READY FOR THE NEW DECADE / 3-weeks RETREAT PL

location icon
ONLINE (ZOOM)
calendar icon
Od 21 lis 8:00 do 6 gru 11:00
ticket icon
Od 1 380,00 zł

Do końca weekendu* z kodem BW2020 aż 40% taniej!

CYBER MONDAY! Przedłużamy promocję Czarnego Piątku o PONIEDZIAŁEK! * kod ważny do 30.11 do 23:59


3-tygodniowy (6 dni) Retreat online z serii Mistrzostwo Życia z Mistrzem Yu i SooJin: 

"Guidance & Energy Transmission of ISM * Body / Soul Training" / "Przewodniczenie oraz Transmisja Energii ISM * Trening Ciała i Duszy"


"W twoim ciele jest więcej mądrości niż w najgłębszej filozofii".
Fryderyk Nietzsche


21, 22 / 28, 29 listopada oraz 5 i 6 grudnia

godz: 8:00 - 11:00 (czas środkowoeuropejski)

Online (na platformie ZOOM)

wydarzenie w języku angielskim, będzie tłumaczone na: polski i rosyjski
Mistrz Yu oraz SooJin Kim przygotują Cię do nowej dekady!

* Żyj swoimi darami życia; Posiadanie, Kochanie(Miłość) i Wiedza.

* Poczuj prawdziwość pełnego boskiego partnerstwa swojej wewnętrznej wielkości.

* Starożytne i sprawdzone strategie oraz niezwykłe przemiany osobiste / organizacyjne.

Skuteczność, dostatek (dobrostan) i dobre samopoczucie we wszystkich wymiarach.

* Najlepsza /wiodąca metoda rozwiązywania problemów w pełnym kreatywnym przywództwie.

* Przynieś realizację swoim projektom życiowym oraz biznesowym.

To jest "Zaproszenie od naszego partnerstwa w przestrzeni wewnętrznej" dla Ciebie! To był niesamowity rok 2020 z ostatnią dekadą wzrostu, spełnienia i realizacji. Masz nowsze i szybsze sposoby pomagania ludziom w integracji fizycznej i transformacji psychicznej, emocjonalnej i duchowej dzięki partnerstwu z Twoją wewnętrzną przestrzenią. Wszyscy coraz lepiej poznają tę siłę i ISM. To świetny czas, aby zdemontować wiele warstw osłabiających przekonań i uwarunkowań, które zagrażają Twojej wolności i szczęściu w nowej dekadzie Twojej ekspansji i chwały.


Czym jest ISM?


ISM zaprasza nas na trojakie podejście, które obejmuje:


 • Metodologia ISM (Integralna Metoda Somatyczna) służy rozwiązaniom w obecnym momencie życia.
 • Medytacja ISM (Medytacja Przestrzeni Wewnętrznej) łącząca w Całość Wewnętrzną Przestrzeń bytu.
 • Przesłanie ISM (Duchowość Wewnętrzna), osobista Suwerenność, która jest podstawą prawdziwego dobrobytu we wszystkich wymiarach.

5 POWODÓW dlaczego Mistrzostwo jest właśnie dla Ciebie:

 • chcesz bez lęku być sobą
 • chcesz stworzyć życie, od którego nie potrzebujesz odskoczni
 • chcesz doświadczyć nieskończonej błogości, radości i zdrowia pochodzącego z Twojego wnętrza
 • lubisz odkrywać swoje prawdziwe JA
 • chcesz uwolnić się od chronicznych dolegliwości (nadciśnienie, niski poziom energii witalnej, itp.) i być w pełni zdrowym i radosnym


Mistrz Yu i SooJin przez całe życie poświęcali się rozwojowi osobistemu i doskonałości / potencjałowi człowieka. ISM to całkowita reinterpretacja starożytnych mądrości z perspektywy dobrego samopoczucia, dobrobytu całości, tego, jak naprawdę dbać o siebie i wszystkich oraz jak być prawdziwie odpowiedzialnym jako prawdziwy twórca, mistrz i przywódca swojego życia i świata.

ISM Body / Soul Training to zupełnie nowa i rewolucyjna metoda, która nie wywodzi się z żadnej innej znanej dzisiaj modalności. Jest konkretna i całkowicie praktyczna, spełnia potrzeby i wyzwania współczesnych mężczyzn i kobiet, którzy szukają sposobu na osobistą, organizacyjną efektywność, przejrzystość i doskonałe samopoczucie.

To czas zebrania wszystkich urzeczywistnień i wewnętrznego / zewnętrznego spełnienia i gotowości na nową dekadę! Zapraszamy Cię, abyś zobaczył, poczuł i przeżył swoją pełną wielkość, pełnię, wdzięk, majestat i świętość, gdy w pełni dostosujesz się do swojej Wewnętrznej Przestrzeni Całości, która umożliwia prawdziwe tworzenie, mistrzostwo i przywództwo nad Twoim ciałem, sercem / umysłem, życiem, projektami i Twoim światem.

To szkolenie przyniesie Ci mapy i wskazówki, jak żyć z przestrzenią prawdy, przestrzenią naturalną, przestrzenią oryginalną, "Przestrzenią Wewnętrzną" Całości. Zrozumiesz, jak rozwijać się dzięki temu źródłu całego niezrównanego piękna, wartości, znaczenia, mocy, autentyczności i wspaniałości. A Twoja Wewnętrzna Przestrzeń jest jedyną przestrzenią, w której możesz w pełni zintegrować się z Twoim przeznaczeniem kreatywnym, ludzkim geniuszem i pełnią Twojego potencjału twórczego.

Synchronizacja z naszą Przestrzenią Wewnętrzną i ciągłe życie w jej przewodnictwie i wsparciu oznacza, że każda część Ciebie jest teraz dostępna, aby w pełni żyć swoim przeznaczeniem bez oporu, strachu i samosabotażu. Po osiągnięciu tej synchronizacji, rozwój Twojego przeznaczenia może być bardziej udany i całkowicie bez wysiłku.

Te dynamiczne warsztaty stanowią opiekuńcze, inspirujące i edukacyjne środowisko do generowania przełomów w najważniejszych aspektach Twojego życia. Niezależnie od tego, czy od dawna prowadzisz osobiste poszukiwania, czy dopiero zaczynasz zdawać sobie sprawę z mocy swojej Istoty, ten trening znacznie przyspieszy Twoją transformację, która zapewni Ci spokój, jasność i dobrobyt we wszystkich wymiarach.

Praca z ISM Mistrza Yu i SooJin jest jak posiadanie mapy i kompasu, dzięki czemu możesz kierować się dokładnie do swojego celu, aby przekształcić się w wewnętrzny spokój, jasność i radość. To daje narzędzia i inspirację do przejścia w kolejną fazę spełnienia i aktualizacji życia. Jest to jedna z najprostszych wyewoluowanych metod bycia w Autentyczności, Szczęściu, Ostatecznej Wolności.Podczas tego spotkania dowiesz się, jak:

 1. Angażować się w każdy dzień z nowym celem, wigorem, wewnętrznym entuzjazmem, ponieważ dokładnie wiesz, kim jesteś, dlaczego tu jesteś i że jesteś ważny dla świata.
 2. Odkryć ukryte wpływy i martwe punkty, które sabotują Twój rozwój i powstrzymują Cię przed osiągnięciem najwyższych wizji dla Ciebie i Twojego życia.
 3. Przełamać narzucone uwarunkowania i znaleźć swoją prawdziwą wewnętrzną moc.
 4. Uwolnić się od chronicznych dolegliwości (wysokie ciśnienie krwi, bezsenność, chroniczny ból, niski poziom energii itp.) i być w pełni zdrowym i radosnym.
 5. Przekształcić stres, samotność, niepewność i depresję i doświadczyć wewnętrznej wielkości, wiedząc, że nigdy nie jesteś sam, zawsze wspierany i głęboko połączony ze Źródłem.
 6. Mieć wyraźne połączenie z własną wewnętrzną esencją kobiecą i męską oraz wewnętrznym przewodnictwem.
 7. Doświadczyć głębszych, bardziej satysfakcjonujących relacji, ponieważ Twoja nowa klarowność i świadomość przyciągną i stworzą pozytywne interakcje ze wszystkimi wokół Ciebie.

Na głębszym poziomie również:

 1. Obudzisz wewnętrznego nauczyciela i przywódcę dzięki ISM jako "Sztuce Dobrostanu".
 2. Stale będziesz rozwijał i ćwiczył mistrzostwo w transformacji: zdrowia, urody, relacji, życia rodzinnego, pracy, projektów, biznesu, życia materialnego i życia duchowego.
 3. Doświadczysz i dowiesz się, jak możesz zastosować ISM nie tylko dla swojego zdrowia i dobrostanu, ale także dla wiecznego spokoju, klarowności i dostatku we wszystkichwymiarach życia.

Trening ISM obejmuje ciało fizyczne i jego system energetyczny jako domenę uczenia się, rozumienia, przebudzenia, integracji, przynoszenia rozwiązań i spełnienia. Nasze spotkania obejmują lekkie ruchy, medytację z przewodnikiem, ćwiczenia interaktywne i inspirujące rozmowy. Nasze ciała są naszymi pojazdami energetycznymi w tym życiu, ponieważ każde ciało wspiera inny stan bycia i świadomości. To jest zaproszenie, abyś stał się latarnią morską w swoim świecie. Twoja obecność świeci światłem, które przynosi spełnienie i sukces.


Master Yu, Jae-Sheen (współzałożyciel ISM, założyciel Sundao) 

To jeden z najbardziej innowacyjnych i dynamicznych nauczycieli medytacji. Autor książek, w tym "Sundao. Starożytny trening umysłu, ciała i ducha".

Po ponad 30 latach dzielenia się swoją wiedzą i spotkaniom z tysiącami ludzi w krajach zachodnich, Mistrz Yu stworzył przełomowy program dobrostanu Sundao; ISM. Stanowi on unikalną reinterpretacją starożytnego taoizmu, buddyzmu oraz duchowe zrozumienie medycyny orientalnej, przez co oferuje praktyczne rozwiązanie spontanicznego uzdrawiania i ucieleśnionej transformacji świadomości jednostek, społeczeństwa i planety.

Swoją duchową podróż rozpoczął w wieku 9 lat, pod kierownictwem wielkich nauczycieli, w tym swojego dziadka, który nauczył go wartości wewnętrznych cech i autentycznego, energicznego przywództwa. Poprzez lata skupienia w medytacji oraz dzięki intensywnemu treningowi doznał błogosławieństwa wielu głębokich doświadczeń. Doprowadziło go to do doświadczenia "najwyższego", kiedy zdał sobie sprawę, że duch Wewnętrznej Przestrzeni to "Czyste Korzyści" dla jego własnego życia i świata. Ponadto zrozumiał to, na co wskazują wszyscy przebudzeni ludzie: Nie jesteśmy naszym ciałem, umysłem, bólem i cierpieniem, ale raczej jesteśmy przejawem wiecznej obecności, miłości i świadomości.

Mistrz Yu podróżuje po całym świecie, oferując warsztaty i osobiste spotkania dla osób indywidualnych oraz organizacji. Swoim żywym, entuzjastycznym stylem nauczania rzuca światło na głębsze zasady i fundamentalne mądrości starożytnej sztuki i filozofii.SooJin Kim (Współzałożycielka ISM oraz Integral Somatic Method / Inner Space Meditation and Music).

Od 1999 roku dzieli się praktycznymi wskazówkami, medytacją i muzyką na całym świecie. Podróżuje prowadząc warsztaty i szkolenia ze swoim ukochanym mężem, założycielem Sundao; ISM, Mistrzem Yu, Jae-Sheen.

Jej droga do Wewnętrznej Przestrzeni rozpoczęła się po poważnej kontuzji. Poszukiwała rozwiązania, aby poradzić sobie z silnym bólem fizycznym płynącym z jej częściowo sparaliżowanego ciała. Po wypróbowaniu różnych metod pomocy - w tym zachodniej i wschodniej, zaczęła badać integracyjne sposoby podejścia. Odkryła starożytne sztuki uzdrawiania i medytacje, które przyniosły jej ogromne korzyści. Głęboka wewnętrzna przemiana i doświadczenia radykalnie zmieniły jej życie i sposób patrzenia na świat. Skoncentrowana praktyka przyspieszyła powrót do zdrowia i otworzyła wewnętrzne dary. SooJin w sposób naturalny zaczęła też pomagać innym.

Jest skrzypaczką, a jej uduchowiona muzyka jest również poświęcona temu, aby pomagać innym w łączeniu się z ich własnymi sercami, w których tkwi bezwarunkowa miłość i autentyczna moc.

"To taka wielka radość, że mogę dzielić się miłością z niezliczoną ilością ludzi na całym świecie i być świadkiem, jak oni doświadczają większego spełnienia w swoim życiu. Jestem bardzo wdzięczna za tę podróż. Moją inspiracją jest umocnienie każdego, jako mistrza własnego życia. Odpowiedzialność za własne szczęście. Najważniejszą wartością dla mojego męża i dla mnie są "Czyste Korzyści" dla innych i dla nas samych. To jest głębokie przebudzenie, które głęboko urzeczywistniliśmy poprzez medytację i ćwiczenia, więc teraz żyjąc zgodnie z nim utrzymujemy je przy życiu i w rzeczywistości".Retreat zalicza 18 godzin do Certyfikacji facylitatora Sundao; ISM*

* Certyfikacja facylitatora Sundao; ISM wymaga minimum 40 godzin corocznego treningu CEU (continuing education units-jednostki kształcenia ustawicznego) z Mistrzem Yu.


Uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa w warsztatach w wersji elektronicznej oraz czasowy dostęp do nagrań warsztatów.


Informacje organizacyjne:

Dzień przed kursem na adres email podany podczas rejestracji uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją.

Gdyby nie otrzymali Państwo powiadomienia prosimy o sprawdzenie folderu SPAM


Ograniczona liczba miejsc!


Masz pytania? Zadzwoń pod nr: ‭+48 605 030 642‬

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet
6 Grudnia 2020 1 380,00 zł