Szkolenia DJ - Kolejny Krok!

location icon
Wrocław
calendar icon
Od 3 mar 10:00 do 4 mar 19:00

Kolejny Krok! to zupełnie nowa inicjatywa szkoleniowa stworzona wspólnie przez dwóch DJów - Krzysztof Krzemiński i Maciej Glos czyli Jegomościa i DJ Głośny - Nomen Omen .

Po dużym sukcesie naszego podstawowego szkolenia marzyło nam się stworzenie nowego wydarzenia, które będzie okazją do kolejnego spotkania oraz dalszego podnoszenia swoich umiejętności dla naszych kursantów. Temu mają służyć spotkania z cyklu Kolejny Krok! To wydarzenie jest dla WSZYSTKICH, niezależnie od tego, czy byłaś/eś na naszym podstawowym szkoleniu. Ma ono po prostu trochę inną formę. W "Kolejnym Kroku" poruszamy tematy ważne dla naszej grupy społecznej, ale mówią o nich nasi prelegenci, czyli osoby z jeszcze większą wiedzą, obeznane w temacie, które poruszają. 

Każda edycja wydarzenia będzie miała swojego Gościa Specjalnego. Za pierwszym razem gościliśmy Kubę Krawczyka z kolektywu Panowie od Muzyki. Gwiazdą drugiej edycji był Piotr Daniel Zalasiński lepiej znany jako Dj Refresh - Event Boutique. Tym razem naszym Gościem Specjalnym będzie Anna Panter - Getlight DJ @ Live Wedding Group.

Bieżąca edycja będzie się różnić od dwóch pozostałych przede wszystkim długością trwania. Zaplanowaliśmy całe dwa dni merytorycznych wystąpień. Oprócz teorii nie zabraknie również zajęć praktycznych.Co zatem wydarzy się 3 i 4 marca we Wrocławiu? 

1. Dawid Bagiński - guru polskiego facebooka opowie Wam w jaki sposób na nim zaistnieć i zdradzi kilka sekretów na udaną promocję w tym medium społecznościowym

2. DJ Martin - jeden z najbardziej dynamicznych djów weselnych pokaże kilka nieznanych, ale sprawdzonych animacji tanecznych, a także będzie miał okazję przekazać Wam wiedzę z zakresu jego patentów na udane wesele i

3. DJ Jegomość o obsłudze Klienta wie wszystko i podzieli się tą wiedzą. Dla niektórych zakończone wesele to również koniec obsługi danego Klienta, dla Jegomościa to preludium do właściwej pracy nad nim. Warto się nad tym głębiej zastanowić!

4. Katarzyna Sekścińska, stylistka modowa, znawczyni trendów w modzie męskiej, przeprowadzi prelekcje na temat co wypada, a czego nie wypada założyć na przyjęcie weselne. Jak dobrać odpowiednie dodatki do naszego stroju, z jakiego materiału zakupić garnitur, koszulę? Jak łączyć ze sobą fasony i kolory? Już niebawem poznamy odpowiedzi na te pytania!

5. DJ Paragraph51 występował w największych i najlepszych klubach w Polsce. Od dwóch lat jest również djem weselnym. Dowiemy się, jak techniczne miksowanie może wpłynąć pozytywnie na odbiór muzyki na weselu. Radek pokaże także kilak sztuczek, które każdy z nas będzie mógł zastosować, aby zaskoczyć swoich Gości.

6. DJ Głośny z niejednego pieca chleb jadł i tematem jego wystąpienia będzie to, o czym zwyczajowo się nie mówi. Problemy z Klientami, problemy pojawiające się w trakcie wesel, nieporozumienia na linii DJ - Para Młoda, DJ - Inni Usługodawcy. Dlaczego do nich dochodzi i czy można temu zapobiec? Odpowiedź już w marcu!

7. Przemysław Kurowski, multiagent ubezpieczeniowy, specjalizujący się w obsłudze małych firm, opowie jak istotną rolę może pełnić ubezpieczenie sprzętu w naszej pracy. Na co zwrócić uwagę wybierając takie ubezpieczenie oraz co nie jest ubezpieczone. Kruczki, porady na bazie wieloletnich doświadczeń - tego właśnie potrzebujemy!

8. Anna Panter, nasz Gość Specjalny uchyli rąbka tajemnicy na temat projektu swojego czadowego stanowiska djskiego, zdradzi czy lubi wesela, a także wspomni o wielu ciekawych historiach z życia kobiety-djki...

Poza tym wystawcy sprzętu djskiego, kilka mniejszych prelekcji i moze coś lub ktoś jeszcze....

Pamiętajcie, że  cenie macie nocleg, obiad, kawę i inne takie. A potem idziemy na piwo. Albo dwa.

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet promocyjny do 31.12.2019
już niedostępne 1 100,00 zł -
  Bilet normalny
już niedostępne 1 300,00 zł -
  Bilet dla byłych uczestników
już niedostępne 1 000,00 zł -