Jak inwestować w odnawialne źródła energii w przedsiębiorstwie?

location icon
Szkolenie online Dostęp zdalny, Dla uczestników
calendar icon
Od 25 maj 9:30 do 25 maj 11:00
ticket icon
Od 0,00 zł

Tyle mówi się o odnawialnych źródłach energii i jak pomagają obniżyć koszty przedsiębiorstwa. Czy rzeczywiście? Dowiedz się podczas szkolenia.


O czym porozmawiamy?

  • o uwarunkowaniach prawnych rozwoju odnawialnych źródeł energii w Polsce,
  • o rodzajach instalacji wytwórczych na przykładzie instalacji fotowoltaicznych,
  • jak dobrać instalacje, aby osiągnąć odpowiedni zwrot z inwestycji,
  • jakie są etapy inwestycji,
  • na co zwrócić uwagę przy wyborze wykonawcy.

Informacje o prelegencie

Łukasz Machała - Od ponad 10 lat zafascynowany odnawialnymi źródłami energii i energetyką prosumencką. Doradza w zakresie rozwiązań OZE w przedsiębiorstwach. Pomysłodawca i założyciel prosument.org. Absolwent Marketingu i Zarządzania na Politechnice Gdańskiej, studiów podyplomowych "Inwestycje w odnawialne źródła energii - energetyka prosumencka i generacja rozproszona" na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Certyfikowany instalator UDT w zakresie systemów fotowoltaicznych (PV), pomp ciepła (HP), słonecznych systemów grzewczych (ST), płytkich systemów geotermalnych (SG), kotłów i pieców na biomasę (BB). Doświadczenie zawodowe zdobywał w międzynarodowych korporacjach, firmach rodzinnych i samorządzie terytorialnym.


Jak przebiegać będzie rejestracja na szkolenie?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do szkolenia online wraz z dalszą instrukcją postępowania.


Udział w szkoleniu online jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na szkolenie online "Jak inwestować w odnawialne źródła energii w przedsiębiorstwie?", 25.05.2022 r., godz. 9.30-11.00.
już niedostępne -