Marketing Biznes i Przedsiędsiębiorczość Rozwój osobisty Sport

Jak stworzyć własne narzędzie szkoleniowe_Warsztat dla trenerów

location icon
Coaching & Training House Gliwicka 12/11, Katowice
calendar icon
Od 6 mar 17:30 do 6 mar 20:00
ticket icon
Od 59,00 zł

Zapraszamy trenerów wewnętrznych i zewnętrznych jak i osoby,
które rozpoczynają swoją przygodę z trenerstwem na warsztaty
Jak stworzyć swoje własne narzędzie szkoleniowe.

Uczestnicząc w warsztatach dowiesz się :
- jak rozwiązywać problem firmowy
- czym jest case study a czym case story
- o różnych modelach pracy z grupą tym samym narzędziem
- jakie są zasady tworzenia fabuły studium przypadku - treść, język, bohaterowie
- jakich pułapek możemy się spodziewać przy tworzeniu autorskich narzędzi szkoleniowych
- jak stworzyć autorskie narzędzia przez uczestników warsztatu wraz z prezentacją narzędzi i informacja zwrotną od trenera i grupy.

Metodyka warsztatów:

CASE STUDY w tym szkoleniu ma podwójne znaczenie - pozwala doświadczyć uczestnikom roli uczestnika, aby potem skuteczniej wchodzić w rolę twórcy i kreatora własnego narzędzia

WYKŁAD zawiera wiedzę z zakresu tematyki szkolenia potrzebną do jej efektywnej realizacji w praktyce, wprowadza do późniejszej samooceny uczestników treningu, jest podstawą do doskonalenia umiejętności.

ĆWICZENIA pomogą Państwu na bieżąco wykorzystywać nabytą wiedzę, wprowadzają do kolejnych etapów pracy z własnymi narzędziami

DYSKUSJE pozwolą Państwu na gromadzenie doświadczeń i refleksji służących zbieraniu przez uczestników zasobu informacji potrzebnych do przygotowywania dobrych narzędzi i efektywnego ich prowadzenia w grupie.

PRACA GRUPOWA służy z jednej strony autorefleksji i bieżącej walidacji podczas szkolenia, z drugiej strony dochodzenia do najlepszych rozwiązań w drodze konsultacji i korzystania z zasobu współpracowników.

PREZENTACJE UCZESTNIKÓW dzięki nim każdy z Państwa otrzyma informację zwrotną dotyczącą swojej pracy w zakresie stworzenia autorskiego narzędzia szkoleniowego.


Warsztat odbędzie się 6 marca 2020 roku
od godziny 17:30- do 20:00.

Inwestycja w warsztat to :
50 zł do 19.02.2020
59 zł od 20.02.2020


Warsztaty dla Państwa poprowadzi trener PIOTR WIROŃSKI.

Piotr Wiroński to trener z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Jest Doktorem nauk humanistycznych, specjalizacja: językoznawstwo. Od 2005 r. posiada Międzynarodowy Certyfikat Trenera Zarządzania. Ponad 9000 godzin szkoleniowych, także dla trenerów.
Prowadził szkolenia m.in. w Szkole Trenerów Zarządzania MATRIK i Akademii Mistrzów Treningu.Ponad 9000 godzin szkoleniowych, także dla trenerów.Prowadził szkolenia m.in. w Szkole Trenerów Zarządzania MATRIK i Akademii Mistrzów Treningu.

W latach 2004 - 2014 członek władz Stowarzyszenia Konsultantów i Trenerów Zarządzania MATRIK, (2010-2014 - Wiceprezes). Twórca, założyciel i od początku istnienia (2005 r.) do roku 2019 Koordynator Małopolskiego Klubu Trenerów Zarządzania. Prowadzi stałe zajęcia m. in. na Akademii Górniczo Hutniczej i Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie.

Twórca licznych programów i narzędzi autorskich, autor publikacji, w tym książkowych, z zakresu trenerstwa i edukacji.Członek założyciel Stowarzyszenia Mentorów PROMENTOR. Od roku 2013 do dziś Wiceprezes Stowarzyszenia.Autor Międzynarodowego Kursu Mentorów autoryzowanego przez Institute of Leadership & Management.Prowadzi procesy mentoringowe dla przedstawicieli szeroko rozumianego biznesu.Specjalizacje szkoleniowe: wystąpienia publiczne, język w biznesie, komunikacja interpersonalna, obsługa klienta, zarządzanie zespołem, negocjacje, kampania wyborcza.

Na warsztacie obowiązuje limit miejsc ograniczony salą!

W razie pytań napisz do nas:

Organizator Festiwalu Szkoleń i Coachingu:
Coaching & Training House
Katowice ul. Gliwicka 12/11
Mail: info@coaching-house.pl
Tel. 32 781 77 81
www.coachingi-szkolenia.pl

Dołącz do wydarzenia

Dołącz do wydarzenia
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  Jak stworzyć własne narzędzie szkoleniowe_Warsztat dla trenerów
już niedostępne 59,00 zł -