(NIE)ZNAJOMI z audiodeskrypcją i napisami dla osób niesłyszących

location icon
Nowe Kino Pałacowe Centrum Kultury ZAMEK ul. Św. Marcin 80/82, poznań
calendar icon
Od 12 lis 16:30 do 12 lis 18:30

Fundacja Mili Ludzie zaprasza na bezpłatne pokazy filmów z audiodeskrypcją i tłumaczeniem/napisami dla osób niesłyszących!

12 listopada 2019 r. o godz. 16.30 w Kinie Pałacowym w Poznaniu, przy ul. Św. Marcin 80/82 pokażemy przebój kin - polski film pt: "(NIE)ZNAJOMI"!.

Film pokazany będzie z audiodeskrypcją i napisami dla osób niesłyszących!

Opis filmu:

Wzruszająca i pełna humoru produkcja, inspirowana hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie, z doborową obsadą, jakiej dawno nie było w polskim kinie!Występują: Tomasz Kot ("Zimna wojna"), Maja Ostaszewska ("Pitbull. Niebezpieczne kobiety"), Kasia Smutniak ("Oni"), Aleksandra Domańska ("Podatek od miłości"), Michał Żurawski ("Volta"), Łukasz Simlat ("7 uczuć") oraz Wojciech Żołądkowicz ("Układ zamknięty").W trakcie kolacji grupa przyjaciół decyduje się zagrać w nietypową grę. Muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy przełączać w tryb głośnomówiący. Szybko okazuje się, że każdy z uczestników gry skrywa sekrety, którymi wolałby się z nikim nie dzielić, a na pozór przyjemny wieczór wywraca ich świat do góry nogami.Film wyreżyserował Tadeusz Śliwa. Autorami adaptacji scenariusza są Katarzyna Sarnowska oraz Tadeusz Śliwa. 


ZWIASTUN:


Wstęp na pokaz bezpłatny!

Pokaz odbędzie się w ramach projektu "Kinoteatr Dostępny v.2019", współfinansowanego ze środków budżetu Miasta Poznania.


Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Liczba
  Bezpłatna wejściówka
już niedostępne -