Stereotypowa TRochę Aczkolwiek Ciekawa Historia, czyli dzień z życia - TEATR IMPROWIZACJI TADAM, ŁÓDŹ (Nocne Teatralia Strachy)

location icon
SCENA REGIONALNEGO CENTRUM KULTUR POGRANICZA W KROŚNIE UL. KOLEJOWA 1, krosno
calendar icon
Od 6 wrz 22:15 do 6 wrz 22:15

22:15

Stereotypowa TRochę Aczkolwiek Ciekawa Historia, czyli dzień z życia

TEATR IMPROWIZACJI TADAM, ŁÓDŹ

miejsce: SCENA REGIONALNEGO CENTRUM KULTUR POGRANICZA W KROŚNIE, UL. KOLEJOWA 1

Odbierz darmowy bilet i wspomóż nas w akcji crowdfundingowej!

Wkładamy całą siłę i serce, aby wydarzenia realizowane w ramach naszego Festiwalu były dostępne dla wszystkich, bez żadnych dodatkowych opłat. Naszą misją jest, aby każdy mógł spotkać się z kulturą, mógł doświadczyć uniesień, jakie potrafi dać teatr, muzyka, obraz i każda inna dziedzina sztuki. Można wspomóc nas wolnymi datkami w ramach crowdfundingowej akcji:

https://odpalprojekt.pl/p/nocneteatraliastrachy2019

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału i dziękujemy za każde wsparcie!


Scenariusz i reżyseria: Zespół
Dźwięk, muzyka: Marcin "Zorak" Szymański (beatbox)
Obsada: Aleksandra "Lilu" Agaciak, Anita Tomczak, Katarzyna Żuk, Wojciech Hübner, Mateusz Marcinkowski, Piotr Mielnik, Gracjan Kielar, Jakub Kryształ, Marcin "Zorak" Szymański

Teatr improwizowany jest inspirowany dokonaniami Keitha Johnstone'a i Violi Spolin, twórców nowożytnej metody improwizacji. To forma teatralna, w której aktorzy grają spontanicznie, bez scenariusza - ten powstaje ad hoc, często przy współpracy z widownią. We wszystkich formach improwizacji aktorzy tworzą dialogi i akcję w trakcie spektaklu. Nieprzewidywalna natura takiego występu nadaje się naturalnie na komedię, ale nierzadko powstają także spektakle dramatyczne. "Stereotypowa TRochę Aczkolwiek Ciekawa Historia, czyli dzień z życia" to autorska wariacja na bazie gry "Dzień z życia". Na oprawę muzyczną złożą się dźwięki i melodie improwizowane na żywo przez beatboxera Zoraka, bezpośrednio związane z akcją dziejącą się na scenie.


Spektakl w ramach Festiwalu Sztuk Alternatywnych Nocne Teatralia Strachy

www.nocneteatralia.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Bilet na spektakl - bezpłatny
Wyprzedane Brak wolnych miejsc