Rozwój osobisty Medytacja, Duchowość Koncerty, Festiwale, Rozrywka

*Warsztaty odwołane* Od chaosu do kwiatu lotosu

location icon
Body4Soul Stysia 45, Wrocław
calendar icon
Od 29 sie 10:00 do 29 sie 18:00

UWAGA, warsztaty zostały odwołane!

Jeśli chcesz być poinformowana/y o kolejnym terminie, zapisz się na newsletter: https://emiliawojciechowska.com/prezentCzy Ty też...

 • nie możesz spać ani się głębiej zrelaksować,
 • zmagasz się z ciągłą gonitwą myśli,
 • masz wrażenie, że nie panujesz nad wszystkimi obowiązkami, które są na Twoich barkach,
 • nie możesz się skupić, skoncentrować na zadaniach, działasz chaotycznie,
 • nie jesteś w stanie ruszyć z miejsca, czujesz blokadę przed działaniem,
 • zauważasz popsucie relacji z innymi, bo często wybuchasz, masz więcej skłonności do kłótni,
 • odczuwasz dolegliwości fizyczne, np. ból brzucha,
 • jesteś po prostu zmęczona /zmęczony życiem w stresie?

Z jakiegoś powodu uznaliśmy, że stres jest zupełnie normalną częścią naszego współczesnego życia. Ponieważ świat pędzi szybko, i my musimy dołączyć do tego pędu, zgadzając się na to, że będziemy czuli wieczne napięcie, niepokój, zmartwienie.

Ja sama zmagałam się z ogromnym stresem, pracując na etacie, choć wtedy nie zdawałam sobie z tego sprawy. Chciałam sprostać wysokim oczekiwaniom, które postawiłam sama przed sobą. Myśl o pracy wywoływała ból brzucha, a w niedzielę wieczorem odczuwałam nieprzyjemne napięcie. Ciągle myślałam o pracy. Własna działalność miała przynieść spokój i ukojenie, a zamiast tego stałam się jeszcze większym kłębkiem nerwów, stresów i zmartwień.

Gdy zaczęłam odczuwać w ciele skutki stresu, powiedziałam: dość! Nie o to mi chodziło, gdy przechodziłam na swoje!

Nie zgadzam się na to, że musimy pędzić, bo inni pędzą, mieć, bo inni mają, stresować się, bo inni się stresują. Wierzę, że można inaczej, bo sama przeszłam tę drogę. Okiełznałam stres, nauczyłam się łagodzić jego skutki i wiem, że nic nie muszę.

Zapraszam Cię do wspólnej podróży w poszukiwaniu wewnętrznego spokoju.

Aby:

- lepiej radzić sobie ze stresem,
- osiągnąć równowagę, wewnętrzny spokój i potrafić przywoływać go w stresowych momentach,
- szybciej i na dłużej się koncentrować,
- cieszyć się nawet z małych rzeczy,
- żyć według swoich pragnień, a nie cudzych oczekiwań,

już teraz zapisz się na ten całodniowy warsztat!PROGRAM:

CZĘŚĆ 1. Skąd się bierze stres?

Przyjrzymy się, czym jest stres z biologicznego punktu widzenia i do czego jest nam potrzebny. Odkryjesz źródła swojego stresu, usuniesz drzazgi mentalne i zaakceptujesz swoje emocje.

CZĘŚĆ 2. Akceptacja

Stres często pojawia się dlatego, że mamy zbyt wysokie oczekiwania wobec siebie, przejmujemy się oczekiwaniami innych wobec nas, zbyt dużo bierzemy sobie na głowę. A do tego nie akceptujemy siebie takich, jakimi jesteśmy, ciągle chcemy coś w sobie zmieniać, poprawiać. Uświadomisz sobie oczekiwania wobec siebie, zaakceptujesz swoje wady.

OBIAD (w cenie warsztatu)

CZĘŚĆ 3. Uważność i relaks

Doświadczysz i nauczysz się kilku skutecznych technik relaksacyjnych oraz praktyki uważności. Dowiesz się, jak korzystać z nich na co dzień. 

CZĘŚĆ 4. Wdzięczność

Porozmawiamy o roli praktyki wdzięczności w redukcji stresu. Nauczysz się doceniać małe, codzienne rzeczy. Popracujesz nad poczuciem własnej wartości i przygotowujesz swoją listę ratunkową w stresie.


Ten warsztat to nie tylko prosty zbiór technik antystresowych. Do stresu podejdziemy kompleksowo: od jego źródeł po radzenie sobie z nim i zapobieganie mu w przyszłości, byś autentycznie mogła/mógł prowadzić spokojniejsze, szczęśliwsze życie. 


Krótka teoria będzie przeplatać się z konkretną praktyką, a do tego dodamy ćwiczenia, które pozwolą Ci spojrzeć z dystansu na wyzwania w Twoim życiu. Spotkamy się w miejscu, które sprzyja pracy nad sobą w kameralnej grupie.


Informacje organizacyjne

Data: 29 sierpnia 2020

Czas: 10:00 - 18:00

Miejsce: Body4Soul, ul. Stysia 45, Wrocław

Max. liczba uczestników: 15

W cenie: uczestnictwo w całodniowym warsztacie, niezbędne materiały, ciepły obiad wegetariański (bezglutenowy i bezlaktozowy), przerwy kawowe i przekąski, bonusowy materiał w PDF: 55 sposobów na lepszy dzień.

UWAGA, super promocje!

 • wpłać zadatek teraz i ciesz się niższą ceną później,
 • wpłać zadatek za 2 osoby, resztę dopłać jak za jedną!
 • chcesz zabrać 2 lub więcej osób razem z Tobą? Napisz do mnie, a zaproponuję najlepszą cenę!

Wpłać zadatek w wysokości 100 zł do 19.07.2020, by skorzystać z ceny Early Bird! Resztę dopłacisz maksymalnie do 15.08.2020.
Wpłać teraz zadatek za 2 osoby, a resztę dopłacisz jak za jedną osobę.
Napisz do mnie na napisz@emiliawojciechowska.com, jeśli chcesz wybrać się na warsztaty w grupie 3 lub więcej osób. Zaproponuję Wam ekstra cenę!

Zadatek bezzwrotny (ale tylko w przypadku rezygnacji z udziału Uczestnika w Wydarzeniu po 25 lipca 2020) - Szczegóły w Regulaminie.

Na warsztat zaprasza:

Emilia Wojciechowska - coach i trener mentalny, absolwentka Akademii Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka, autorka książki "Idealnie Dopasowana".

Czujesz, że Twoje życie opanował stres i chaos? Ja sama się tak czułam, gdy otwierałam swoją firmę. Problemy ze snem, wieczne zmęczenie i to poczucie, że tak wiele robię, a efektów brak…

Któregoś dnia znajomy zapytał mnie, co jest moim celem w życiu. Odpowiedź przyszła od razu: spokój. Chcę żyć tak, by czuć wewnętrzny spokój i nie musieć się martwić o przyszłość. Chcę mieć poczucie harmonii i pewność, że żyję w zgodzie ze swoimi wartościami, pragnieniami i z tym, kim jestem. Z dnia na dzień odkrywam w sobie coraz więcej tego spokoju.

Pomagam ruszyć z miejsca oraz przywracać radość i spokój do życia innych. Wierzę, że żeby być naprawdę szczęśliwym w życiu, wszystkie jego elementy muszą po prostu dobrze ze sobą grać. Nie musi być idealnie - ważne, żeby wszystko do siebie pasowało. Odkąd to zrozumiałam, śpię jak dziecko :)

Przed zakupem biletu zapoznaj się z Regulaminem wydarzenia.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
Zarezerwuj sobie miejsce w kalendarzu jak najwcześniej i skorzystaj z promocji Early Bird! Early Bird

Zarezerwuj sobie miejsce w kalendarzu jak najwcześniej i skorzystaj z promocji Early Bird!

dostępnych: 15

już niedostępne 297,00 zł -
  Standard

dostępnych: 10

już niedostępne 399,00 zł -
  Last Minute

dostępnych: 10

już niedostępne 499,00 zł -
Wpłać już teraz zadatek w wysokości 100 zł, by cieszyć się niższą ceną! O wysokości opłaty za bilet decyduje wtedy data wpłaty zadatku (tzn. jeśli wpłacisz zadatek do 19.07.2020, będzie obowiązywać Cię cena "Early Bird"!) :)

Resztę kwoty dopłacisz do 15.08.2020.
Zadatek

Wpłać już teraz zadatek w wysokości 100 zł, by cieszyć się niższą ceną! O wysokości opłaty za bilet decyduje wtedy data wpłaty zadatku (tzn. jeśli wpłacisz zadatek do 19.07.2020, będzie obowiązywać Cię cena "Early Bird"!) :)

Resztę kwoty dopłacisz do 15.08.2020.

dostępnych: 15

już niedostępne 100,00 zł -