Webinar "O odwadze w biznesie, czyli jak porażka staje się matką sukcesu''

location icon
Szkolenie online Dostęp zdalny, Dla uczestników
calendar icon
Od 20 lis 10:00 do 20 lis 11:00

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o. oraz inspiRACJA Izabela Borejko zapraszają na webinar ,,O odwadze w biznesie czyli jak porażka staje się matką sukcesu'', który odbędzie się 20.11.2020 r., w godz. 10.00-11.00. Wydarzenie realizowane jest w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2020.


Jeśli:

• realizujesz cele tylko do pierwszej porażki?

• Chcesz podjąć się nowego wyzwania, ale boisz się niepowodzenia?

• na myśl o nowym wyzwaniu odczuwasz przerażenie, że popełnisz błąd?

• Negatywne emocje tkwią w Tobie długo po doświadczonym niepowodzeniu ?

• Zastanawiasz się, co pozytywnego może tkwić w porażce?

To znaczy, że ten webinar jest dla Ciebie. Podczas godzinnego spotkania dowiesz się, że nie taki wilk straszny jak go malują, a z każdej porażki można wyciągnąć coś dobrego.


Webinar poprowadzi mgr Izabela Borejko - psycholog, trener biznesu, coach kryzysowy. Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, Akademii Trenera Biznesu i Akademii Coachingu Kryzysowego. Pracuje w podejściu poznawczo-behawioralnym. Cały czas szkoli swój warsztat, aby w jak najlepszy sposób pomóc w znalezieniu optymalnej drogi w rozwiązaniu trudności. Prowadzi własną działalność gospodarczą inspiRACJA Izabela Borejko, której celem jest wsparcie psychologiczne młodzieży i osób dorosłych. Prowadzi warsztaty profilaktyczne, szkolenia dla kadry kierowniczej i pedagogicznej. Pomaga osobom dorosłym, którzy mają m.in: trudności z radzeniem sobie ze stresem związanym z odpowiedzialnością wobec innych ludzi (pracowników, współpracowników), próbują zaadaptować się do zmian, ale ilość i tempo pracy ich przytłacza, cierpią ze względu na zbyt dużą presję zawodową. Specjalizuje się w projektach szkoleniowych z zakresu rozwoju osobistego i zawodowego.


Jak przebiegać będzie rejestracja na webinar?

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma od przedstawiciela BARR link dostępu do szkolenia online wraz z dalszą instrukcją postępowania.


Udział w webinarze jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zastrzega sobie prawo do odmowy uczestnictwa w kolejnych szkoleniach osobom, które nie wzięły udziału w szkoleniach, na które dokonały zgłoszenia i nie odwołały swojego uczestnictwa (przynajmniej na dzień przed szkoleniem do godz. 12.00).

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Bilet na webinar "O odwadze w biznesie czyli jak porażka staje się matką sukcesu''", 20.11.2020 r., godz. 10.00-11.00.
już niedostępne -