Wspólne oglądanie filmu "Nieplanowane" z gościem specjalnym.

location icon
Kino Charlie ul. Piotrkowska 203/205, łódź
calendar icon
Od 6 lis 18:00 do 6 lis 20:30

Kolejne wspólne spotkanie z Fundacją Życie. Obejrzymy razem film, który opowiada zaledwie prowincjonalną historię Abby Johnson, która jedyne, czego pragnęła, to pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze...
Prawdziwe "tornado", jakie wywołał film w USA, ogarnęło także wiele innych krajów. Dość powiedzieć, że w Polsce petycję do amerykańskich producentów filmu z prośbą o udostępnienie go polskim widzom podpisało 224 tys. ludzi! Nieplanowane to obraz absolutnie nadzwyczajny nie tylko ze względu na walory filmowe, ale też na fakt, że jego historia żyje już własnym życiem. Bez względu na światopogląd, trzeba go zobaczyć i przeżyć. 

Będzie z nami obecny na tym wieczorze gość specjalny, pewien profesor ginekologii, który zgodził się obejrzeć wspólnie z nami film. Po filmie dyskusja.

Wstęp tylko za okazaniem wejściówki. Tylko dla naszych przyjaciół! Cały dochód z imprezy podarujemy ss. Antoniankom prowadzącym Dom Samotnej Matki w Łodzi.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Darowizna - dochód przeznaczony na Dom Samotnej Matki w Łodzi - Honorowy Bilet na pokaz filmu "Nieplanowane"

dostępnych: 4

już niedostępne 29,00 zł -
  zwykła wejściówka bez wsparcia na Dom Samotnej Matki

dostępnych: 3

już niedostępne 15,00 zł -
  Bilet dla Ochronki Bałuckiej

dostępnych: 0

Wyprzedane bezpłatny Brak wolnych miejsc