IT i Nowe technologie

Certyfikowany Master NLP Wrocław, III Edycja

location icon
Warszawa
calendar icon
Od 8 paź 12:00 do 14 paź 15:00

Certyfikowany Master NLP

Masz już za sobą pierwszy poziom wtajemniczenia w tematykę NLP, czyli certyfikat Praktyka? Zapraszamy Cię na wyższy poziom Master NLP. To szkolenie da Ci kolejne narzędzia do pracy z sobą i komunikacji z innymi ludźmi, ale także nauczy Cię lepszego i bardziej elastycznego stosowania tych narzędzi, które już znasz. Oprócz nowych rzeczy, będziemy się tu zajmować tym, jak tworzyć swoje własne narzędzia i elastycznie łączyć w całość Twoją wiedzę z zakresu NLP. 

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia trenerów, którzy NLP uczyli się u współtwórcy NLP, Johna Grindera oraz pioniera tej dyscypliny w Polsce Andrzeja Batko.

Certyfikowany Master NLP to 7 dni szkolenia dla absolwentów kursów Praktyka NLP, którzy pierwszy poziom kończyli u wielu trenerów z Polski i zagranicy. To szkolenie zabierze Cię na wyższy poziom komunikacji perswazyjnej i zarządzania emocjami.


Czym się różni Master NLP od Praktyka NLP?

Praktykiem jest ktoś kto wie, jak używać gotowych formuł i technik. Trening Mistrzowski jest stworzony tak, abyś przeniósł się ponad poziom samych technik. Tutaj wejdziesz na poziom głębszego zrozumienia idei i mechanizmów NLP, żeby zrozumieć w jaki sposób różne modele NLP łączą się i pracują razem oraz jak to przełożyć na konkretną użyteczność. Na tym treningu czeka Cię wiele nowych, bardzo silnych i skutecznych narzędzi. Będziesz także badać detale i szczegóły, które robią olbrzymią różnicę. To także znakomita okazja do udoskonalenia umiejętności, które masz już po skończeniu Praktyka NLP. Budda stwierdził kiedyś, że nie ma drogi do szczęścia, to szczęście jest drogą. Wszystko zależy od Ciebie i od tego jak tę drogę chcesz pokonać. By zmiana zaszła w Tobie, przede wszystkim trzeba chcieć się zmienić i wiedzieć jak to zrobić. Skoro jesteś tutaj i czytasz ten tekst, to zapewne szukasz pozytywnej zmiany w swoim życiu. Na tym szkoleniu otrzymasz narzędzia do skutecznego wprowadzenia pożądanych zmian.

Dlatego zapraszamy Cię na kurs Certyfikowany Master NLP, gdzie usystematyzujesz zdobytą wiedzę, poznasz nowe narzędzia, udoskonalisz lub nawet odkryjesz na nowo swoją własną drogę do własnego szczęścia.

Czym jest NLP?

Neurolingwistyczne Programowanie to dyscyplina stworzona ponad 40 lat temu przez Richarda Bandlera i Johna Grindera. W największym skrócie, NLP to sposób życia i zestaw technik pozwalających na szybkie i skuteczne pozbycie się własnych ograniczeń, osiąganie celów, zarządzanie własnymi myślami, co przekłada się na poprawę samopoczucia i podniesienie jakości życia oraz budowanie dobrych relacji z innymi ludźmi.

NLP nie jest wiedzą tajemną, ani magiczną strukturą, która zmieni Twoje życie pod wpływem cudownego zaklęcia. NLP jest zbiorem najskuteczniejszych sposobów dokonywania pozytywnych zmian w wielu aspektach życiowych, czerpiącym z rozmaitych szkół, nauk i dyscyplin.

To co w NLP najważniejsze, to skuteczność. Tu nie ma wielkich teorii. Jest za to mnóstwo praktyki.

Jak mówią światowej sławy trenerzy: "Programowanie Neuro Lingwistyczne jest sztuką i nauką tworzenia indywidualnej doskonałości". Zakłada ono, że wszystko co dzieje się w Twoim życiu, to ciąg zdarzeń, któremu Ty sam nadajesz znaczenie i to od Ciebie zależy jak będziesz się czuć, a także jak będą się czuć ludzie w Twoim otoczeniu.

Czego konkretnie się nauczysz?

 1. Błyskawiczne powtórzenie materiału z Praktyka NLP?
 2. Sposoby budowania matryc na różne techniki
 3. Metaprogramy, które pozwalają zrozumieć lepiej mapę drugiego człowieka 
 4. Metapattern, czyli reguła, która rządzi wszystkimi narzędziami NLP
 5. Sposoby na to, jak niezauważalnie zmieniać ludziom emocje, ingerując w obrazy w ich głowach
 6. 3 D Mind, czyli trójwymiarowy umysł, doskonała technika zmiany osobistej
 7. Sleight of Mouth, czyli kilkanaście technik konwersacyjnych wywierania wpływu (na Praktyku poznałeś 2)
 8. House Cleaning, czyli hurtowa zmiana przekonań
 9. Ogród w wersji zaawansowanej, czyli jak pracować z hipnozą podczas rozmowy z klientem
 10. Core Transformation, prawdopodobnie najpotężniejsze narzędzie NLP, które pozwala osiągnąć bardzo wysokie stany
 11. Poziomy neurologiczne Diltsa
 12. Hierarchia wartości i poznanie wartości kluczowych
 13. Metafory jako potężne narzędzia zmiany i wywierania wpływu
 14. Nowy Kod NLP, technika zmiany emocji stosowana przez NASA
 15. Pieniądze, czyli jak to co myślisz o pieniądzach wpływa na Twój majątek
 16. Łączenie poznanych technik i tworzenie własnych
 17. Pisanie perswazyjnych tekstów reklamowych i marketingowych
 18. Zaawansowana lingwistyka - język czasu w praktyce
 19. Zaawansowana praca z linią czasu, instalowanie nowych doświadczeń
 20. Dyna Mind
 21. Praca z cechami
 22. Modelowanie, czyli nauka na poziomie Podświadomości
 23. Emotional Freedom Technique, czyli technika emocjonalnej wolności, zwana też techniką opukiwania
 24. 2 bonusowe wieczory niespodzianki
Łącznie czekają Cię 54 godziny szkolenia w ciągu 7 dni.

Kto może uczestniczyć?

W szkoleniu Certyfikowany Master NLP może uczestniczyć każdy absolwent kursów z poziomu Praktyka NLP prowadzonych zarówno u nas jak i w instytucjach szkoleniowych na całym świecie. Jeśli kończyłeś kurs w innej instytucji niż Polska Akademia Rozwoju Osobistego również możesz wziąć udział w naszym Masterze NLP. 


Co mówią uczestnicy Praktyka NLP?

Gwarancja Satysfakcji

Dajemy Ci Gwarancję Satysfakcji albo 100% zwrotu zainwestowanych pieniędzy

Jesteśmy pewni, że to szkolenie będzie miało dla Ciebie olbrzymią wartość. Dlatego dajemy Ci gwarancję, dzięki której nic nie ryzykujesz.

Jeśli w którymkolwiek momencie pierwszej połowy, pierwszego dnia szkolenia uznasz, że to jednak nie jest kurs dla Ciebie, otrzymasz 100% zwrotu zainwestowanych pieniędzy, zabierając ze sobą gratis całą wiedzę, którą przez te pół dnia otrzymasz. Bez żadnych pytań z naszej strony.

Na każdym szkoleniu jest tylko 16 miejsc. Zarezerwuj swoje miejsce zanim zrobi to ktoś za Ciebie.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  First Minute
Wyprzedane 5 700,00 zł Wyprzedane
  Regular
Wyprzedane 6 700,00 zł Wyprzedane