Sprzedaż Zarządzanie Nauka i Edukacja

NSC Director - Przywództwo w Sprzedaży

location icon
Sound Garden Hotel Żwirki i Wigury 18, Warszawa
calendar icon
Od 29 mar 8:00 do 29 mar 18:00

Mistrzowskie strategie przywództwa

KONGRES NSC DIRECTOR - indywidualny program dla liderów w sprzedaży, którzy pragną rozwinąć swoje umiejętności, ze szczególnym uwzględnieniem przywództwa sprzyjającego zwiększeniu wydajności sprzedaży.

Z badania Deloitte przeprowadzonego na grupie 2,5 tys. liderów biznesu z 94 krajów świata wynika, że siłą kadry zarządzającej wysokiego szczebla są kompetencje przywódcze przekładające się bezpośrednio na wyniki finansowe, a słabością umiejętności związane z budowaniem kapitału społecznego firmy i angażowaniem pracowników. Właśnie dlatego tak ważny jest nieustanny rozwój kompetencji, zarówno twardych jak i miękkich, nastawionych na skuteczne zarządzanie kapitałem ludzkim. Inspiracja, motywacja i najlepsze praktyki zarządzania - NSC Director to odpowiedź na realne potrzeby współczesnych liderów. Warsztatowa formuła gwarantuje możliwość weryfikacji zdobywanej wiedzy na bieżąco i adaptowania jej do konkretnych rozwiązań w Państwa firmie.

NSC to marka łącząca cechy mistrzów sportu i biznesu, bowiem istnieje duża zależność pomiędzy dążeniem do mistrzostwa w jednej i drugiej dziedzinie. Dyscyplina, wytrwałość, umiejętność zwalczania trudności to cechy wspólne dla mistrzów każdej branży. Wartościowych wskazówek do osiągania najwyżej postawionych celów dostarczą Państwu doświadczeni praktycy, znakomici mówcy i autorytety w dziedzinie przywództwa.


Korzyści z udziału:


• Kameralne grono Uczestników (tylko 150 miejsc) gwarantujące możliwość bezpośredniego kontaktu z prelegentami.

• Poznasz techniki, które przełożą się na rozwój osobisty Twój i Twojego zespołu a poprzez to na osiąganie wyższych wskaźników wartości dodanej dla firmy

• Nawiążesz nowe wartościowe kontakty biznesowe - w elitarnym gronie uczestników Kongresu

• Dowiesz się, jak przełożyć numeryczne oczekiwania na analizę działań sprzedażowych, co przełoży się na osiąganie wyższych wyników finansowych

• Spotkasz profesjonalistów, konkurentów, potencjalnych partnerów czy inwestorów

• Wzmocnisz cechy współczesnego lidera sprzedaży

• Dowiesz się, jak budować relacje i zaangażowanie w zespołach oraz rozwijać talenty w swojej firmie

• Zdobędziesz wiedzę, jak dostosować strategię przywództwa i rozwoju do zmieniających się celów biznesowych


<< Sprawdź program >>

    Nasze realizacje:

Dołącz do wydarzenia

W chwili obecnej zgłoszenia na to wydarzenie nie są przyjmowane.