Biznes i Przedsiędsiębiorczość Komunikacja i wystąpienia publiczne

Biznesowo-rozwojowy Krąg Kobiet - WARSZAWA - GRUDZIEŃ

location icon
Centrum Warszawa
calendar icon
Od 7 gru 18:00 do 7 gru 21:00

Biznesowo-rozwojowy Krąg Kobiet

Przyjdź i poznaj inspirujące kobiety. Wśród uczestniczek możesz spotkać kobiety, które mają własne biznesy, są na etatach oraz kobiety, które są w trakcie poszukiwań nowych rozwiązań na siebie. Być może staną się Twoimi klientkami, a może zyskasz nowe przyjaciółki. U nas wszystko jest możliwe. 

Strefa Silnych Kobiet to społeczność Kobiet, które chcą się rozwijać. Zarówno jeśli chodzi o rozwój osobisty, jak i zawodowy.

GOŚCINI SPECJALNA: Kinga Klejment

z wystąpieniem: W energii pieniądza. Jak mieć więcej?

Raz w miesiącu (w drugi wtorek miesiąca) organizujemy spotkania networkingowe, podczas których mamy możliwość porozmawiać w realnej rzeczywistości o życiu i pracy.
Spotkania te są dedykowane dla wszystkich kobiet. Zarówno tych, które prowadzą własny biznes, dla tych, które pracują na etacie oraz dla tych, które obecnie nie pracują, ale myślą o rozwoju zawodowym w przyszłości lub poszukują zajęcia.
Inspirujemy i motywujemy do działania.
Spotkania dają możliwość poznania nowych osób, a tym którzy oferują jakieś produkty lub usługi, możliwość do ich zaprezentowania. 

Na wstępie, każda z uczestniczek przedstawia się: czym się zajmuje, co ją interesuje lub czego poszukuje. Następnie prowadzony jest krótki warsztat szkoleniowy, podczas którego chętne dziewczyny mogą dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Mile widziane są pytania i dyskusja, które zazwyczaj są inspiracją do działania. Tematy spotkań są odpowiedzią na problemy, które kobiety zgłaszają na grupie Strefa Silnych Kobiet.

Po oficjalnej części, przechodzimy do rozmów w mniejszych grupach - networking. 


Jeśli chcesz przekazać voucher lub produkt do loterii wizytówkowej, przynieś go koniecznie. Dzięki temu będziesz mogła zaprezentować się innym i zachęcić do bliższego poznania się. 


W cenę wliczony jest poczęstunek oraz napoje (woda oraz kawa lub herbata). 


Zapraszamy na spotkanie:

7 grudnia 2021 do nowej lokalizacji w Warszawie


UWAGA! ZMIANA LOKALIZACJI!

Miejsce spotkania: VENTURE CAFÉ WARSAW, INNOVATION CAMPUS Chmielna 73, Warszawa

Centrum Warszawy, dokładny adres podam wkrótce!


Dogodny dojazd zarówno własnym transportem, jak i środkami komunikacji miejskiej. 


O mnie: 

Jestem Mentorką Kobiet, założycielką Strefy Silnych Kobiet i Przedsiębiorczynią od 2000 roku. Inwestorką, Handlowcem i Menagerem. Z wykształcenia jestem Prawnikiem, z zamiłowania Trenerem. Wspieram Kobiety w rozwoju osobistym i biznesowym od 2015 roku. Od lipca 2018 roku pracuję również jako Certyfikowany Trener STRUCTOGRAM® Polska.

W pracy z ludźmi wyróżniam się relacyjnością i indywidualnym podejściem do każdego człowieka. W dużej mierze kieruję się intuicją i wrażliwością.
Jestem Silną, Świadomą i Szczęśliwą Kobietą, która wspiera innych w ich szczęśliwości i życiu w zgodzie ze sobą.
Jestem autorką książki "Moje czy Twoje. Jak zdobyć świadomość swoich możliwości". Lektury, której celem jest uświadamiać ludzi, jak ważne i potrzebne jest życie w zgodzie ze sobą i realizowanie własnych marzeń.

Co może dać Ci to spotkanie? Networking to nie tylko możliwość spotkania potencjalnych partnerek biznesowych czy klientek. To przede wszystkim możliwość poznania wartościowych kobiet, które mają doświadczenie życiowe - bezcenne. Rozmawiamy na wszystkie tematy, które są dla nas ważne. Głównie te, które dotyczą naszego szczęścia, pewności siebie i realizacji marzeń. Uczymy się od siebie wzajemnie m.in. asertywności, tego jak zarządzać swoim czasem, odpuszczania… Śmiejemy się, a czasami płaczemy. Wszystko zależy od tego, co jest nam potrzebne w danej chwili. 

Kobiety powinny wspierać się. Wzajemne rozmowy dają nam nowe możliwości. 

Jako organizatorka spotkania zwracam szczególną uwagę na przyjazną atmosferę i pełną akceptację. Jest to czas dla nas, kobiet. Szczególny czas wsparcia i uważności. 

Zachęcam serdecznie do wzięcia udziału w spotkaniu.


Daty jesiennych i zimowych spotkań:

Godz. 18:00 - 21:00

7 grudnia

11 styczna

8 luty


Możliwość zakupu biletów pojedynczo na każde z wydarzeń w Warszawie lub biletu Potrójnego, który umożliwia do udziału w 3 wybranych wydarzeniach. Po zakupie biletu potrójnego należy zgłosić, w których terminach chce się wziąć udział. Karnet ważny do końca 2021 r. PATRON MEDIALNY

Bądź 15 minut wcześniej i zabierz ze sobą wizytówki. Jeśli jest coś, co chciałabyś nam pokazać, również weź to ze sobą. A może chciałabyś się czymś z nami podzielić, też chętnie przyjmiemy. 

W razie pytań zadzwoń lub napisz: tel. +48514112159, mail: trener@kingaklement.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet na networking
Wyprzedane 77,00 zł Wyprzedane