Zdrowie i Medycyna Uroda Środowisko naturalne

Warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych - kremowe.

location icon
Strefa Dobry Start Dyrekcyjna 4/2, Katowice
calendar icon
Od 13 mar 17:30 do 13 mar 20:30
ticket icon
Od 190,00 zł

Stajemy się coraz bardziej świadomym społeczeństwem, świadomym tego, czym odżywiamy nasze ciało #glutenfree #sugarfree, czemu je poddajemy #joga #pilates, ale także, co NA nie nakładamy. Wszystkie te aspekty są równie ważne, a jednak odnoszę wrażenie, iż ostatnia kwestia zaniedbywana jest w większym stopniu.

Nasza przygoda z odkrywaniem naturalnych kosmetyków wynika z wielu pobudek - problemy skórne, hormonalne, chęć życia w zgodzie z naturą lub zadbania o delikatną skórę dziecka. Zdobyć wiedzę w tym temacie na własną rękę - to wyzwanie. Potrzeba czasu, obowiązki czekają, a znaleźć rzetelne informacje w odmętach internetu nie jest tak łatwo.

Przychodzimy z odsieczą! 🌱🌱🌱

W trakcie warsztatów z Martyną i Szymonem z Naturalnie Naturalni akcent postawimy na proste, sprawdzone i łatwe do samodzielnego powtórzenia w domu receptury, bazujące na naturalnych, ekologicznych składnikach.

Podczas warsztatów będziemy pracować nad:

  • Puszysty krem matujący na bazie wybranych olejów, nadaje się pod makijaż
  • Delikatny kwiatowy krem myjący/maska do twarzy - zmywa również makijaż
  • Odżywczy krem regenerujący na noc

Wszystkie pięknie wyglądające kosmetyki zabierzesz ze sobą do domu i, być może, przekażesz w prezencie osobie, która na pewno doceni estetykę, walor prozdrowotny i własnoręczne wykonanie ;)

Prowadzący - Naturalnie Naturalni, czyli Martyna i Szymon, eksperci w swojej dziedzinie, od lat w zgodzie z naturą, a ich zasadą jest nie nakładać na skórę nic, czego byśmy nie zjedli.

Termin: 13.03.2020r., godz. 17.30-20.30

Miejsce: Strefa Dobry Start, #Katowice

Koszt: 190zł/osobę

Z okazji zbliżającego się dnia kobiet - istnieje możliwość zakupu biletu w formie voucheru! Podaruj dziewczynie, żonie, mamie lub córce odrobinę czasu i przyjemności 🎁

Zapraszamy serdecznie!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Bilety regularne

dostępnych: 12

już niedostępne 190,00 zł -