IT i Nowe technologie Przemysł Zdrowie i Medycyna Dieta, Odżywianie i Degustacje

New Food Forum 2021

location icon
Centrum Nauki Kopernik ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20, Warszawa
calendar icon
Od 7 wrz 9:30 do 7 wrz 16:00
ticket icon
Od 249,00 zł

Rewolucyjne technologie roślinnych alternatyw produktów odzwierzęcych i rynek zrównoważonych rozwiązań żywnościowych rozwijają się w niesamowitym tempie.

New Food Forum to wyjątkowe wydarzenie, które ma na celu inspirować dalszy rozwój innowacyjnych technologii spożywczych poprzez zgromadzenie kluczowych interesariuszy. Łączymy sieci handlowe, producentów żywności i startupy, aby zwiększać ilość, dostępność i jakość produktów roślinnych. Zapraszamy właścicieli, dyrektorów i managerów, by podczas networkingu rozpocząć pierwsze rozmowy biznesowe.

New Food Forum to wydarzenie biznesowe, omawiające roślinne rozwiązania i trendy na rynku żywności. W roli prelegentów wystąpią eksperci i marki, które odniosły sukces, aby podzieliły się swoją wiedzą i inspirowały dalszy rozwój segmentu roślinnych alternatyw w Polsce. 

New Food Forum jest polską edycją międzynarodowego wydarzenia New Food Conference (NFC). NFC to pierwsza i największa w Europie konferencja poświęcona alternatywnym źródłom białka.

Obostrzenia Covid-19 - jako Organizatorzy wydarzenia, do wszelkich wytycznych rządowych, które mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom naszego wydarzenia, podchodzimy poważnie i na bieżąco je śledzimy. W tej chwili wszystko wskazuje na to, że 7 września będzie możliwość organizacji spotkania w formule stacjonarnej. W przypadku braku możliwości organizacji spotkania w formule stacjonarnej, spotkanie odbędzie się w formule online lub hybrydowej. W razie zaobserwowania u siebie objawów SARS-CoV-2 na chwilę przed terminem wydarzenia, uczestnik zobowiązuje się do niebrania w nim udziału.


Więcej informacji oraz agenda dostępne są na stronie: https://proveg.com/pl/new-food-forum/

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet na New Food Forum
już niedostępne 249,00 zł -