Open Mindset Aktualizacja - Wydarzenie Rozwojowe 4 w 1

location icon
Ośrodek Sportu Rekreacji i Rehabilitacji, sala 107 Wąska 16, Szczecin
calendar icon
Od 12 lis 17:00 do 12 lis 17:00

Open Mindset Aktualizacja

Czy chcesz sprawdzić jak Aktualizacja Sposobu Myślenia może wpłynąć na Twoją rzeczywistość?
Czy słyszałeś kiedyś, że jesteś średnią z 5 osób z którymi spędzasz najwięcej czasu?
Czy chcesz dowiedzieć się jaka MOC drzemie w Energii Dobrych Myśli ?
Czy zauważasz, że stres stał się nieodzownym elementem Życia każdego z Nas?
Czy chcesz sprawdzić jaki wpływ na twój rozwój, karierę czy biznes, może mieć udział w Open Mindset?

1 Myśl Inaczej

Sprawdź jak zmiana sposobu myślenia może poprawić jakość życia w wybranych przez Ciebie przestrzeniach, takich jak na przykład Zdrowie, Relacje, Ciało czy Umysł, ale i Kariera, Rola Społeczna, Finanse czy Biznes.

Poznaj 7 haków które pokażą Ci, jak potężny może być twój umysł i ciało, i jak daleko sięgają ludzkie możliwości.

Zobacz jak zmiana postrzegania zwykłego wyjścia na spacer, wejścia na schody w drodze do biura, sprzątania w domu czy innych czynności które i tak wykonujemy na co dzień, może wpłynąć bezpośrednio na poprawę twojego zdrowia, poziomu odczuwalnego szczęścia a nawet zwiększenie satysfakcji z wykonywanej pracy.

Doświadcz jaką przewagę ma Efekt Placebo nad niektórymi lekami i suplementami, i jakie inne korzyści poza zdrowotnymi, możesz zyskać dzięki tak naprawdę sile własnego umysłu. Sprawdzisz jak jeszcze możesz wykorzystać zwykłego mentosa, na przykład zwiększając swoją pewność siebie, efektywność, poczucie szczęścia a nawet inteligencję.

Przekonaj się, dlaczego jeden i ten sam szejk potrafi wywołać reakcję ciała osoby jedzącej tak, jak by zjadł dwa różne, jeden 200 a drugi 600 kcal. Sprawdzisz jak to, co za tym stoi, możesz wykorzystać w codziennym dbaniu o zdrowie. Dowiedź się dlaczego świadomość tego co jesz, jest ważniejsza niż samo jedzenie które dostarczasz, i jak to odnieść na przykład do twojej diety czy treningów.

Dowiedz w jaki sposób jakość pytań jakie zadajesz sobie na co dzień kieruje twoimi decyzjami i rezultatami jakie w życiu osiągasz, i jak zmienić pytania żeby zmienić rezultaty, na takie których już nie możesz się doczekać. Pytania kierują uwagę twoich myśli, sprawdź jak łatwo jest kierować je tam gdzie chcesz, dzięki odpowiednio zadanym pytaniom.

Nauczysz się, że stres związany z pracą czy biznesem nie zawsze jest zły, bo w sumie dzięki niemu jeszcze chodzimy po świecie. Dowiesz się jak możesz wykorzystać stres jako przyjaciela i paliwo rakietowe do twoich działań, a na koniec sprawdzisz, jak prosta zmian w postawie ciała pozwala poprawić twoje reakcję w sytuacjach stresogennych.

2. Otoczenie ma Znaczenie

Czy wiesz, że to ile zarabiasz, jak prowadzisz biznes jakim zdrowiem cieszysz się na co dzień czy nawet to, jak wyglądają twoje relacje z bliskimi, jest bezpośrednio związane z tym, jakich ludzi masz w swoim najbliższym otoczeniu?

Więc jeśli choć jedna z przestrzeni twojego Życia, właśnie zdrowie, relacje, kariera, finanse, biznes czy przede wszystkim poziom szczęścia i radości z tego co robisz, nie odpowiadają twoim oczekiwaniom, sprawdź z kim i jak spędzasz czas.
Brzmi nieprawdopodobnie?

To jeden z faktów o nas samych, o którym zapomniano powiedzieć nam w szkole. W trakcie wydarzenia dowiesz się jakie obszary i funkcję twojego mózgu odpowiedzialne są za tą wyjątkową umiejętność.

Nauczysz się czym są i jak działają neurony lustrzane oraz poznasz 3 sposoby jak wykorzystać tą wiedzę na co dzień w życiu i biznesie. Reakcja jaką pewnie przeżył każdy z nas w trakcie interesującego nas wydarzenia np. oglądania filmu w kinie czy spektaklu w teatrze, a nawet stand up, kiedy sami mamy ochotę wskoczyć na scenę.

Aktywne stają się wtedy pewne specjalne neurony w naszym mózgu, których celem jest właśnie odzwierciedlenie w mózgu aktywności, którą właśnie obserwujemy. Dowiesz się jak świadomie wybierać i obserwować emocje, stany, osiągnięcia i sukcesy, jakie później chcesz doświadczyć we własnym Życiu

Nauczysz się również czym jest Neuroplastyczność mózgu, dzięki której jest on zdolny do adaptacji, zmienności, samo naprawy, uczenia się i pamięci. Plastyczność tego organu pozwala, nie tylko na powolne, ewolucyjne zmiany na przestrzeni wielu pokoleń, ale prawdziwą rewolucję, która dokonuje się w twoim życiu każdego dnia.

Chcesz wiedzieć jak lepiej kształtować swoje otoczenie? Sprawdź, jaki wpływ na Ciebie i twoje rezultaty w życiu i biznesie, może mieć zmiana środowiska na wspierające i motywujące Cię do działania. Zacznij wpływać na to, jak wygląda twoje Życie, poprzez to, jakie osoby spotykasz na swojej drodze. Wymieniaj pomysły, dziel się tym co robisz a zobaczysz jak pozytywny wpływ będzie mieć to na jakość Twojego Życia i Biznesu.

Jesteś osobą, która nie jest w pełni zadowolona ze swojego życia, czujesz, że nie realizujesz swoich pasji, talentów i marzeń, czujesz, że nie jesteś tam, gdzie chcesz być w swoim życiu.? Sprawdź jak zmiana otoczenia na sprzyjające i motywujące Cię do działania, może uruchomić proces zmian.

3. Energia Dobrych Myśli

W tej części sprawdzisz, czy to gdzie jesteś, jest po części z powodu tego, co myślisz sam o sobie. Myśli są jak nasiana, gdy o czymś myślisz - nadajesz temu życie. Jeśli wciąż o czymś myślisz ostatecznie, może stać się to twoją rzeczywistością. Czy zdajesz sobie z tego sprawę, czy nie, przewidujesz swoją przyszłość.

Każdego dnia przez twoją głowę przemyka około 70 000 myśli i z czego w zależności od źródła 90-95 % z nich realizuje za Ciebie, twój umysł nieświadomy. Oznacza to, że przez co najmniej 90 procent czasu w ciągu dnia lecisz na automacie zaprogramowanym dużo wcześniej, lub często na programach podrzuconych przez media, społeczność, system edukacji, normy i reguły, które często są już nieaktualne.

I wszytko gra, jeśli myślisz: "jestem silny" "jestem wytrwały" czy "dam sobie radę". Bo to jest nie tylko bycie pozytywnym, to coś więcej, to przewidywanie zwycięstwa, przewidywanie sukcesu, przewidywanie nowych poziomów. Czy tego chcesz czy nie Twoje życie ruszy w kierunku twoich dominujących myśli.

Jednak 70% tego, co przewija się nam przez głowę to ściema, jaką wmawiamy sobie samym. Jeśli myślisz, że "nigdy mi się nie uda" "Nigdy nie będę w dobrej formie" "Biznes mi nie idzie" to też przewidujesz, lecz coś zupełnie odwrotnego. A co jeśli jest sposób aby tego uniknąć, znaleźć bzdurne reguły i je zaktualizować

Poznaj i zastosuj nową i praktyczną wiedzę, która pomoże Ci w lepszym i sprawniejszym wprowadzaniu znaczących usprawnień w Życiu i Biznesie.
Zacznij przewidywać lepszą przyszłość,
Zacznij siać nowe nasiona,
Zacznij dbać o Energię Dobrych Myśli.

4. Ekscytujący Stres

Z każdej strony coś. Kalendarz wypełnia się jeszcze bardziej z każdym dniem, nowe zadania wyprzedzają starsze. Zespół rośnie a zadań przybywa. W chaosie zaczyna brakować czasu dla siebie a ważne sprawy zmieniają priorytet. Serce przyspiesza, tętno rośnie a umysł przełącza się w tryb walcz lub uciekaj.

W dobie przesycenia bodźcami i informacjami, w chaosie dnia codziennego, mamy coraz większe problemy z pojawiającymi się stresem. Naucz się jak lepiej zarządzać stresem i wykorzystać potencjał ciała i umysłu do poprawy osiąganych rezultatów. Dowiedz się, jakich narzędzi i metod używają osoby osiągające najlepsze efekty w sporcie i w biznesie.

Sprawdź na własnej skórze jak wykorzystać możliwości ciała i umysłu do zmiany stresu w paliwo dla twoich działań. Poznaj narzędzia i sposoby radzenia sobie ze stresem na zupełnie innym poziomie. Naucz się jak stres może być twoim przyjacielem.

Pamiętaj również, że Open Mindset to również wydarzenie networkingowe, dlatego w jego trakcie otrzymasz, nie tylko możliwość zaprezentowania innym uczestnikom tego, co robisz, czym się zajmujesz, kim jesteś i jak możesz pomóc innym wykorzystując swoją pracę czy pasję. Zobaczysz jaki wpływ na twoją karierę czy biznes, może mieć udział w wydarzeniu networkingowym.

Jeśli ważne jest dla Ciebie, spędzanie czasu z ludźmi, którzy mają na Ciebie pozytywny wpływ, którzy Cię inspirują, motywują, dzielą się z Tobą swoimi strategiami na osiągnięcie sukcesu. Już dziś zapisz się na wydarzenie Open Mindset.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet Wstępu Przedsprzedaż
już niedostępne 70,00 zł -
  Bilet Wstępu Rabat
już niedostępne 90,00 zł -
  Bilet Wstępu
Wyprzedane 127,00 zł Wyprzedane