Letnia ODPOCZYWALNIA

location icon
online, zoom, fb
calendar icon
Od 20 cze 23:00 do 20 cze 23:00
Zanim zdecydujesz się na udział w letniej ODPOCZYWALNI:
Obejrzyj nagranie webinaru  (Zoom) Yoga Nidra na zdrowie i SEN. Prosta, lekka w trawieniu teoria i dłuższa praktyka Yoga Nidra na SEN.

By otrzymać nagranie, zapisz się na mój newsletter (tutaj:https://bit.ly/3caCTyz )

Problem z rejestracją? Sprawdź spam. Daj nam znać, pomożemy: pomoc.karo@gmail.com Sesja zostanie nagrana i otrzymasz czasowy dostęp do nagrania.Letnia ODPOCZYWALNIA'21:

     

** PROMOCYJNA CENA OBOWIĄZUJE DO 21 CZERWCA. PO TYM TERMINIE CENA WZROŚNIE O 250 ZŁ**


Spędź nadchodzące lato, zdobywając zdolność efektywnej regeneracji, ucząc się poprzez relaksującą praktykę Yogi Nidry i dodatkowe edukacyjne materiały wideo, pod okiem doświadczonej psycholog Karo Tashi.

Nie ma znaczenia, czy mieszkasz w mieście, czy na wsi, czy pracujesz, czy jesteś na wakacjach.

Jesteś w stanie rozwinąć w sobie umiejętność odpoczywania i korzystać z niej na co dzień.

Możesz zacząć już teraz i nie musisz czekać na wakacyjny wyjazd by odpocząć :)


Program ODPOCZYWALNIA jest dla Ciebie, jeśli potrzebujesz wsparcia i inspiracji w takich tematach:

 • Efektywne odpoczywanie
 • Skuteczna regeneracja umysłu i ciała
 • Redukcja napięcia ciała i stresu
 • Rozwinięcie życzliwego kontaktu z ciałem
 • Wzmocnienie zaufania do siebie
 • Odzyskiwanie kreatywności
 • Prewencja wypaleń, rekonwalescencja po wypaleniu
 • Rozwijanie życzliwej relacji ze swoim ciałem
 • Wprowadzenie atmosfery zrelaksowania w codzienne życie Twoje i Twojej rodziny
 • Oswojenie życiowych zmian (rozstanie, dojrzewanie, starzenie się, pogodzenie się z trudnościami ze zdrowiemTo, w jakim stanie umysłu na co dzień funkcjonujesz (przemęczenie kontra balans energetyczny), wpływa na Twoje samopoczucie, a co za tym idzie - na atmosferę w Twoim otoczeniu (zwłaszcza w relacjach intymnych, rodzinnych).

Od tego, jak Ty się czujesz dzisiaj i podczas kolejnych tygodni, w długofalowej perspektywie, zależy bezpośrednio Twoje zdrowie, poczucie szczęścia, jakość Twojej pracy oraz trafność podejmowanych przez Ciebie decyzji. Pamiętasz te chybne decyzje podjęte pod wpływem przemęczenia i stresu? Nie musi tak zawsze być.Moje wieloletnie doświadczenie jako psychologa naświetliło mi wyraźnie, że jednym z największych wyzwań współczesnego człowieka w tym pędzącym świecie jest po prostu zwolnienie i odpoczynek.

Może to się wydawać szalone (i zapewne jest), ale z badań naukowych wynika, że coraz więcej mężczyzn i kobiet zatraca zdolność efektywnego odpoczywania.

Na co dzień żyjemy tak przestymulowani bodźcami i presją działania, zdobywania, czy udoskonalania siebie, że większość badanych w czasie wolnym nie potrafi skutecznie odpocząć.

Dlatego właśnie stworzyłam głęboko regenerujący i relaksujący pogram empiryczny dla całej rodziny. Udział w programie ODPOCZYWALNIA jest niemalże bezwysiłkowy. Wystarczy, że się przyłączysz, a ja zadbam o Twój relaks i regenerację.


Zapraszamy Cię na letni program ODPOCZYWALNIA (dla całej rodziny oraz singli).

Przed Tobą relaksująca podróż z bezwysiłkowym odzyskiwaniem i wzmacnianiem zdolności samoregulacji i odpoczywania.

Dzięki odzyskaniu stanu zrelaksowanego umysłu i odprężonego ciała pojawia się w nas więcej kreatywnej przestrzeni.

Ciało ma więcej siły zarówno na samą regenerację, jak i prewencję zachorowań. Spada poziom stresu, wzrasta stan przytomności i zadowolenia, a także świadomiej podejmujemy decyzje.


CZEGO DOŚWIADCZYSZ PODCZAS LETNIEGO PROGRAMU ODPOCZYWALNIA?

PAKIET PLATINUM (dostęp do wszystkich materiałów masz od 14 czerwca do 31 sierpnia).

W czerwcu zajęcia są prowadzone na żywo: FB LIVE (Joga Nidra 15 min) plus dwa webinary edukacyjne, plus dodatkowe nagrania wideo. Oprócz spotkań na żywo (FB live + zoom) masz dostęp do biblioteki nagrań, w której masz do wyboru różne nagrania Yogi Nidry prowadzone przez Karo Tashi, jak również medytację Mindfulness i Compassion (uważności i życzliwości).


WEBINAR EDUKACYJNY, DLA CAŁEJ RODZINY I SINGLI: 1 lipca, 19:30 CET (zoom)

Spotkamy się na żywo, mężczyźni i kobiety. Te warsztaty, oprócz relaksującej JOGI NIDRY, składają się też z części wykładowej, gdzie dowiesz się o wielowymiarowym zastosowaniu Jogi Nidry:

 • Aktywowanie, odzyskiwanie kreatywności
 • Łagodzenie bezsenności
 • Łagodzenie stresu związanego z tzw. czasem przejścia: ważne momenty życia oznaczone dużą zmianą, np. wiek (młodość, dojrzewanie, starość), związki, praca, zdrowie
 • Joga Nidra dla dzieci
 • Integracja traum i skutków chronicznego stresu

* Otrzymasz nagranie z warsztatu. Zapewne pojawią się pytania, więc na koniec warsztatów otrzymasz prosty e-formularz, w którym możesz anonimowo zadać pytanie, a ja nagram wideo, w którym odpowiem na zebrane od Was pytania. Wideo zostanie umieszczone na członkowskiej grupie zamkniętej na Facebooku "ODPOCZYWALNIA".WEBINAR EDUKACYJNY, DLA KOBIET: 8 lipca, 19:30 CET (zoom):

 • Spotkamy się na żywo w gronie samych kobiet. Każde spotkanie będzie się rozpoczynać relaksującą, 15-minutową sesją Jogi Nidry.
 • Odpoczniesz w bezpiecznej, kobiecej przestrzeni, dzięki relaksującej sesji Jogi Nidry na życzliwy kontakt z ciałem.
 • W części wykładowej opiszę terapeutyczne zastosowanie Jogi Nidry w procesie wspierania kobiecego zdrowia, cyklów dojrzewania i przekwitania, płodności, kreatywności, kontaktu z ciałem.
 • Poznasz nowe kobiety w różnym wieku, które tak jak Ty brały na swoje barki o wiele za dużo, aż wreszcie zdecydowały się na zadbanie o swój odpoczynek i regenerację.
 • To jest Twoje miejsce, by się zrelaksować, odprężyć i odpocząć, a także ze świeżą energią wejść w nowy tydzień.

* Otrzymasz nagranie z warsztatu. Zapewne pojawią się pytania, więc na koniec warsztatów otrzymasz prosty e-formularz, w którym możesz anonimowo zadać pytanie, a ja nagram wideo, w którym odpowiem na zebrane od Was pytania. Wideo zostanie umieszczone na członkowskiej grupie zamkniętej na Facebooku "ODPOCZYWALNIA".


PAKIET GOLD (złote lato)

Korzystaj do oporu z bogactwa nagrań przez resztę lata. Od lipca aż do końca sierpnia masz dostęp do pełnego zbioru nagrań warsztatowych plus kilkudziesięciu sesji Jogi Nidry na różne okazje, między innymi:

 • Mini sesje: 15 minut (energetyzujące) - z nagrań
 • Dla dzieci: integracja dnia i wyciszenie
 • Aktywowanie kreatywności
 • Wzmacnianie zaufania do siebie
 • Życzliwy kontakt z ciałem
 • Dla kobiecego zdrowia
 • Na akceptację zmian zachodzących w życiu

PAKIET SILVER (cały sierpień) 

korzystaj z dobrodziejstwa powyżej  wymienionych nagrań przez te ostanie tygodnie lata.


PAKIET BROWN

ostanie 2 tyg sierpnia, lub krócej, korzystaj z nagrań ile chcesz do końca sierpnia.


🍀 DODATKOWO (oferta czerwcowa tylko!)

Przy zakupie Letniej Odpoczywalni  otrzymujesz również dostęp do biblioteki nagrań "Spokój z Mindfulness". To autorski zbiór krótkich medytacji i wykładów Karo Tashi, który pomoże Ci wnieść więcej życzliwości i uważności w codzienność.

Nie stawiaj przed sobą wygórowanych oczekiwań, ciężkich do spełnienia, które tylko napędzają kołowrotek stresu i rozczarowania. Mindfulness to chcieć, a nie musieć. Dąż do celu małymi kroczkami. Wystarczy 15 minut praktyki dziennie, aby nauczyć się wewnętrznej stabilizacji, zredukować stres i poradzić sobie z trudnymi emocjami, które dotyczą każdego człowieka.

Dbaj o umysł tak samo jak o ciało. Trenuj go, a będzie Cię słuchał i tańczył, jak mu zagrasz. Taka wewnętrzna stabilizacja jest kluczowa nie tylko w samorozwoju, ale również w zapanowaniu nad otaczającym Cię chaosem.

"Spokój z Mindfulness" to:

 • 2 wykłady wprowadzające w Mindfulness
 • 2 webinary dokładniej traktujące pojęcie Midnfulnessu i medytacji
 • 12 medytacji uważności (ok. 15 min każda), które pomogą Ci się wyciszyć
 • 2 medytacje życzliwości - idealne w momentach stresu czy cierpienia

Szczęście i harmonia w życiu same się nie zrobią. Postaw ten pierwszy krok, a każdy kolejny będzie niemalże bezwarunkowy. Slow down & rest.🍀 DODATKOWO

BIORĄC UDZIAŁ W ODPOCZYWALNI, OTRZYMUJESZ 20% RABATU NA ECO PODUSZKI KOBIECEJ PRODUKCJI WELLB.PROJECT | mindful design 🍀


CZYM  JEST JOGA NIDRA?

Joga Nidra to stan istnienia bez wysiłku. Wygląda to tak: kładziesz się wygodnie na plecach, otulasz się i... już! A ja w tym czasie prowadzę delikatną medytację, której celem jest pomóc Ci odpocząć. Regularna praktyka pomaga nam nauczyć się wchodzić w stan regeneracji i zwolnić w codziennym życiu. "Zadaniowy umysł" się wycisza.

Każda sesja Jogi Nidry jest inna, każda może być poprowadzona w innych sposób w innym celu, np. wieczorna Joga Nidra jest znakomitym preludium do głęboko regeneracyjnego snu. Ponadto, w naszej zamkniętej grupie na Facebooku otrzymasz kilkanaście 15-minutowych nagrań Jogi Nidry na DZIEŃ, których celem jest również relaksacja, ale nastawiona na regenerację i uzyskanie witalnych i kreatywnych sił na resztę dnia.


PO CO  DODAWAĆ SOBIE KOLEJNYCH ĆWICZEŃ, KTÓRE TRUDNO JEST WYKONAĆ? ZAUFAJMY MĄDROŚCI ZRELAKSOWANEGO CIAŁA, ZACZNIJMY OD ODPOCZYNKU, A WSZYSTKO ŁAGODNIE SAMO SIĘ UŁOŻY...


O autorce:

 

Nazywam się Karo Tashi. Z wykształcenia jestem psychologiem, a z pasji eksploratorem umysłu. Moi nauczyciele (buddyjscy mistrzowie medytacji) nazywają mnie Tashi, czyli "pomyślny znak" po tybetańsku.

Studiowałam w międzynarodowo uznanych szkołach empirycznej pracy z umysłem poprzez medytacje. Mam ponad 11 lat zaangażowanej praktyki medytacyjnej i regularnych świeckich odosobnień medytacyjnych oraz odosobnień buddyjskich.

Obecnie jestem również w trakcie zdobywania akredytacji nauczycielskiej Jogi Nidry w międzynarodowej szkole dr. Uma Dinsmore-Tuli.

Żyjąc 13 lat w Szkocji, prowadziłam kręgi kobiece, łącząc metody psychologiczne i medytacji Mindfulness w pracy z życzliwym podejściem do ciała i symptomów psychosomatycznych.

Największą radość sprawia mi dzielenie się moim doświadczeniem w sposób lekki i zorientowany na zabawę z uczestnikami kursów.

Podstawą mojej praktyki jest życzliwość (compassion). Cieszy mnie przekazywanie uczestnikom moich kursów to jak w lekki, a jednak głęboki i autentyczny sposób mogą zajrzeć w siebie i zaprzyjaźnić się ze swoim umysłem, z jego ciemnymi i jasnymi stronami.OPINIE UCZESTNIKÓW MOICH KURSÓW:

"Pracuję w przedszkolu, więc nie mogę niestety zrobić sobie przerwy. Od poniedziałku codziennie jednak po powrocie do domu puszczam nagranie(Yoga Nidra 15 min) i jestem zdumiona...zamiast gnać do domowych obowiązków, robię reset...dla mnie to jest całkowity reset, który pozwala mi jakby na nowo z nową energią ruszać dalej. Nie zasypiam, ale całkowicie się odprężam. Joga Nidra jest sposobem na zatrzymanie, którego szukałam. Podczas niej nawet myśli mi nie dokuczają. Jest cudowna💗 Dziękuję Karo Tashi 💗💗"- Monika Obrocka, Przedszkolanka


"Karo Tashi jest świetną nauczycielką. Jest dobrym człowiekiem o ogromnym sercu do medytacji. Jest przyjacielska, a jej zajęcia są zawsze pełne humoru. Karo ma wiedzę i kilkunastoletnie doświadczenie, które w Polsce bez wątpienia prześciga większość tzw. coachów czy trenerów mindfluness. To daje kursantom poczucie ogromnego bezpieczeństwa i zaufania. I co najważniejsze, Karo przekazuje swoim uczniom "narzędzia", dzięki którym samodzielnie mogą eksplorować tajniki swojego umysłu. Wszystko w swoim naturalnym tempie i z uwagą pełną życzliwości. Dziękuję Karo Tashi! "- Paulina Górska, PR-owiec w organizacji pozarządowej; entuzjastka fotografii, perkusji i gitary

"Jestem bardzo wdzięczny za współpracę z Karo Tashi. Zdolność efektywnego radzenia sobie ze stresem w moim życiu zawodowym jest na wagę złota!" - Antoni Chomiak, Radca Prawny

"Ogromna siłą Karo Tashi jest jej osobowość i metaumiejętności. Karo jest bardzo naturalna i prawdziwa. Wprowadza spokój i zaufanie w grupie, wspiera, nie pośpiesza, pokazuje współczucie (bardziej dokładne jest tu angielskie słowo compassion). Praktykowanie w takiej przestrzeni jest o wiele łatwiejsze. Dodatkowo naucza wielu wartościowych rzeczy. Serdecznie polecam."- Wojtek Pierga, psychoterapeuta i coach.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  PAKIET PLATINUM. Dostęp do sesji LIVE + nagrań (od 14 czerwca do 31 sierpnia).
już niedostępne 350,00 zł -
  PAKIET GOLD (złote lato). Dostęp do nagrań.
już niedostępne 300,00 zł -
  PAKIET SILVER (cały sierpień). Dostęp do nagrań.
już niedostępne 250,00 zł -
  PAKIET BROWN (ostatnie 2 tyg. sierpnia). Dostęp do nagrań.
już niedostępne 150,00 zł -