Nienapisane bajki Marii Konopnickiej

location icon
Bielański Ośrodek Kultury ul. Goldoniego 1, Bielany
calendar icon
Od 17 sie 11:00 do 17 sie 11:00

Zapraszamy na spektakl improwizowany, a więc tworzony przy pomocy Publiczności, na który Fundacja "Szafa Kultury" zaprasza w ramach akcji "Lato w Mieście".


Utwory Marii Konopnickiej, choćby niektóre, zna każdy. A to Stefka Burczymuchę, który lubił się przechwalać, a to krasnoludki, które sierotce Marysi pomogły… Tym razem jednak zajmiemy się bajkami, których Maria Konopnicka nie napisała! W tym celu wspólnie wybierzemy bohatera jednego ze znanych wierszy Konopnickiej, a potem - przy pomocy pomysłów publiczności - stworzymy historię jego dalszych losów. Wyruszymy więc na wyprawę pełną przygód, niespodziewanych zwrotów akcji, wesołych piosenek i niezwykłych postaci, składających się na bajkę, jaka jeszcze nigdy nie powstała. Wszystko w duchu improwizacji, interakcji i doskonałej zabawy.


Po spektaklu zaś rozgrzane w ten sposób dzieci przystąpią jeszcze do krótkich warsztatów, na których arkana improwizacji zostaną im przybliżone jeszcze bardziej, zachęcając młodych twórców do świadomego wykorzystywania swojej kreatywności codziennie!

Projekt został dofinansowany ze środków Biura Edukacji m. st. Warszawy.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Liczba
  Nienapisane bajki Marii Konopnickiej
Wyprzedane Brak wolnych miejsc