Rodzina i relacje międzyludzkie

NLS Black Belt - Kurs zaawansowany 3-4 Sierpnia Sopot

location icon
Lokalizacja zostanie wysłana uczestnikom szkolenia ul. Bohaterów Monte Cassino, Sopot
calendar icon
Od 3 sie 12:00 do 4 sie 18:00

Drogi Kliencie!

W tym szczególnym okresie piszemy do Ciebie z informacjami dotyczącymi naszych działań edukacyjnych w najbliższym czasie. Ponieważ sytuacja zmienia się co kilka godzin, informacje zawarte na tej stronie także mogą się zmienić - póki co, oto plany na najbliższe tygodnie. Jeśli jakieś zmiany nastąpią, zostaniesz o nich od razu poinformowany w sposób mailowy lub telefoniczny.

1) Działamy dalej

Kluczowe - nasza działalność edukacyjna jest prowadzona nadal.

2) E-learning

Jeśli korzystasz z produktów cyfrowych, sytuacja pozostaje bez zmian. Kursy e-learningowe, webinary działają tak, jak do tej pory. Pobyt w domu sprzyja tej formie edukacji.

3) Szkolenia na żywo

Jeśli korzystasz z produktów opartych o bezpośrednią obecność - wprowadzamy uczestnictwo w nich (wykładach, warsztatach i coachingach) w formie on-line.

To oznacza, że będą one streamowane na żywo - każdy zapisany uczestnik dostanie dane do logowania i w ustalonym czasie (termin i godziny pozostają takie same) będzie mógł w nim uczestniczyć internetowo. Dzięki technologiom jesteśmy w stanie uczyć się na odległość, w bezpieczeństwie własnego domu. Uczestnictwo w nich pod kątem merytorycznym jest taką samą korzyścią jak w spotkaniach twarzą w twarz, a w zaistniałej sytuacji rozwiązaniem potencjalnego problemu.

4) Jesteś zaopiekowany

Każdy z uczestników ma swojego opiekuna klienta i z nim niech pozostanie w kontakcie w zakresie organizacji swoich szkoleń i spotkań w najbliższych tygodniach.

Czy najbliższe szkolenia prowadzone w Warszawie będą otwarte także dla uczestników przyjezdnych - czas pokaże. Na dzień dzisiejszy rozporządzenia zakazują spotkań przekraczających 2 osób, a transport między miastami nie jest w żaden sposób ograniczony. Nie wiadomo również, co wydarzy się w przeciągu najbliższych 2 tygodni zarówno pod kątem ilości zakażeń, jak pod kątem regulacji administracyjnych.

5) Wnioski

Każdy kryzys mija i choć bycie w nim jest trudne, to jednak może być także okazją do wzrostu. Tak samo będzie też z koronawirusem, który w pewnym momencie - oby jak najszybciej - przestanie stanowić takie zagrożenie, jak teraz.

Pozdrawiam i życzę nam wszystkim, by życie jak najszybciej wróciło do normy.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet standardowy - Szkolenie zaawansowane Sopot
Wyprzedane 2 470,00 zł Wyprzedane
  Bilet standardowy - Szkolenie grupowe zaawansowane Sopot
Wyprzedane 2 770,00 zł Wyprzedane
  Bilet standardowy - Szkolenie grupowe zaawansowane Sopot
Wyprzedane 3 470,00 zł Wyprzedane