Rozwój osobisty Dieta, Odżywianie i Degustacje DIY, Majsterkowanie, Hobby

Na skrzydłach marzeń

location icon
Strefa Inspiracji, Galeria City Meble ul. Grunwaldzka 211, Gdańsk
calendar icon
Od 25 cze 18:00 do 25 cze 20:00

Ideą spotkań Na skrzydłach marzeń jest stworzenie przestrzeni motywacyjnej i inspiracyjnej dla kobiet. Prezentując historie, których bohaterki często w trudnym momencie życia, podjęły decyzje aby zbudować swoją markę i realizować się zawodowo w obszarze, który rodził się z marzeń, zachęcimy do wzięcia pełnej odpowiedzialności za swoją przyszłość i proaktywnego działania.

Gościem spotkania będzie Anna Kunicka, która mówi o sobie: jestem trenerką - mentorką wspierającą w rozwoju zarówno osobistym jak i biznesowym. Propaguję ideę, że największą wartością w biznesie jest człowiek. Jestem pasjonatką pozytywnego myślenia i aktywnego działania.  swojej pracy wykorzystuję wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu firmą, w tym budowaniu zespołu i kierowaniu biurem zarządu. Za ważny aspekt zaangażowania i motywacji uważam właściwe relacje, zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne. Prywatnie jestem szczęśliwą kobietą, mamą dorosłej córki, autorką idei życia niespiesznego opartego na uważności, samoświadomości, dokonywaniu wyborów i skutecznym działaniu, którą opisuję na blogu http://blog.annakunicka.asdimo.pl/, W wolnych chwilach chętnie sięgam po książki. Szczególnie interesuje mnie XX lecie międzywojenne, biografie oraz książki wzmacniające i wspierające w rozwoju. Aktywność fizyczną traktuję jako nieodłączną część życia poprawiającą jego jakość i dostarczającą endorfin.

Atrakcja wydarzenia: Warsztat dla uczestniczek: Jesteś najlepszą wersją siebie!, podczas którego Panie wzmocnią kobiecość i poczucie własnej wartości. Wspólnie zadbamy o dobre nastawienie, miłość do samych siebie i jeszcze większą satysfakcję z życia. Stworzymy także realny plan zmian, o których marzymy, a które boimy się wprowadzić. 

 - Powitanie uczestniczek, toast za spotkanie 

 - Warsztat Jesteś najlepszą wersją samej siebie! wzmacniający kobiecość i poczucie własnej wartości

 - Zabawa wizytówkowa z nagrodami 

 - Kawa i poczęstunek

Organizatorami wydarzenia są: 

Anna Kunicka https://www.facebook.com/ASDIMO/

Patrycja Brendler https://www.facebook.com/patrycjabrendler.bizuteri...

 Partnerzy wydarzenia:

https://www.facebook.com/strefainspiracjigdansk/

Patronat medialny

Weselnik: https://weselnik.com/

Portal http://my3miasto.pl/

Express Biznesu https://www.facebook.com/ExpressBiznesu/Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Bilety dostępne do Cena Liczba
  Normalny
już niedostępne 40,00 zł -
  Promocyjny
już niedostępne 34,99 zł -