Rozwój osobisty Dieta, Odżywianie i Degustacje DIY, Majsterkowanie, Hobby

Na skrzydłach marzeń

location icon
Strefa Inspiracji, Galeria City Meble ul. Grunwaldzka 211, Gdańsk
calendar icon
Od 18 wrz 18:00 do 18 wrz 20:00

Ideą spotkań Na skrzydłach marzeń jest stworzenie przestrzeni motywacyjnej i inspiracyjnej dla kobiet. Prezentując historie, których bohaterki często w trudnym momencie życia, podjęły decyzje aby zbudować swoją markę i realizować się zawodowo w obszarze, który rodził się z marzeń, zachęcimy do wzięcia pełnej odpowiedzialności za swoją przyszłość i proaktywnego działania.

Gościem spotkania będzie Agnieszka Babicz - Stasierowska - Aktorka scen muzycznych związana między innymi z Teatrem Muzycznym w Gdyni ma w swoim dorobku teatralnym wiele znaczących ról - Fantyna w "Les Miserables", Fiona w "Shreku", Wdowa w "Zorbie", Anita w "West Side Story" i wiele innych. Jej kolejną artystyczną pasją jest estrada na której prezentuje swoje wokalne recitale - "Pod paryskim niebem", "Petersburski samowar", "Wędrująca Eurydyka". Ten ostatni od lat prezentuje z ogromnym powodzeniem zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Ma również na swoim koncie płytę z piosenkami Anny German o tym właśnie tytule. Jest laureatką Grand Prix I Festiwalu im. Anny German "Tańczące Eurydyki" w Zielonej Górze.

Artystka zaprosi nas na wyjątkową podróż muzyczną w formie autorskiego recitalu: Piosenki z kapelusza, o którym sama mówi: Mój kameralny koncert składa się z utworów dobrze Państwu znanych. "Tańczące Eurydyki" ,"Wielka woda" ,"Jadą wozy kolorowe" ,"Małgośka", "Portofino", "Małe tęsknoty", "Już nie zapomnisz mnie", "Miłość Ci wszystko wybaczy" , a także hity światowego musicalu "All That jazz","Cabaret" ,"I Dreamed a Dream"….to tylko niektóre z nich. To koncert piosenek, które towarzyszą mi w życiu, a które Panie wylosują z mojego kapelusza!

 - Powitanie uczestniczek, toast za spotkanie 

 - Recital Piosenki z kapelusza

 - Zabawa wizytówkowa z nagrodami 

 - Kawa i poczęstunek

Organizatorami wydarzenia są: 

Anna Kunicka https://www.facebook.com/ASDIMO/

Patrycja Brendler https://www.facebook.com/patrycjabrendler.bizuteri...

 Partnerzy wydarzenia:

Strefa Inspiracji https://www.facebook.com/strefainspiracjigdansk/

Patronat medialny

Portal http://my3miasto.pl/

Weselnik: https://weselnik.com/

Express Biznesu https://www.facebook.com/ExpressBiznesu/Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Normalny
już niedostępne 40,00 zł -
  Promocyjny
już niedostępne 34,99 zł -