Rozwój osobisty Zdrowie i Medycyna Medytacja, Duchowość

Poruszyć ciało, ożywić emocje - ODKRYĆ SIEBIE W CIELE - warsztaty dla kobiet

location icon
dobre miejsce :) Słowackiego 72, Toruń
calendar icon
Od 13 maj 18:30 do 15 maj 13:00

"Kłopotliwe są te uczucia. Bywają nieprzyjemne, bolesne, wstydliwe, czasem sprawiają, że życie wymyka się spod kontroli. Ale bez nich nie byłoby także tych wszystkich magicznych chwil bliskości, euforii, momentów, których nie da się objąć rozumem.

(...) Nie da się oszukać smutku, rozpaczy. Udawać, że nie istnieją. Nie da się upchnąć gdzieś złości ani poczucia straty. One zawsze wracają. Nie da się zafałszować radości, euforii ani podziwu. Uczucia po prostu są. A do tego są mądre. Mówią nam wiele o nas samych, o innych ludziach, o ty, w czym żyjemy. (...) Do jednych szczególnie nam blisko, inne ledwo znamy. Pytanie, co z nimi zrobimy dalej. Czy oddamy im władzę nad sobą? Czy spróbujemy raczej je zrozumieć?"
fragment z książki A. Jucewicz Czując. Rozmowy o emocjach

Warsztaty ODKRYĆ SIEBIE W CIELE poprowadzę w ramach cyklu "Poruszyć ciało, ożywić emocje". Chcę zaproponować doświadczanie różnych, konkretnych uczuć (lęk, wstyd, smutek, radość, zakochanie, gniew), które zauważone i przyjęte, mogą nas ożywiać, rozwijać i pomagać pełniej żyć. Podczas warsztatów "Poruszyć ciało..." będę korzystać z TRE® (metoda ćwiczeń uwalniających stres i napięcie z ciała).

TERMIN: 13-15 maja 2022

MIEJSCE: ul. Słowackiego 72, TORUŃ

Koszt: 400-450zł

Koszt udziału 400zł w przypadku zapisania się na więcej niż jeden warsztat.

prowadząca: Danuta Dybowska - trener warsztatów psychologicznych, psychoterapeuta DMT (psychoterapia terapia tańcem i ruchem), certyfikowany Provider TRE® (metoda ćwiczeń uwalniających stres i napięcie z ciała), doradca psychologiczny, pedagog. Więcej o prowadzącej na stronie: /https://danutadybowska.pl/

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Koszt obejmuje udział w warsztatach i przerwy kawowe.
Możliwy koszt 400zł przy zapisie na więcej niż jeden warsztat.
dla uczestniczek warsztatów

Koszt obejmuje udział w warsztatach i przerwy kawowe.
Możliwy koszt 400zł przy zapisie na więcej niż jeden warsztat.

już niedostępne 450,00 zł -