zarzecze 17B, Augustw
calendar icon
Od 17 kwi 15:00 do 17 kwi 15:00

Początek lat 20-tych naszego wieku to w Polsce. Trudne czasy dla biznesu. Wielkie obciążenia: skarbowe, związane z obsługą etatów, pracą właścicieli od rana do nocy, często brakiem udanego życia prywatnego, bo na to po prostu brakuje już czasu... Czy wiecie, że w Wielkiej Brytanii kwota wolna od podatku to 1042 funty miesięcznie?

Chcesz założyć biznes? A może prowadzisz go ze zmiennym szczęściem? Nawet jeśli Twój biznes idzie doskonale, zawsze warto wiedzieć więcej!

W Augustowie chcemy rozmawiać o problemach wzrostu naszych firm. Ale też jak je założyć i prowadzić. O możliwościach dodatkowych przychodów. O zupełnie nowej grupie klientów, dającej szansę na czas wolny i poświęcaniu się swoim pasjom. Problem wzrostu firmy często tkwi w nawykach, które można zmienić. Na spotkaniu (wstęp jest darmowy!) będą doświadczeni przedsiębiorcy ale zapraszamy też gorąco nowych ludzi, rozpoczynający dopiero przygodę z biznesem!

Kto w Polsce zakłada biznes? Ludzie pełni energii, nie pasujący do schematów: Ci którzy pragną więcej! Pomysł na biznes, morze pracy i wiara w sukces... Tak, to Ty, na początku drogi. Założyłeś biznes bo chciałaś/chciałeś większych pieniędzy. Nie uśmiechało Ci się pracować u kogoś. Bo wolisz samodzielność i większe pieniądze.

Nie za bardzo przekonuje Cię też wizja emerytury. W przypadku pracy na etacie to raczej nie będą wielkie pieniądze...

Ale Twój biznes to też wielkie obciążenia. Skarbowe,związane z obsługą etatów, pracą od rana do nocy, często brakiem udanego życia prywatnego. Na to po prostu brakuje już czasu... Chciałeś samorealizacji, spełnienia, chciałeś też zwiedzać świat. Kiedy znaleźć na to czas? Znaleźć odwagę, żeby nieco odpuścić? Jak pozbyć się stresu, który każe biegać Ci jak mysz w kołowrotku? Podstawa to:

  • umiejętność odpuszczenia tzw. "okazji", 
  • organizacja czasu, 
  • umiejętność znalezienia klientów, 
  • rozpoznanie rynku,
  • zgromadzenia zapasowego kapitału. 

Nasze doświadczenia w tym zakresie omówimy podczas spotkania 17 kwietnia od godziny 15.00. Doskonała oprawa Hotelu "Pałac na Wodzie Falkowskich" Augustów z pewnością da nam dodatkową energię. Nasi prelegenci i organizatorzy posiadają duże doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności i chętnie się nim podzielą, pokazując również nowe sposoby zarabiania pasywnego i budowania kapitału opartego o marketing relacji.

Prelegenci:

Artur Syperek: przedsiębiorca i doradca kredytowy, od 2006 pracujący z wieloma bankami w Polsce.

Tomasz Kowalewski: dziennikarz i przedsiębiorca.

Sebastian Kałka: protetyk, który nigdy nie podjął pracy w zawodzie, zostając mistrzem marketingu relacji.

Krzysztof Kowalczyk: restaurator, szef kuchni wielu renomowanych restauracji.

Marcin Bartoszewski: właściciel Lewiatan

Dorian Burdyło: właściciel "Business Fair Play"

Tomasz Bisewski: przedsiębiorca.

Podczas meetingu będzie też moduł dla młodych, lub nowych osób, które chcą założyć własny biznes. Zapraszamy, takiej energii nie znajdziecie nigdzie!


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
Liczba miejsc jest ograniczona a decyduje kolejność zgłoszeń. normalny - bezpłatny

Liczba miejsc jest ograniczona a decyduje kolejność zgłoszeń.

już niedostępne -