Rozwój osobisty Dieta, Odżywianie i Degustacje DIY, Majsterkowanie, Hobby

Na skrzydłach marzeń

location icon
O4 Flow Olivia Business Centre ul. Grunwaldzka 472, Gdańsk
calendar icon
Od 23 lip 18:00 do 23 lip 20:00
ticket icon
Od 44,99 zł

Harmonia to ład i porządek, to również równowaga i umiejętność łączenia różnych elementów w taki sposób, żeby tworzyły jedną całość i wzajemnie się uzupełniały. A zatem jak połączyć sprawy duchowe z dbaniem o ciało? Jak zadbać o dobre emocje, żeby stanowiły podstawę silnej relacji z samą sobą? Już dzisiaj zapraszamy Was na wyjątkowe spotkanie, podczas którego o harmonii między duszą a ciałem opowie nasz gość.

Większość z Was zna ją zapewne z roli Anette Reille, w którą wcieliła się w spektaklu Bóg mordu, Pani Rollison w Dziadach, czy Marty w Romeo i Julii. Monika Babicka, bo o niej mowa, opowie o swojej drodze zawodowej, sztuce teatralnej, uduchowieniu ale także o swojej drugiej wielkiej pasji, dbaniu o ciało. Realizuje ją prowadząc własny gabinet kosmetyczny, w którym pomaga kobietom odzyskać blask i witalność - poprzez właściwą, naturalną pielęgnację i odpowiednio dobrane kosmetyki.

Nasz gość:

Monika Babicka - aktorka Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Gdyni. Laureatka wielu nagród teatralnych, w tym za role: Johanny Luisy Heiberg w "Z życia glist" Enquista i Candy Starr w "Locie nad kukułczym gniazdem" Marii Timofiejewnej w spektaklu "Biesy", Wolność w spektaklu "Joanna szalona; Królowa", Antosia w "Chorym z urojenia" oraz Mała Rozbójniczka w "Królowej Śniegu", Eleanor w "Rock'n'rollu" Toma Stopparda; Ofelii w "Hamlecie".

Jako dyplomowany kosmetolog i absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu urzeczywistnia swoje marzenia i we własnym Salonie Urody Piękna Ty - Monika Babicka, w szczególny i indywidualny sposób zajmuje się swoimi klientkami, dobierając zabiegi lecznicze i pielęgnacyjne dla swoich pacjentek. Żyjąc w przekonaniu, że harmonia miedzy duszą a ciałem jest drogą do naturalnego piękna, edukuje z dużymi sukcesami kolejne kobiety do tego aby potrafiły korzystać z wiedzy, którą im daje z pięknymi rezultatami dla siebie.

Ideą spotkań Na skrzydłach marzeń jest stworzenie przestrzeni motywacyjnej i inspiracyjnej dla kobiet. Z równą przyjemnością wśród uczestniczek powitamy właścicielki biznesu i nauczycielki, studentki i emerytki, introwertyczki i ekstrawertyczki, dziewczyny pasjonujące się technologią i artystki. Chcemy abyście poczuły się u nas dobrze, żebyście wzajemnie się inspirowały, wspierały albo po prostu umówiły się na kawę i porozmawiały. Zaprosimy również gości, którzy będą Was wspierać i prowadzić do najlepszego, świadomie kreowanego przez Was życia! 

Agenda spotkania:

 - Powitanie uczestniczek

 - Toast za spotkanie 

 -  Harmonia między duszą a ciałem - Monika Babicka

 - Zabawa wizytówkowa z nagrodami 

 - Kawa i poczęstunek

Organizatorami wydarzenia są: 

Anna Kunicka https://www.facebook.com/ASDIMO/

Patrycja Brendler https://www.facebook.com/patrycjabrendler.bizuteri...

 Partnerzy wydarzenia:

O 4 Flow https://www.facebook.com/groups/o4flow

Tomasz Zientek https://www.facebook.com/fotozientas/

Patronat medialny

Portal http://my3miasto.pl/

Weselnik: https://weselnik.com/

Express Biznesu https://www.facebook.com/ExpressBiznesu/Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Normalny
już niedostępne 44,99 zł -
  Promocyjny
już niedostępne 40,00 zł -