Szkolenia DJ - Kolejny Krok!

location icon
Wroclaw Wielkopolska 72, Stara Garbarnia, Wrocław
calendar icon
Od 26 lis 10:00 do 26 lis 19:00

Kolejny Krok! to zupełnie nowa inicjatywa szkoleniowa stworzona wspólnie przez dwóch DJów - Krzysztof Krzemiński i Maciej Glos czyli Jegomościa i DJ Głośny - Nomen Omen .

Po dużym sukcesie naszego podstawowego szkolenia marzyło nam się stworzenie nowego wydarzenia, które będzie okazją do kolejnego spotkania oraz dalszego podnoszenia swoich umiejętności dla naszych kursantów. Temu mają służyć spotkania z cyklu Kolejny Krok!

Zastanawialiśmy się długo i podjęliśmy decyzje, że wydarzenie powinno być otwarte dla wszystkich - zarówno dla absolwentów naszego podstawowego kursu jak i dla tych, których z różnych przyczyn udział w nim ominął. Albo zwyczajnie nie mają na niego ochoty, a zainteresował ich program szkolenia!

Każda edycja wydarzenia będzie miała swojego Gościa Specjalnego. Za pierwszym razem gościliśmy Kubę Krawczyka z kolektywu Panowie od Muzyki. Tym razem gwiazdą dnia jest Piotr Daniel Zalasiński lepiej znany jako Dj Refresh - Event Boutique, który wraz z Piotrem Sztremerem opowie czym są Nowoczesne wesela wg Event Boutique. Wierzymy, że będzie to bardzo inspirujące.

Dzień wypełniony będzie po brzegi merytorycznymi wystąpieniami. Jedna z najzdolniejszych polskich fotografek Julia Szymańczyk opowie o tym jak osiągnąć sukces na Instagramie i jak wykorzystać to narzędzie w codziennej pracy. Instagram daje olbrzymie możliwości, a ty przecież nie chcesz zostać w tyle prawda?

Lukasz Kurczewski, absolwent Wydziału Aktorskiego Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, aktor teatralny i serialowy, a na dodatek konferansjer prowadzący przeróżne wydarzenia opowie o wystąpieniach publicznych, o tym jak przekonać do siebie publiczność oraz jak ważnym narzędziem są emocje. Wierzymy, że to bardzo ważne!

Karolina Ostachowicz, członek elitarnego Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, założycielka agencji ślubnych GLAMOUR EVENT (2009r.), ŚLUB SYMBOLICZNY (2010r.), ORGANIZUJEMY SLUB (2019r.)opowie o współpracy z weddingplanerem oraz, co może być szczególnie ciekawe, o funkcji tzw. Mistrza Ceremonii czyli osoby odpowiedzialnej za prowadzenie tzw. Ślubów Humanistycznych czy też Symbolicznych. Może ktoś z was czuje, że dałby radę prowadzić takie ceremonie?

Specjalista od ubezpieczeń Przemek Kurowski rozwieje wszelkie wasze wątpliwości dotyczące wciąż budzącego kontrowersje tematu ubezpieczania swojego sprzętu. Ponoć przezorny zawsze bezpieczony!

Bernard Łętowski, fotograf i marketingowiec, od lat zajmujący się m.in. tym, żeby firmy dobrze wyglądały w sieci, podzieli się kilkoma prostymi radami, które możecie zastosować od razu, a które to pomogą wam znacząco poprawić jakość komunikacji w internecie. Mówiąc w skrócie Bernard powie wam jak robić lepsze zdjęcia posiadanym przez was sprzętem i jak publikować je w sieci. Koniec z paskudnymi, nieostrymi, niewyraźnymi fotkami na waszym fejsbuku!

Łukasz Sobczak jest doradcą podatkowym i absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Posiada ponad 13-letnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie doradztwa prawno-podatkowego. Tematem jego wystąpienia będą "Podatkowo-prawne aspekty prowadzenia działalności w zakresie oprawy muzycznej i artystycznej imprez okolicznościowych". Brzmi mądrze prawda?

Nie zabraknie też wystąpień gospodarzy. Głośny i Jegomość przygotowali cztery tematy, które chcą poruszyć. Opowiemy m.in.
o tym jak rozpocząć tworzenie strategii marketingowej dla swojej firmy,
o tym jak zarabiać więcej dzięki dywersyfikacji produktowej lub budowaniu agencji
o tym czym jest content marketing, czemu służy i jak z niego korzystać
o ślubach międzynarodowych i tym jak robić to dobrze :)

To chyba tyle. W cenie macie nocleg, obiad, kawę i inne takie. A potem idziemy na piwo. Albo dwa. I hulajnogi. Wchodzicie w to? Liczba miejsc jest ograniczona, a nauczeni przykładem naszego szkolenia podstawowego zalecamy pośpiech!

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Bilet normalny
już niedostępne 650,00 zł -