Noc filmowa

location icon
Biblioteka Oliwska Opata J. Rybińskiego 9, Gdańsk
calendar icon
Od 22 kwi 19:30 do 22 kwi 19:30
ticket icon
Od 0,00 zł

Halo, halo, czy mamy tu jakiś filmowych maniaków? Pora zregenerować siły po świętach i spędzić czas ze znajomymi przy popcornie i pysznych napojach na naszej nocy filmowej, która odbędzie się w Bibliotece Oliwskiej już 22 kwietnia, o godzinie 20:00! Planujemy wyświetlić takie filmy jak:

"Jak rozmawiać z dziewczynami na prywatkach" ("How to Talk to Girls at Party"), Wielka Brytania 2017, 102 min., reż. John Cameron Mitchell

Londyn, 1977 rok. Młody punk Enn wraz ze swoimi kumplami Johnem i Vic'iem przypadkowo trafiają na dziwną imprezę studentów z zagranicznej wymiany. Na domówce Enn spotyka piękną i tajemniczą Zan, która chce, by chłopak "pokazał jej" punk. Zaczyna się 24- godzinna przygoda pełna muzyki, imprezowania i niszczenia mienia publicznego. Bohater szybko zakochuje się w dziewczynie, która tak naprawdę jest kosmitką, a rzekoma zagraniczna wymiana okazuje się być z innej galaktyki.

"Strefa komfortu" (Safe Spaces"), USA 2020, 93 min., reż. Daniel Schechter

Josh jest profesorem na nowojorskiej uczelni. Podczas wykładu wpędza jedną ze swoich studentek w zakłopotanie, za co musi ponieść konsekwencje, które w najgorszym wypadku mogą skutkować nawet utratą pracy. Mężczyzna postanawia złapać oddech i przemyśleć całą sytuację. W tym celu decyduje się spędzić weekend w gronie swoich bliskich.

Musimy też zaznaczyć, że pomysł powstał w ramach naszej wspólnej chęci pomocy Ukrainie. Dlatego też na naszych pokazach będzie wystawiona puszka, do której będzie można wrzucić symboliczny datek!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Noc filmowa 1
już niedostępne -