Sprzedaż Biznes i Przedsiędsiębiorczość Komunikacja i wystąpienia publiczne Rozwój osobisty Sport Polityka i Gospodarka

Otoczenie ma Znaczenie - Open Mindset

location icon
SDS/ MOSRiR/Basen sala 106-107 Wąska 16, Szczecin
calendar icon
Od 27 lut 17:00 do 27 lut 21:00
ticket icon
Od 70,00 zł

Słyszałeś kiedyś, że jesteś średnią z 5 osób, z którymi spędzasz najwięcej czasu?

Czy wiesz, że to ile zarabiasz, jak prowadzisz biznes, jakim zdrowiem cieszysz się na co dzień, jest bezpośrednio związane z tym, jakich ludzi masz w swoim najbliższym otoczeniu?


Więc jeśli choć jedna z przestrzeni twojego Życia, właśnie zdrowie, relacje, kariera, finanse, biznes czy przede wszystkim poziom szczęścia i radości z tego, co robisz, nie odpowiadają twoim oczekiwaniom, sprawdź z kim i jak spędzasz czas. Brzmi nieprawdopodobnie? To jeden z faktów o nas samych, o którym zapomniano powiedzieć nam w szkole. W trakcie wydarzenia dowiesz się jakie obszary i funkcję twojego mózgu odpowiedzialne są za tą wyjątkową umiejętność.


Nauczysz się, czym są i jak działają neurony lustrzane oraz poznasz 3 praktyczne sposoby jak wykorzystać tę wiedzę na co dzień w życiu i biznesie.Nauczysz się również, czym jest Neuroplastyczność mózgu, dzięki której jest on zdolny do adaptacji, zmienności, samo naprawy, uczenia się i pamięci. Plastyczność tego organu pozwala, nie tylko na powolne, ewolucyjne zmiany na przestrzeni wielu pokoleń, ale prawdziwą rewolucję, która dokonuje się w twoim życiu każdego dnia. Chcesz wiedzieć jak lepiej kształtować swoje otoczenie?


Sprawdź, jaki wpływ na Ciebie i twoje rezultaty w życiu i biznesie, może mieć zmiana środowiska na wspierające i motywujące Cię do działania. Zacznij wpływać na to, jak wygląda twoje Życie, poprzez to, jakie osoby spotykasz na swojej drodze. Sprawdź jak zmiana otoczenia na sprzyjające i motywujące Cię do działania, może uruchomić proces zmian. Jeśli ważne jest dla Ciebie, spędzanie czasu z ludźmi, którzy mają na Ciebie pozytywny wpływ, którzy Cię inspirują, motywują, dzielą się z Tobą swoimi strategiami na osiągnięcie sukcesu.


Chcesz wiedzieć jak świadomie kształtować swoje otoczenie? Sprawdź, jaki wpływ na Ciebie i twoje rezultaty w życiu i biznesie, może mieć zmiana środowiska na wspierające i motywujące Cię do działania.


OPEN MINDSET Sezon 2, czyli Cykl Wydarzeń Rozwojowo -Networkingowych

7 wyjątkowych spotkań, podczas których, w zaledwie 4 h, połączymy idee networkingu, warsztatów i mini prelekcji. Każde ze spotkań to krótkie, merytoryczne warsztaty, nastawione są na przekazanie praktycznej wiedzy, a jednocześnie dostarczenie niekonwencjonalnych rozwiązań, o które ciężko w tradycyjnym systemie edukacji.

Wydarzenia skierowane są do osób ceniących rozwój swoich sieci kontaktów i biznesów, poprzez angażowanie się w budowanie trwałych
i wartościowych relacji.
Spotkania mają zachęcić do otworzenia się na nowe możliwości, zarówno na przestrzeni rozwoju osobistego jak i rozwoju kariery i biznesu.

Agenda Spotkania

16.45 Rejestracja Uczestników
17.00 Wprowadzenie, Powitanie Partnerow
17.10 Networking - Poznanie Uczestników
18.00 Workshop - część warsztatowa
18.50 Przerwa
19.00 Networking - Rozmowy Kuluarowe
20.00 Workshop - część warsztatowa
20.50 Podsumowanie i Podziękowanie
21.00 Zakończenie

Spotkania pod wspólnym tytułem Open Mindset mają zachęcić do otworzenia się na nowe możliwości, zarówno na przestrzeni rozwoju osobistego jak
i rozwoju kariery czy biznesu.
Celem wydarzeń jest zbudowanie przestrzeni dla osób ceniących sobie rozwój swoich sieci kontaktów poprzez angażowanie się w budowanie trwałych
i wartościowych relacji.
Dlatego zamiast jednego bloku networkingowego prezentujemy dwa, pierwszy na krótką, 2 minutową prezentację dla zainteresowanych, dla ułatwienia można wybrać odpowiedz na wybrane pytania.
Oraz drugi, który poświęcony jest na rozmowy kuluarowe, dające okazję na lepsze poznanie się, wymianę pomysłów i doświadczeń, sprawdzenie w jaki sposób możemy sobie wzajemnie pomóc i wspierać w ich realizacji.ia

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Otoczenie ma Znaczenie - Open Mindset - Cena Regularna
już niedostępne 70,00 zł -