Odrodzenie Wewnętrznego Twórcy

location icon
Strefa Dobry Start Dyrekcyjna 4/2, Katowice
calendar icon
Od 6 wrz 18:00 do 22 lis 21:00

Jeśli pozostajemy zablokowani w jakiejś dziedzinie życia, dzieje się tak najczęściej dlatego, że wydaje nam się to bezpieczniejsze. Może nie jesteśmy szczęśliwi, ale przynajmniej wiemy, jacy jesteśmy: nieszczęśliwi. Lęk przed własną kreatywnością to w dużym stopniu lęk przed nieznanym.

~Julia Cameron, Droga Artysty


Zapraszam Cię na dwunastotygodniowy warsztat odrodzenia Wewnętrznego Twórcy, stworzony w oparciu o książkę Julii Cameron "Droga Artysty". W trakcie naszych spotkań skupimy się na odblokowaniu w nas percepcji kreatywnych idei, które nieustannie do nas docierają, jednak bardzo często są na tyle skutecznie cenzurowane przez różnego rodzaju schematy, zaszczepione w naszej świadomości, że w ogóle nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia. W trakcie naszego procesu będziemy te schematy i blokady tropić i konsekwentnie rozpuszczać, odzyskując kontakt z tym, co w nas bezwzględnie prawdziwe. Bo całą sztuką w robieniu sztuki jest tylko i wyłącznie to, żeby nauczyć się nie przeszkadzać jej nieustannemu przepływowi.

Spotkanie, na które Cię zapraszam nie jest zwykłym kursem kreatywności. Cały proces, któremu poddamy się podczas warsztatu jest kierowany przez Stwórczą energię tego, którego wzorem Julii Cameron będziemy nazywać Wielkim (s)Twórcą. Przeżycia, których doznasz w trakcie naszych spotkań będą z gruntu duchowe, a głównym celem warsztatu jest wznowienie wymiany informacji z Praźródłem, które przebudzi Twojego wewnętrznego artystę i doprowadzi Cię do stanu, w którym staniesz się w pełni funkcjonalnym przekaźnikiem uniwersalnej energii stwórczej.

Nieistotne, czy jesteś malarzem, poetą, aktorem czy roznosicielem gazet — całe Twoje życie jest dziełem sztuki, które ulega nieustannym przeobrażeniom i które możesz przekształcać w dowolny sposób. Warsztat przeznaczony jest zarówno dla tych, którzy mianują się artystami w znaczeniu dosłownym, jak i dla osób, chcących poszerzyć swoją świadomość, odnowić kontakt ze Stwórcą lub zyskać większą kontrolę nad kreowaniem swojego życia. Jedynym warunkiem uczestnictwa w nim jest gotowość poddania się działaniu energii sprawczej Stwórcy, wyjętej spod wszelkich istniejących etykietek religijnych, mitów i systemów filozoficznych. Gotowość do zobaczenia swojego życia takim, jakie w rzeczywistości jest, zdjęcia ze swojej świadomości filtrów, upiększających jego obraz i dających fałszywe poczucie bezpieczeństwa.

Poprzez mój warsztat chcę utworzyć krąg osób współtworzących przestrzeń wzajemnej akceptacji, w której nasz wewnętrzny artysta będzie mógł bezpiecznie wyjść na światło dzienne. Przestrzeń, w której będziemy mogli dynamicznie kwitnąć, dzielić się ze sobą postępami na swojej drodze, wspierać się i cieszyć całym procesem, którego będziemy uczestnikami. Skumulowana energia osób, skupionych na tym samym celu potrafi zdziałać cuda — musimy tylko pozwolić im zaistnieć.


Zapraszam już teraz do zapisów na bezpłatne spotkanie organizacyjne, w trakcie którego omówię szczegóły całego warsztatu i przeprowadzę dla Was wstępną sesję odblokowania twórczego — spotkanie odbędzie się w ostatnim tygodniu sierpnia; obowiązują wcześniejsze zapisy pod adresem e-mail: odrodzenietworcy@gmail.com lub za pośrednictwem formularza na stronie wydarzenia.


Do zobaczenia! :)

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Udział w warsztacie
już niedostępne -